Jump to content

Bruce lee

Üyeliği Sonlandırılmış Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  1.482
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

Bruce lee Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. opss üyelik sonlandırılmış diyor şimdi farkettim. :(( ama bu haksızlık yahu.. :((

 2. nerdesin bruce lee? :(( özledik yazılarını valla.. dön bir an önce.. :(

 3. Bruce lee

  Ateist Forumların Amacı Nedir?

  Kardeşim ben üyeliğin silinmesini istenmeme rağmen slinmedi. Bu ne anlama gelir ? Hacıya giydirmeye devam edebilirsin.Bende gerekeni yapıyorum.
 4. Bruce lee

  Ateist Forumların Amacı Nedir?

  Yaw tamam anladık burası senin çöplüğün,isdediğin gibi ötebilirsin ama hangi cüretle diğer forumlar hakıında ahkam keserek manifesto ilan edebiliyorsun _?
 5. Bruce lee

  Allah'ın varlığı delilerinin KISA ÖZETİ..

  YÜCE TANRI, hata yapmaktan münezzeh olduğu için, sonradan kitap ve peygamber göndermeye gerek duymamış,insanları yaratırken neyin yanlış neyin doğru olduğunu bilinçlerine yerleştirmiştir.Bu bilinç '' akıln yolu birdir'' şeklinde tanımlanır. Hırsızlık,insan öldürmek,aldatmak,dolandırmak, ırza tecavüz v.s,v.s gibi kötü davranışlar tüm dünyada suç olarak kabul edilir. İşte bu ortak düşünce, Yüce tanrının verdiği bilinçten kaynaklanmaktadır. Yüce tanrı, yarattığı insanları inançlı ve inançsız şeklide sınıflara ayırıp savaşlarla birbirine düşürmez.İnanmayanların mallarının talan edilmesini,eşle
 6. Bruce lee

  Allah'ın varlığı delilerinin KISA ÖZETİ..

  Allah yoktur,ama deistlerin tanrısı vardır. O tanrı öyle yücedirki insanların kendisine kulluk etmesini isteyecek kadar ezik değildir,çünkü böyle bir şeye ihtiyacı yoktur. Gerçek tanrı, isim sahibi olmaktan da münezzehtir,onun ismin olmaması varlığına en büyük delildir. Ancak sahte tanrıların kıçında plakası olur.
 7. Forumdan üyeliğimin silinmesini istemiştim ama silinmemiş. Ya üyeliğimi silin yada arkamdan konuşmayın. Bende cevap hakkımı kullanıyorum. Bu forumun genelinde hacıya karşı bir çekingenlik var. Adam milletin ağzına sıçsa bile hoş görülüyor.Niye bu kadar o adamı şımartıyorsunuz ki.Sizin bu ezik tavrınızın zararını başkaları çekiyor. Özgür fikir ona buna çamur atmak demekmidir ? Hacı millete hakaret ederken ona niye uyarı mahiyetinde tek bir kelime söyleme zahmetine katlanmadınız sözde örgürlükçü kardeşim? Ben kendi kıçımdan bir şey uydurmam ne islam hakkında nede başka birisi hakıında. Ne
 8. Bruce lee

  Bir Yalanı Ciddiye Almanın Şanssız Sonuçları

  Ne konusu,konumu varki tartışalım ?Adamın derdi üzüm yemek değil ki bağcıyı dövmek. Ateistforumun en yetkili kişisi yani admini,islamı kendi kaynakları ile eleştirilmesini küstahlık olarak değerlendiriyorsa bu açıkça siktirolun gidin demektir. Siz böyle bir aşağılanmayı içinize sindirebilirsiniz sizin tercihiniz ama ben sindiremiyorum.Dolayısıyla gitmeden evvel hacıya ağzının payını vermeye çalışıyorum. İyice kudursun ve içindekileri döksün bakalım daha neler yumurtlayacak?
 9. Bruce lee

  Bir Yalanı Ciddiye Almanın Şanssız Sonuçları

  Laf olsun torba dolsun.Demek ki çelişkili hezeyanlar barındırmak dogmalara mahsus bir saplantı değil. Eğer sen söylediğin gibi sadece ileten mesajcı,yani postacı isen,mesajı bırakır gidersin,yapacağın budur.Bir postacının getirdiği mektubun içerisindekilere dayanarak, mektub verdiği kişiye hakaret ettiği nerde görülmüş ? Bilimselmiş,breh breh breh.
 10. Müslümanların iddialarını onlara karşı kulanarak küstahlık yapmayın.Çok kaka çooook.
 11. Bruce lee

  Hacı nereye varmak istiyor?

  Hacı,küstahlık diyorsa küstahlıktır. Sen hacıdan daha iyimi biliyorsun.Hacı ve fikrine katılan bir iki yalaka hariç herkes küstahtır.
 12. Hacı,seni tebrik ediyorum, amacına ulaşma konusunda gayet ustasın.Senin gibi bir showman,ın oyununa geldiğim içinde kendime kızıyorum sana değil.Ah salak kafam ah. Eğer sadece bu konuda fikrini yazıp ona buna çamur atmasa idin,tepki almayacak ve yazdıkların öylece havada kalacak bir bir müddet sonrada unutulup gidecekti. Oysaki narsissist kişiler için gündemde kalmak,reklam konusu olmak en büyük saplantıdır. Muhatap alınmamak ise onları içten içe kemirir,deliye dönerler. Nede olsa burası senin çöplüğün,istediğin gibi ötebilirsin.
 13. Hacı,sanki hiç bir şey yapmamış gibi hala yağ gibi su üstüne çıkmaya çalışıyorsun.Eğer ona buna çamur atmadan muhammedin yaşamadığı ile ilgili fikilerini yazmakla kalsa idin kimse sana itiraz etmezdi. Dreimal ali ile beraber ateistleri eğiteceğini söyledin,bizleri yani klasik usul ile islamı eleştirenleri donkişota benzettin,küstah dedin,çürük dedin. Eleştiri gelincede ne diye üstüne alıyorsun diye birde sanki bir şey söylememiş ayaklarına yatıyorsun.Sen polis biz mahkummuyuz? Sen paşa gönlünün istediği gibi millete hakaret edecksin bizde ses çıkarmadan sineye çekezez öylemi? Ne demek a
 14. Söz konusu forumda hacının ne yazdığı beni ilgilendirmez ama hacı hakında yaptığın tespitler doğru. Narsist. Hacının muhammede yapılacak eleştirilerin önünü kesmek istemesini nedeni şimdi daha iyi anlaşılıyor. Nede olsa muhammed hacının yoldaşı,aynı hastalığı paylaşıyorlar.Muhammede yapılan eleştirileri hacı kendine yapılmış gibi algılıyor. Muhammed güya dini konuda peygamber,hacı ise bilimsel konuda. Muhammedin narsist kişiliğinden örnek verelim. Hucurat suresi 1- Ey iman edenler! Allah'ın ve Resulünün huzurunda öne geçmeyin. Allah'tan korkun. Şüphesiz Allah işitendir, bilendir.
 15. Hacı,o kadar iğrenç birisin ki kelime oyunları ile, suçlu olduğun halde güçlü olmaya çalışıyorsun. Bir kere açtığın konu yeni değil,senden önce DreimalAli bu konuya değinmişti.Kimse senin fikirlerine karşı değil,kendi fikirlerine katılmayanları aşağılamana itiraz edildi. Küstahlıktan tut,donkişotluğa varıncaya kadar demediğini bırakmadın,ölmüş insanlara bile hakaret etttin. Ve halende düşüncene katılmayanları ağaşılamaya devam ediyorsun pes doğrusu. Eğer yeni bir fikre karşı olmak gibi bir saplantı olsa idi,aynı tepki DreimalAli,yede verilirdi,ama öyle bir şey olmadı.Herkes düşüncesini ya
×
×
 • Yeni Oluştur...