Jump to content

sessizyolcu

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  45
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

1 Takipçi

sessizyolcu Hakkında

 • Derece
  Advanced Member
 • Doğum Günü 11-03-1983

Contact Methods

 • MSN
  ertugrulvarank@hotmail.com
 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Dünya üzerinde

Güncel Profil Ziyaretleri

1.947 profil görüntüleme
 1. sessizyolcu

  Cansız atomdan canlı hücre oluşumu

  Hacı abi o zaman cansız varlıktan canlı varlık oluşamaz mı mesela bir atom yığınında nasıl bir dna veya moleküler değişiklik olmalı ki cansız varlık canlı varlık haline gelsin.Bu sorudaki amacım evrimin ilk canlı hücresini bulmak yani atom ile hücre arasındaki geçiş bağlantısını yakalamak. Yani cansız bir atom yığınının evrimle bir canlı hücresine dönüşmesi. Miller deneyinde demiştiniz,canlı organizmalar dediniz sanırım,bunlar dışarıdan DNA sarmalına mı yerleşmişler,cansız maddeyi canlı hücre mi yapmışlar,biraz açabilir miyiz bu konuyu hacı abi,veya diğer arkadaşlar (Bu forumdaki arkadaşl
 2. Selamlar,hayırlı akşamlar... Böyle bir deney yapılmışmıydı.Yapılan böyle bir deneyin veya buna benzer bir deneyin sonuçları ne olmuştur.Bu konuda bilgisi olan var mı
 3. sessizyolcu

  madde

  Sazanın verdiği örnek Davudi'ye göre çok daha kompleks,ve kendi kendine oluşamayacağı tamamen belli,davudi ise tamamen alakasız bir benzetme yaptı. Hadi maddeyi geçelim,yani maddeyi bir şekilde elde ettiğimizi kabul etmiş olalım. Bu madde nasıl canlandı,bir de onu anlasak,cansız madde canlanır mı?
 4. OFLAZ biz tanışıyor olabilir miyiz?

  Ben Ertuğrul

 5. sessizyolcu

  İnandığınız herşey sizin gerçeğinizdir

  O kimse seni keklemiş arkadaşım Günahı üstüne almak diye birşey duymadım bilmiyorum.
 6. sessizyolcu

  ASELSAN ve Muhendis Intiharlari

  şöförsüz tank mı uçak mı ne projesi geliştiriyorlardı. İsrail tarafından öldürülmüş olması ve onlar tarafından projenin çalınmış olması muhtemel. Bir de öl(dürül)en mühendislerin sigara içmiyor olmasına rağmen arabalarında sigara izmariti bulunmuştur. Bazı antisiyonist gazetelerin arşivlerinden edinebileceğininiz bilgiler konunun aydınlığa kavuşulmasına yardımcı olabilir.
 7. sessizyolcu

  Kendiliginden bir araya geldi... *****

  ??? Sevgili mantık o zaman sizden canlılığın ortaya çıkmasını anlatmanızı istiyoruz. Zor bir soru değil sorduğum sadece kendi kendini kopyalayabilen bir molekülün bir kez ortaya çıkmasını bir anlatın Bana yeter de artar bile.
 8. sessizyolcu

  Konudan haberdar olmak ?

  Sağ üstteki yardımcım bölümünden son 10 iletim seçeneğini tıklayabilirsin gönderdiğin iletilerden ilgili olana tıkladığında konunun tamamı açılacaktır. Bu yeterince fayda sağlamıyorsa Yine yardımcım bölümünden arama kısmına girerek konu başlığını bulabilirsin.
 9. sessizyolcu

  Dünya Kaç İnsanı Destekleyebilir?

  Dünyada askeri savunmaya harcanan paraların askeriyeye harcanmadığını Bu paraların eğitim altyapı gıda sağlık vb. faideli yerlere harcandığını Ve adaletli bir gelir dağılımı geliştirildiğini Boşa tek kuruş harcanmadığını ve tüm dünyanın barış içinde Hiçkimsede aç kalma korkusu olmadığını düşünürsek Benim kanaatimce dünya 70 milyar insana dahi yeter. Ah o nefis yokmu insanları aç kalmayla korkutan nefis mal yığma hırsı,toprak kazanma hırsı,herşeye sahip olma hırsı,daha zengin olma hırsı iktidara sahip olma hırsı bunlar da var oldukça ve arttıkça dünya ancak 350 milyon insana
 10. sessizyolcu

  Dünyayı İsrail mi Yönetiyor?

  Valla bu düzenek işini ben çıkartmadım SirOrphaned çıkarttı. Onun suçu
 11. sessizyolcu

  Dünyayı İsrail mi Yönetiyor?

  Sevgili SirOrphaned Öncelikle İsrail'in yaptığı bu vahşet hiçbir insan tarafından kabul edilebilecek birşey değildir. Benim ,İsrail'in haklı olduğunu savunduğuma nereden karar verdiniz bunu da anlamış değilim. Benim anlatmak istediğim Atatürk'ün bize miras bıraktığı bir sözüydü "Hazır ol cenge eğer istiyorsan sulh-ü salah" Yani eğer İsrail böyle şerefsizce insanlığın zararına çalışırken biz müslümanların elleri armut toplamasaydı bugün İsrail şu yaptığına cesaret edemezdi Sevgili SirOrphaned Sen ben o düzeneği kuralım ama kurduğumuz düzeneği, başkalarının kurduğu düzeneği kullana
 12. sessizyolcu

  Dünyayı İsrail mi Yönetiyor?

  Bu kadarıda fazla ama Adamın fikirlerini eleştirebilir beğenmeyebilir katılmayabilirsiniz Ama ismini duyar duymaz adamdan korkup uzaklaşmanız,hatta ismini duymaya tahammül dahi edememeniz dolayısıyla sizlerin aslında bazen önyargılı olduğunuzu hissediyorum Yazar Harun Yahya değil de aynı kitabı adı sessiz soyadı yolcu olan biri yazsa en azından önyargıyı devirip okursunuz. Ama bu adamın ismini dahi duymaya tahammül edemiyorsunuz. Biliyorum korkmuyorsunuz.
 13. sessizyolcu

  Allah Neden Arapçayı Bu Kadar Sever?

  Paradox Eğer sen arapça namaz kılmaya karşıysan Türkçe kıl.
 14. sessizyolcu

  Dünyayı İsrail mi Yönetiyor?

  Sessizyolcu der ki: O düğmenin elinde olması için biraz uğraşıp düzeneği kurman gerekir canım İsraillilerin 50 senedir yapmaya uğraştıkları düzeneği Acı ama gerçek.
 15. sessizyolcu

  Irkçı Emperyalizm ve Amaçları

  Neyi anlatacak,adamların batıl da olsa inançlarında ne kadar sağlam olduklarını ve sanki tek bir insanmış gibi yüzyıllar boyunca ulaşmak istedikleri hedefe çoluk çocuk nasıl kilitlendiklerini anlatıyor. Bizim kendi öz dedemizden haberimiz yokken.
×
×
 • Yeni Oluştur...