Jump to content

xxPanaxx

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  23
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

xxPanaxx Hakkında

 • Derece
  Member
 1. xxPanaxx

  2007-2008 Sezonu Şampiyonu GALATASARAY

  leverkusen' den 5 yiyip yurda paçavra gibi döndükten sonra şampiyon olan aristokratların takımı galatasaray' ı bir fenerbahçe' li olarak tebrik ederim.
 2. xxPanaxx

  AKP ye kapatma davası açıldı...

  Sana göre salata olabilir. Ama ateist forumu yönetmekle ülkeyi yönetmek aynı şeyler değildir
 3. xxPanaxx

  AKP ye kapatma davası açıldı...

  Ak Parti kapatılır, yerine yenisi gelir. Bu bir bayrak yarışıdır. Dinsiz ideolojilerini Türkiye' ye empoze etmeye kalkışan herkes halkın tokadını yiyecktir. Türkiye' yi 70' lere döndürmeye çalışıyorlar. Buna ancak aptallar alet olur. Şimdi sevinsinler, sonra çok ağlayacaklar !
 4. xxPanaxx

  AKP ye kapatma davası açıldı...

  Demokrasiye sıkılmış bir kurşundur. Halkı da kapatalım uzaydan yeni halk getirelim. Bu kadar aymazlık olmaz. Yazıklar olsun..
 5. xxPanaxx

  Uçak Fobisi

  Yaratıkçım illa ki yanacaksın kurtuluşun yok. Uçak düşer de yanarak ölürsen, antrenmanlı gitmiş olursun. Türbülansa gir, ateistlikten eser kalmaz sende. Hadi bakalım.
 6. xxPanaxx

  Müjde Müslümanlar

  Türkiye' de adalet mekanizması her zaman doğruyu göstermiyor maalesef. ABD' de olmasa başka bir yerde olucaktı. Ama vatan hasreti bir başkadır. Çekmeyen bilemez..
 7. xxPanaxx

  Uçak Fobisi

  Kutsalyaratik ne korkuyorsun. Uçak düşüp ölsen bile ahiret seni bekliyor be gözüm. Korkma yahu..
 8. xxPanaxx

  Müjde Müslümanlar

  Hayırlısı bakalım. Nasıl gittiyse öyle dönecek elbette. Adalet tecelli etti..
 9. xxPanaxx

  Uçak Fobisi

  Sevgili Enlil; Uçağa binmekten korkman ayrı bir olgu. Görüntüsüne bile dayanamaman ayrı bir olgu. İkisini farklı değerlendirmek lazım. Ben ilk uçağa 1991' de bindim. İzmir' den İstanbul' a oradan da Diyarbakır' a. Aktarmalı bir uçuştu. Askere gidiyordum. Askerde iken de 20' nin üzerinde helikoptere bindim. Helikopter zevkli bir araç ama senin ihtiyacın olmaz sanırım, senin uçağa ihtiyacın var. Biliyorsun ki günümüzde helikopterler genelde askeri amaçlı kullanılıyor. Neyse. İlk uçağa binişimdeki korkumu sana anlatamam o kadar fazlaydı yani. 17 yıl öncesinden bahsediyorum. ve o zamanki
 10. xxPanaxx

  Uçak Fobisi

  Merak etmeyin, uçaktan boş yere korkmayın.. Hiçbir uçak havada kalmaz arkadaşlar, mutlaka bir şekilde iner..
 11. xxPanaxx

  Uçak Fobisi

  Yerden binlerce metre yükseklikte ince uzun bir kutunun içinde yolculuk yapmaktan ve meydana gelen uçak kazalarından etkilenen yahut kapalı mekanlarda duramama korkusundan muzdarip, bir diğer adıyla aslolarak klostrofobi olarak da adlandırılabilen fobidir. Hatta uçuştan önce alkol tüketen, sakinleştirici haplar alan insanlar da mevcuttur. Ancak bu tehlikelidir. Zira kalkış sırasındaki basınç değişikliği nedeniyle alınan sakinleştirici yahut alkol ters bir tepki yaratabilir. Kalp hastalığı mevcut insanlar genelde bu tür yolculuklardan ısrarla kaçınırlar. Halbuki bu korku gereksiz ve yersizd
 12. xxPanaxx

  KADINI KÖLELEŞTİREN TÜRBANA HAYIR

  kopyala yapıştır anasını satayım en güzeli zaten. bi de başlık at şöyle afilli '' kadını köleleştiren türbana hayır ''. tipik bir proleteryalist cümle işte. sözde devrimcisiniz siz. masalları bastırdı artık o devrim isimli masal.. bir de haberin kaynağına bakıyoruz hemen. '' dha ''. gülüm dha nın ne olduğunu herkes bilir. başımıza demokrat da kesildiniz ya hayırlısı bakalım.
 13. xxPanaxx

  Başkomutan ABD tamam dedi, operasyon bitti...

  ee oguzcum hayatımda ilk defa bir forumda takıldım. senin gibi ömrüm forumlarda geçmedi. kim yavşak kim delikanlı bilmiyoruz. nihayetinde de böyle oldu. iyi de oldu. zira ateistlere karşı burada mücadele etmek rüzgara karşı işemekle eş değer. ateistlerle internetten değil gerçek hayatta bir mücadele verilebilir. ama buna da gerek yok. özgürlüklerden yanayız. velhasıl isteyen istediği boku yiyebilir. ne istiyorsanız onu yiyin. artık sıkıldım da burada dini mevzulardan yazmaktan. çünkü ortada anlayan, anlamak isteyen adamlar yok.. kimse artık boşa kasmasın. ateistler burada kendi kendine takıl
 14. xxPanaxx

  --ANKET -- Sevilla-Fenerbahçe

  hadi inşallah bakalım emre. umarım dediklerin çıkar..
 15. xxPanaxx

  Başkomutan ABD tamam dedi, operasyon bitti...

  yavşak ateistlerden biri hatta bunlardan birini sen tanırsın. yanlış anlama ateistlere yavşak demiyorum. fidel, ateist31 gibi iyi elemanlar da var aranızda. nadiren çıkıyor işte. neyse neydi o lavuk ateistin adı. bak unuttum şimdi. ama bizim yanımızda wolf diye takma bir isim kullanıyordu. bu top domain adresini aldı, ateizmecevap.org diye de açtık ne var ki sonradan ortadan kayboldu. lordnimlot denilen zırtapoz da '' kapatın gelin '' deyince biz de bunu reddettik. sonra götünün korkusundan gitti ateizmecevap.info isimli adresi aldı. ben ne yaptım. hepsini kapattım. göt gibi de ortada kaldı.
×
×
 • Yeni Oluştur...