Jump to content

0bs

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  438
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

0bs Hakkında

 • Derece
  Advanced Member
 • Doğum Günü Şubat 8

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  istanbul

Güncel Profil Ziyaretleri

4.848 profil görüntüleme
 1. merhaba arkadaşlar.. nerdeyse 2 senedir gerek üniversite derslerinden dolayı gerekse bazı kişisel sebeplerden dolayı foruma giremiyordum.. gerçekten özlemişim forumu.. ama artık yine burada olucam.. merak ettiğim şey eskiden tartıştığımız insanlardan kimler var hala burada? yani 2007 den beri yazan arkadaşlar hala buralarda mı?
 2. Osiris

  doğum günün kutlu olsun kandaşım

 3. 0bs

  Allah'ın Günlüğü

  sonuna kadar okudum, gerçekten çok güzel olmuş..
 4. 0bs

  İncil Papazlar Tarafından Değiştirildi Mi?

  burada bahsedilen muhammed değil kutsal ruhtur..kutsal ruh hristiyan inancının temelidir..incilleri açıp okursanız bu tür ifadelere sıkça rastlandığını göreceksiniz..hem eğer bu ayetler muhammedi anlatsaydı muhammedin sonsuza dek aramızda olması gerekirdi..yukarıdaki ayetlerde öyle yazıyor çünkü..
 5. yok, kolay değil o ayeti kıvırmak..tutulacak bir yanı yok ki..
 6. bu konuda ki en önemli ayetlerden birini unutmuşsun bunu da ben ekleyeyim.. Tevbe 5: "Haram aylar çıkınca bu Allah'a ortak koşanları artık bulduğunuz yerde öldürün, onları yakalayıp hapsedin ve her gözetleme yerine oturup onları gözetleyin. Eğer tövbe ederler, namazı kılıp zekâtı da verirlerse, kendilerini serbest bırakın. Şüphesiz Allah çok bağışlayıcıdır, çok merhamet edicidir. "
 7. Osiris

  kandaşım uzun süredir ortalarda görünmüyon nerelerdesin özletme kendini

 8. 0bs

  Kuran kursu çöktü 17 ölü 27 yaralı

  memeleri "yeni tomurcuklanmış kızları" vaad eden kuran değilmiydi? yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum.. ayırca sürekli konuyu değişmeden önceki iletimde ki soruma cevap versen?
 9. 0bs

  Kuran kursu çöktü 17 ölü 27 yaralı

  senin ateist olmadığına adım gibi eminim..yukarıda saldırgan bir tavır yok, sadece kuranda söylenenleri söylüyoruz.. inançlara her zaman saygılıyım, ama bana ucu dokunmadığı sürece..eğer bir din ona inanmadığım için beni tehdit ediyor, müritlerine beni öldürmeyi emrettiriyor ve kitabının içinde ona inanmayanlara sürekli hakaret ediyorsa, benden de o kadar saygı görür.. umarım anlatabildim!
 10. 0bs

  Kuran kursu çöktü 17 ölü 27 yaralı

  yok ille de çürük olması lazım değil fakat namazda ölünce büyük mükafat varsa tüm camileri o zaman çürük yapsınlar ve sizin müslümanlar ölüp çabucak kavuşsunlar hurilerine.. ayırca huri lafı hoşuna mı gitmedi? bunu ben değil kuran söylüyor.. ne kadar sevap o kadar huri değil mi?
 11. 0bs

  Kuran kursu çöktü 17 ölü 27 yaralı

  katılıyorum pisicik, öyleyse tüm camilerde çürük yapılsın hergün birisi çöksün ki; hergün yüzlerce insan çok güzel bir makama ulaşsın.. ayrıca o binayı yapan mütahit de ne sevap kırmıştır şimdi..cennette 2 huriyi daha garantiledi..
 12. 0bs

  Kuran kursu çöktü 17 ölü 27 yaralı

  masallara değil gerçeklere bakacaksın..merak ediyorum senin çocuğun böyle bir şekilde ölse.. acaba neler düşünürdün?
 13. 0bs

  Kuran kursu çöktü 17 ölü 27 yaralı

  kendini avundurmaya devam et..burada 17 hayattan bahsediyoruz ve onların ailelerinden.. onların aileleri şu anda nasıl perişandır biliyormusun? ve yanarak ölmek en acı ölümlerden birisidir..ve tanrı nedense bunu kendi müritlerine uygun gördü..
 14. 0bs

  Kuran kursu çöktü 17 ölü 27 yaralı

  konuyu değiştirmeden, cevap versen? neden tanrı kendi müritlerini sürekli cezalandırıyor? hemde daha küçücük çocukları??
 15. Müslümanlar, tanrıya inanmayanların cezalandıralacağını ve azap çekeceğini düşünüyorlar fakat nedense pekte öyle olmuyor.. işte kuran kursu çöktü ve 17 kız çocuğu hayatını kaybetti? şimdi tanrı bunları neden öldürdü? hemde tam namaz kıldıkları anda.. ne suçları vardı acaba? http://haber.mynet.com/detail_news/?type=L...e=01Agustos2008 http://haber.mynet.com/detay/yasam/Hepsi-n.../X1217576709140
×
×
 • Yeni Oluştur...