Jump to content

balalayka

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  84
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

balalayka Hakkında

 • Derece
  Advanced Member
 1. balalayka

  DUA ETMEK, KADERI KABUL ETMEMEKMI?

  bu açıdan hiç bakmamıştım ama cuk oturmuş.kesinlikle size katılıyorum.
 2. balalayka

  Hz. İsa Gerçekten Yaşadımı?

  isa mesih kesinlikle yaşadı.diğerleri yoktu.
 3. balalayka

  Farklı Bir Yobazlık Müessesesi : Alevilik

  buraya üye olduktan sonra iyice netleşti bazı şeyler. bu ülke adam olmaz.aziz nesin az bile söylemiş % 99' umuz aptal.
 4. balalayka

  800 generalin üye oldugu ISLAMCI dergiye polis basgini

  Malesef ki ,askeriyenin içine sızmış fethullahçılar v.b var. Uğur Mumcu bu rabıta olaylarından bahsetmişti ve üzerine gidiyordu. zaten bu yüzden katledildi.
 5. balalayka

  Farklı Bir Yobazlık Müessesesi : Alevilik

  Bne başlıktan bahsetmedim . sen cevap ver bakalım yoksa dalkavukmusun ha ?
 6. balalayka

  Farklı Bir Yobazlık Müessesesi : Alevilik

  Alıntıladığın yazıma ilişkin bişeyler yazmamışsın.bence sadede gel arkadaş. Ben soytarıyım, sıra sende şimdi cevap ver ? Soytarımızın yoksa dalkavuk mu ?
 7. balalayka

  Farklı Bir Yobazlık Müessesesi : Alevilik

  senden daha kıdemliyim, evet SOYTARIYIM ama DALKAVUK ASLA!!!!!!! Bakınız : İlhan SELÇUK "Düşünüyorum Öyleyse Vurun" adlı kitabı. Zira; bir dalkavuk ve soytarı arasındaki farkı pek de güzel anlatmıştır. Tüm dalkavuklara inat yaşasın soytarı olmak!
 8. balalayka

  Farklı Bir Yobazlık Müessesesi : Alevilik

  Adabını bil edebinle otur.Bir sürü alevi arkadaşım var hepsi çok aydın ve birikimlidir. Cahil cühela seni ,bir tane aklı başında yazın yok zaten seni gerzek seni.
 9. balalayka

  Şiir paylaşımı

  8.10 Vapuru Sesinde ne var biliyor musun Bir bahçenin ortası var Mavi ipek kış çiçeği Sigara içmek için Üst kata çıkıyorsun Sesinde ne var biliyor musun Uykusuz Türkçe var İşinden memnun değilsin Bu kenti sevmiyorsun Bir adam gazetesini katlar Sesinde ne var biliyor musun Eski öpüşler var Banyonun buzlu camı Birkaç gün görünmedin Okul şarkıları var Sesinde ne var biliyor musun Ev dağınıklığı var İki de bir elini başına götürüp Rüzgarda dağılan yalnızlığını Düzeltiyorsun Sesinde ne var biliyor musun Söylemediğin sözcükler var Küçücük şeyler belki Ama günün bu saatinde A
 10. balalayka

  En Son Ne Zaman Ağladınız?

  En son dün ağladım. Sevgili köpeğimin bir türlü düşüremediği süt dişi çekilirken. Genel anestezi aldı.Bayılma anına geçişte öyle bir baktı ki ; uyanamayacak sandım Neyseki şimdi çok iyi.Gidip bi sevip geleyim keratayı
 11. balalayka

  Geliyoruz Zincirleri Kıra Kıra Hey!

  Gene "Elektrikler kesilmezse" elbette öyle olacak,şüpheniz olmasın
 12. balalayka

  Geliyoruz Zincirleri Kıra Kıra Hey!

  Bir CHP'li asla takipçi,taklitçi ve takiyyeci olmaz! Kan kussa kızılcık şerbeti içtim demez! Onu "diğerlerinden" ayıran en büyük farkı, yeri geldiğinde kendi genel başkanını bile acımasızca eleştirebilmesidir,başbakan bile olsa! Objektiftir, doğruları görür doğrunun ve haklının yanındadır. CHP ve CHP'li olmak böyle bir şeydir. tekrar ediyorum,it ürüyecek ,kervan yürüyecek. Bu arada ; Sayın Pante'ye çok teşekkürler.Ondan öğrenilecek çok şey var.
 13. balalayka

  Geliyoruz Zincirleri Kıra Kıra Hey!

  İt ürür kervan yürür. CHP iktidara geliyor , geride kalanlara geçmişler olsun.
 14. balalayka

  Geliyoruz Zincirleri Kıra Kıra Hey!

  Postmodern devrim böyle olur işte. Sonuna kadar CHP.. Sayın Kılıçdaroğlu'nu destekliyorum.. Vay Akepenin haline Son padişah gibi Tayyip'te kaçacak delik arayacak.Geçmişler olsun ))))))))))
 15. balalayka

  Oley, oley oley oley! Şampiyon - - - - -

  Çok haklısınız zensen. Geçenlerde ben de TİKE Rest.ta karşılaştım bir kaç futbolcu ile yemek yiyorlardı.Çok mütevaziydi, arkadaşlarımla beraber yanlarına gidip başarılar diledik.Büyük konuşmayan , son derece düzgün ,işini iyi bilen bir hoca. Kulübün tüm yöneticileri , Bursa iş hayatının en önemli isimlerindendir ayrıca bu isimler şehir cemiyet hayatında yer alan kişilerdir.Hiçbiri cemaatten değildir , eğer onlar cemaattelerse ben hiçbir şey bilmiyorum demektir
×
×
 • Yeni Oluştur...