Jump to content

administrator

Ateistforum Moderatör Grubu
 • İçerik sayısı

  1.619
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

administrator Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. administrator

  Kemalizmin İçerdeki Düşmanları

  Başlığı Faşist nikiyle açmışsınız, o üyeliği sonlandırmadan Materyalist Fikir üyeliğini almış ve başlığa bu yeni üyelikle yazmaya devam etmişsiniz. Forumda çift nikle yazmak yasaktır. Bu iki üyelikten birini tercih edin ve bize bildirin ki diğerini silelim. Aksi durumda ikisi birden sonlandırılacak.
 2. administrator

  Başlığın adını değiştirebilir misiniz?

  Başlık istediğiniz gibi değiştirildi. Bu gibi durumlarda başlık açıp görmemizi beklemek yerine direk raporlarsanız daha çabuk görür ve düzeltiriz.
 3. administrator

  Adminden isteğim var

  Başlık açarken, yazıyı göndermeden önce sol altta "Yanıtları bana bildir" butonunu aktif hale getirirseniz başlığınıza yazılan her yazı size bildirim olarak gelir. Siz bunu yapmadığınız için gelmiyor. Bizim bunu sonradan yapma şansımız, sistem uygun olmadığı bulunmuyor. Sayfanın en üstündeki nikinizin sağ tarafında bulunan okun üstüne gelin, çıkan küçük penceredeki "Hesap Ayarları"nı, ardından açılan sayfanın sağ tarafındaki "Bildirim Ayarları"nı tıklayın. "Gönderdiğim içerikleri otomatik takip et" kutucuğunu işaretlerseniz, açtığınız başlıkları takip etmeye başlarsınız. Onun hemen altındaki "Cevap yazdığım konuları otomatik takip et" kutucuğunu işaretlerseniz de yazdığınız iletilerin bulunduğu başlıkları takip etmeye başlarsınız. Bildirim ayarlarınızın hepsini aynı yerden yapabilirsiniz. Diğer isteğinizin gerçekleşmesi, sistemde böyle bir uygulama olmadığı için mümkün değil.
 4. administrator

  ÜYELİĞİ SONLANDIRILAN KULLANICILAR

  Talebiniz yerine getirildi.
 5. administrator

  Muharrem İnce'nin adaylığı hakkında

  BerlinMa nikli aşağılık şahıs forumdan şutlanırken tüm iletileri de kendisiyle birlikte çöpe gitti. Başlıkta, ona yanıt verirken iletileri alıntılanmış olduğundan ve hepsi tek tek temizlemek gereksiz olduğundan başlığı kilitleyip Tavanarası'na kaldırıyorum. Başlıkların troller veya mevcut iktidar yalakaları tarafından sabote edilmesine izin vermemek için iletileri raporlamanız forum sağlığı için önemlidir, bir kere daha hatırlatırım.
 6. administrator

  ÜYELİĞİ SONLANDIRILAN KULLANICILAR

  BerlinMa nikli ağzı bozuk ve aşağılık şahıs, tüm iletileriyle birlikte forumdan atılmıştır. Aynı üyenin aynı gerekçeyle birkaç gün de atılmış olduğunun ilanı da aşağıdır.
 7. administrator

  Canım sürekli içki içmek istiyor

  Konu, daha sonra silinme ihtimali kenarda tutularak şimdilik Tavanarası'na kaldırılıyor.
 8. administrator

  BOP Gerçeği...

  Başlık yazısı şikayet ettiğiniz darbeyle ilgili bölümler silinerek düzenlendi. Kaldırılmasına gerek yok. Ateistforum'da başlık silmek bizim başvurmaktan hoşlanmadığımız bir temizlik yöntemidir, kuralları tamamen ihlal etmedikçe başlık silmeyiz.
 9. administrator

  Üyeliği Sonlandırılmış Kullanıcılar

  Forum üyelerini, iktidarın arkasına sığınıp tek tek bulacağını söyleyerek tehdit eden şeriatçı Hanif_Bahadir forumdan atılmıştır.
 10. administrator

  ÜYELİĞİ SONLANDIRILAN KULLANICILAR

  Üyelik sonlandırıldı.
 11. administrator

  Varligimizin hikmeti

  Başlık yanlış bölümde açıldığı için doğru yer olan Ateistforum'a taşınıyor.
 12. administrator

  ATEİSTLERİN "CEVAP VERİLEMEZ" DEDİKLERİ SORULARIN CEVAPLARI

  Bak kardeşim, son defa uyarıyorum, ya insan gibi yazarsın, ya da bir kere daha seninle ilgili şikayet görürsem seni atarım.. Senin bozuk ifadelerine cevap verenler de bozuk konuşuyor... Sen önce kendine bak...
 13. administrator

  ATEİSTLERİN "CEVAP VERİLEMEZ" DEDİKLERİ SORULARIN CEVAPLARI

  Bu forumu dingonun ahırı ve sahipsiz mı sandın? Burada kimse benim babamın oğlu değil, senin yaptığını kim yapsa aynı sözlerle karşılşır. Yazdığın yazıların tümünde hakaret, aşağılama ve bozuk ifadeler var ve bunun için seni uyarıyorum, bir daha da uyarmam...
 14. administrator

  ATEİSTLERİN "CEVAP VERİLEMEZ" DEDİKLERİ SORULARIN CEVAPLARI

  Şu ana kadar bir kaç mesajını silmekle idare ettim, ama bu üslupta devam edersen seni tümden forumdan atarım.. haberin olsun...
 15. administrator

  ÜYELİĞİ SONLANDIRILAN KULLANICILAR

  Hansar nikli ağzı bozuk ahlaksız forumdan atılmıştır.
×