Jump to content

sunny

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  596
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

sunny Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Merhaba arkadaşlar, Soma mezarlık ziyareti hakkında notlar aktaracağım. Soma girişleri resmen polis tarafından kuşatılmış durumda. yerel halk ile dışarıdan gelen ziyaretçiler devlet eli ile izole edilmeye çalışılıyor. gerek şehir merkezi, gerek mezarlıklar her yer sivil polis kaynıyor. şüphelendikleri herkesi götürüyorlar nedensizce. yerel halk üzerine akp ye bağlı imam orduları ile resmen hucum saha presi uyguluyorlar. insanlara sürekli olarak pide meyva suyu, lokum vs dağıtan akp ye bağlı dernekler var. imamların sürekli olarak insanlarla konuşup onlara isyan etmemeleri gerektiğini, ağla
 2. sunny

  Kanser

  benim annem de kanser den öldü. 2 çeşit kemoterapi ve radyoterapi uyguladılar ama hiç biri zırnık kada fayda etmedi. sadece o aldığı ilaçlar ona daha çok işkence etti. hastalıktan ötürü herhangi bir acı yaşamıyordu sadece ilaçlar yüzünden resmen titriyordu.şimdiki aklımız olsa kemoterapi aldırmazdık bari düzgün acısız yaşardı.ama nereden bileceksin işte, bir umuttur diyorsun yaptırıyorsun.
 3. sunny

  Selam dostlar

  saol kardeş
 4. sunny

  Selam dostlar

  belirsiz henüz yarın akşam belli olcak ya 12 ay astek ya da 5 ay çavuş
 5. sunny

  Selam dostlar

  vay be Jadı cığım duygulandırdın beni:) eğer kimseye bir katkım olduyda ne mutlu bana! teşekkürler arkadaşlar hepinize inanın bana ateist kardeşlerim türkiyenin yüz akı diyebileceğim insanlar.
 6. sunny

  Selam dostlar

  valla yırtmak için canım feda idi ama maalesef aahahaha mecburen zike zike hesabı gidioruz selamlarımla
 7. sunny

  Selam dostlar

  Selam Arkadaşlar askere gidiorum, lanet olsun :crazy: özledim sizleri ve muhabbeti ancak gitmem gerek. hepinize sevgiler, sizler değerli insanlarsınız..
 8. http://video.ak.facebook.com/video-ak-sf2p...97113_18110.mp4 yukarıdaki videoyu izleyin, hristiyanların yaptığı araştırmaya göre gelecek 50-60 yıl içinde avrupa kültürü yok olabilir. ve müslümanlaşabilir.
 9. sunny

  İş Bankası Hilafet Bankası mıydı?

  şimdi öyle bir ortam var ki cumhuriyet ve Atatürk yönetimini nasıl kötüleriz diye deşmedik yer bırakmıyorlar.. iş bankası varsın osmanlı parası ile kurulsun! osmanlının ne de çok parası var ya! yedi düvele borcu olan, batmış bir imparatorluk... sizin küfür ettiğiniz cumhuriyet yönetimi, dışarıdan 1 kuruş borç almadan tapındığınız osmanlının borçlarını kuruşu kuruşuna ödemiştir!
 10. sunny

  Atatürk'ün babası kim?

  başlık yazısının anafikri şu, son zamanlarda bu dinci takımı Atatürkün anasına babasına takmış durumdalar.. zira işi Atatürk mason çocuğuydu, bütün yaptıkları masonlara hizmetti demeye getiriyorlar..
 11. sunny

  Michael Jackson öldü

  çok komiksin .. hahha acaip komiksin yaa arap tanrısı allah nasıl da böyle yarattı seni söyle bakim :crazy:
 12. sunny

  Maymunların İdamı

  ilginç bir olay, paylaştığın için teşekkürler
 13. sunny

  Galiba Haklsınız

  o verdiğin aytte çelişki demiyelim de saçmalık var.. ne diyor? cünüpken, ossudrduktan sonra, ve içki içmişken namaza yaklaşma diyor. peki neden böyle bişey istiyor? çünkü güya temiz olmanı istiyor.. peki 1. ossurmak insanın nesini kirletir? kirletse bile elini 3 kere toprağa değdirince mi temizlenmiş oluyorsun? 2. cinsel ilişki insanın nesini kirletir? sperm pis birşey midir? eğer pis ise elini 3 kez toğrağa vurunca ya da ağzına 3 kez su çekince mi düzeliyor? herşey tamamen saçmalıktan ibaret
 14. sunny

  şu sözün güzelliğne bakın

  ya ne diyorsun arkadaşım sen? doğayı anlayacak ne eğitimi aldın da konuşuyorsun? saçmalamaktan öteye gidememişsin. insanlar savaşmışmışş.. ee allah razı olsun söylediğin için.. sen söylemesen bu önemli gözlemi biz yapamadıydık.. peki dön de bir kendine sor bakalım insanlar neden savaşmış? şimdiye kadar dünya üzerinde gelişen şavaşların %99 inançları yayma veya koruma savaşıdır. yani din savaşıdır. koskoca bir ortaçağ boyunca yüzyıllar boyu din çatışması yaşanmıştır. bu konuyu bir kenara bırakalım.. insan sosyalleşmiş bir varlık olduğu için bahsettiklerin gelişiyor.. insan sosyalleşene kada
 15. sunny

  şu sözün güzelliğne bakın

  şu seviyeye bakarmısınız? insan doğayı tahrip ediyomuş, ee insan ona rağmen yaşıomuş, eeee bu söz saçma darwin de dallamaymış.. üzgünüm buket ama senin katetmen gereken daha çok yol var. insan doğadaki bir çok canlıdan daha güçsüz olmasına rağmen, değişime en iyi ayak uyduran türlerden biridir. o yüzden varlığını sürdürür. insandan çok daha iyi değişime ayak uyduran böcek türleri vardır. bu böcekler hayatta kalma bakımından insandan daha başarılıdır. bu söz doğayı çok iyi anlamış bir insanın sözüdür. günümüzün yaşam felsefesi haline gelmiştir. bugun bütün şirketler reklamlarına innovasyo
×
×
 • Yeni Oluştur...