Jump to content

administrator

Ateistforum Moderatör Grubu
 • İçerik sayısı

  1.632
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

administrator Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. administrator

  Berkin Elvan ve Eren Bülbül arasındaki fark

  Somut ve X-D ve Faşist97 nikli şahıslar bir kere daha atılmıştır. Başlığı açan Faşist97 de dahil olmak üzere, daha önce defalarca attığımız bu şahıslar bir daha foruma alınmayacaktır. Sızmayı başarmaları ve üyelerimizin bizden önce farketmeleri durumunda, bize rapor veya özel mesajla haber vermelerini rica ediyoruz. Bu başlık ve hemen hemen aynısı olan diğeri Tavanarası'na taşınıyor.
 2. administrator

  ÜYELİĞİ SONLANDIRILAN KULLANICILAR

  Foruma girmesine izin vermek istemediğimiz bu üye Somut nikiyle foruma sızmış ve tekrar atılmıştır. Onu gördüğü anda tanıyan yazar dostlarımızın bize raporlayarak haber vermelerini bekliyoruz ki forum daha fazla kirlenmeden atabilelim.
 3. administrator

  ÜYELİĞİ SONLANDIRILAN KULLANICILAR

  Aynı üye Weep nikiyle ve provokatif üslubunu daha da artırarak gelmiş, bir kere daha atılmıştır. Bundan böyle foruma girmesine izin verilmeyecek, her şeye rağmen girdiği farkedildiğinde ise ilan edilmeden atılacaktır.
 4. administrator

  ÜYELİĞİ SONLANDIRILAN KULLANICILAR

  Ağzı bozuk Red Shift atıldı. Forumda bir daha tespit edilmesi durumunda duyurulmadan atılacak.
 5. administrator

  ÜYELİĞİ SONLANDIRILAN KULLANICILAR

  Uyarılara rağmen düzgün bir şekilde yazmayan antimuslim forumdan atıldı.
 6. administrator

  ÜYELİĞİ SONLANDIRILAN KULLANICILAR

  Remy niki bir daha açılmamak üzere yeniden kapatılmıştır.
 7. administrator

  ÜYELİĞİ SONLANDIRILAN KULLANICILAR

  Üyelik sonlandırıldı. Mesajlar kalıyor.
 8. administrator

  ÜYELİĞİ SONLANDIRILAN KULLANICILAR

  Üzümlü kek forumdan atılmıştır. (Biz atacaktık, bizden önce davranıp kendi istemiş, ama bizim atmamıza engel olmadı.)
 9. administrator

  Kemalist Devrin Rezilliği

  Üzümlü kek, trollüğü bırak, bir daha benzer bir başlık açarsan forumdan atarım...
 10. administrator

  ÜYELİĞİ SONLANDIRILAN KULLANICILAR

  Remy nikli küfürbaz forumdan atılmıştır.
 11. administrator

  Nihayet Adnan Oktar içeride

  Üstte Ateistforum'un değiştirdiği domain adreslerinden söz edilmiş. Bir anekdot ekleyeyim; Adnan Oktar gurubu Ateistforum'u defalarca savcılığa şikayet edip domain adresinin Türkiye'ye erişimini yasaklattı. Çünkü yazdıkları yalanları çürütüp internete yayan tek düşmandı Ateistforum. Ateistforum Türkiye'de erişime kapatılınca, yönetim olarak bu yasağı yeni domain adresleri alarak aşmaya çalıştık. Ateizm1.org, o kapatılınca ateizm2.org diye giderken sıra ateizm3.org geldi. Bakalım durumu nedir diye incelediğimizde ateizm3.org'un Harun Yahya sitesine linkli olduğunu, yani onlar tarafından satın alındığını gördük. Peki 4'te, 5'te, 6'da, 7'de, 8'de, 9'da ve takip edenlerde durum nedir diye baktık sanırım 13'e kadar hepsi Harun Yahya'ya linkli, diğer değişle onlar tarafından satın alınmıştı. Yani akılları sıra bu seriyi alıp, bizim adres almamızı engelleyecekler, sanki çarelerin sonu gelirmiş gibi... Biz de gittik ateistforum.org'u aldık... Uyandılar, bir daha uğraşmadılar.. Ama bu sefer domainler üzerinden uğraşmayı bırakıp, başka şekilerde uğraşmaya devam ettiler...
 12. administrator

  DEĞİŞİM ZAMANI

  Bu forumu yöneten, idare eden, finanse eden ve modere eden kişilerin sayısı, içinde kurucularının da olduğu 3-5 kişidir. 17 yıldır yılmadan uğraşıp, türlü badireler atlatarak forumun hayatta kalması için mücadele etmişlerdir. Bu süre içinde yönetim ya da moderasyon için seçilen onlarca kişiden hiç biri kalıcı olmamıştır. Moderasyonu da dahil olmak üzere forumu 17 yıldır durmaksızın bir-iki kişi idare etmektedir. Bu ağır yük paylaşılması gerekirken paylaşılmamış, o bir-iki kişinin omuzunda kalmıştır. O kişiler artık yorulmuş, yıpranmış ve forumu yeni genç kuşaklara devretmek istemekteyseler de, maalesef 17 yıldır arkadan gelecek güvenilir kişiler bir türlü gelmemiştir. Zaten beklenen yenilik de bu yeni kuşaklar sayesinde gerçekleşecektir. Yenisi gelmeyince maalesef eskisi ile devam etmek durumu tek seçenek olmak durumundadır. Bu seçenek de artık nereye kadar sürer bilinmez...
 13. administrator

  Kemalizmin İçerdeki Düşmanları

  Başlığı Faşist nikiyle açmışsınız, o üyeliği sonlandırmadan Materyalist Fikir üyeliğini almış ve başlığa bu yeni üyelikle yazmaya devam etmişsiniz. Forumda çift nikle yazmak yasaktır. Bu iki üyelikten birini tercih edin ve bize bildirin ki diğerini silelim. Aksi durumda ikisi birden sonlandırılacak.
 14. administrator

  Başlığın adını değiştirebilir misiniz?

  Başlık istediğiniz gibi değiştirildi. Bu gibi durumlarda başlık açıp görmemizi beklemek yerine direk raporlarsanız daha çabuk görür ve düzeltiriz.
 15. administrator

  Adminden isteğim var

  Başlık açarken, yazıyı göndermeden önce sol altta "Yanıtları bana bildir" butonunu aktif hale getirirseniz başlığınıza yazılan her yazı size bildirim olarak gelir. Siz bunu yapmadığınız için gelmiyor. Bizim bunu sonradan yapma şansımız, sistem uygun olmadığı bulunmuyor. Sayfanın en üstündeki nikinizin sağ tarafında bulunan okun üstüne gelin, çıkan küçük penceredeki "Hesap Ayarları"nı, ardından açılan sayfanın sağ tarafındaki "Bildirim Ayarları"nı tıklayın. "Gönderdiğim içerikleri otomatik takip et" kutucuğunu işaretlerseniz, açtığınız başlıkları takip etmeye başlarsınız. Onun hemen altındaki "Cevap yazdığım konuları otomatik takip et" kutucuğunu işaretlerseniz de yazdığınız iletilerin bulunduğu başlıkları takip etmeye başlarsınız. Bildirim ayarlarınızın hepsini aynı yerden yapabilirsiniz. Diğer isteğinizin gerçekleşmesi, sistemde böyle bir uygulama olmadığı için mümkün değil.
×