Jump to content

Protagoras

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  1.056
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

Protagoras Hakkında

 • Derece
  Advanced Member
 • Doğum Günü 01-01-2011

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  Serbest Meslek

Güncel Profil Ziyaretleri

2.647 profil görüntüleme
 1. Protagoras

  Akan kanın sorumlusu kim?

  Yok bundan sonra gelişmelerden sonra başilayacağız diyorlar 2011 çözüm sürecinden önce denemişlerdi çözüm sürecinde güçlenince yeninden deneyeceğiz diyorlar sonucunu tarih yazar devrim yapayım derken madara olmak veya kendi halkını kan gölüne sokmakta var sonuçta.
 2. Protagoras

  Akan kanın sorumlusu kim?

  Anlamadım dediğim kısım sen ben söylemiş gibi veya konu ile ilgili varmış gibi algı yaratman şark kurnazı seni. Yoksa ben senin gibi kürt öteki vs kompleksli müslüman kafalarıda olaylarıda iyi bilirim al ekteki mesajda sana kapak olsun Bırak bu işleri sen git imam hatibi bir daha oku http://www.ateistforum.org/index.php/topic/62321-pkk-uzantysy-hdpye-bakanlyklar-dagytylacak-turkiye-kaosa-gidiyor/?p=1293136 Yıl 2015 keşke Cumhuriyet kurulduğu zaman çözülseymiş konusun saçma artık olan olmuş olmanın ötesinde devletin onlarca yıldır uyguladığı haydut politakalar doğuda olduğu gibi batı
 3. Protagoras

  Akan kanın sorumlusu kim?

  Bunlar hikaye biz hem devlet haydutluğunun pratiğini, hemde vatandaşın yobazlığını sen daha imam hatibe gitmeden biliyorduk her ne olursa olsun artık belli konularda adımlar atıldı taksimde Apo bayrağı salladırmaktan HDP ye verilen desteğe kadar ama KÖH kararını verdi silahlı çatışmalarla devrimci halk savaşını yeniden başlattı sen kafayı RTE ye takmışın bir şeyden haberin yok.
 4. Protagoras

  Akan kanın sorumlusu kim?

  Anlamadım bu neymiş kim söylemiş.
 5. Protagoras

  Akan kanın sorumlusu kim?

  İmam hatipte senin beynini öyle bir yıkamışlar ki ne söylediğini bilmiyorsun. Ne kadar beynin yıkansa da AKP nin şuçu yok diye bir şey söylemediğimizi anlayabilmen lazım. Olay basit Öcalan gerekirse Diyarbakırda 2 milyon barışcıl oturur özerklik vs hepsini çözeriz dedi KCK ise barışa Öcalan savaşa biz karar veririz dedi ve KÖH savaşa karar verdi. AKP değil senin gibi müslüman ateistler bu ülkeyi yönetse değişen bir şey olmazdı.
 6. Protagoras

  Akan kanın sorumlusu kim?

  Şu anda akan sorumlusu kesinlikle Kürt Hareketidir açık ve net. HDP de bu süreçte üstüne düşeni kesinlikle yapamadı.
 7. Protagoras

  siyasiler hayla neden bekliyor?

  Yavaşşşş ez. Bak kardeşim ne kürt ne kürt sevdalısıyım ama sen nerede yaşıyorsun hangi kafadasın ne içtin Kürtler bugün 20 milyona dayanmış Türkiyede asimile olanlarla. Devlet ta osmanlıdan bu yana bir sorun nasıl çözülmemesi gerekiyorsa öyle çözmeye çalışmış ne asimile edebilmiş ne bölünebilmiş. Yıl 2015 ortadoğu ateş cehennemi. PKK YPG batının yükselen yıldızı başımızda bütün Cumhuriyet sistemini yıkmaya çalışan ve sürekli intahar eğilimleri ile batıyı tehdit eden yobaz bir iktidar var. İşte böyle bir durumda seni kurtaracak tek şey hümanizmdir. Hümanizmden nefret etsen de si** si** y
 8. Protagoras

  Faşist ateist..

  Faşist kelimesi çok ağır bir kelime ulu orta konuşmak doğru değil. Asıl sorun müslüman osmanlı kafasından kurtulamayan her fraksiyondan görüşten ideolojiden ateist müslümanlardır. Bu ateistler veya dinsizler hep müslüman kafası ile bakarlar olaylara.
 9. Protagoras

  Tuğrul Türkeş ihaneti ile ilgili

  Asıl kazığı bahçeli Türk milletine atmıştır AKP RTE köşeye sıkışmışken TBMM başkanlığını AKP ye verip RTE nin önünü tekrar açtı.
 10. Yıl 2015 keşke Cumhuriyet kurulduğu zaman çözülseymiş konusun saçma artık olan olmuş olmanın ötesinde devletin onlarca yıldır uyguladığı haydut politakalar doğuda olduğu gibi batıda kürt sorunu oluşturmuş şimdi kalmışlar HDP bakanlığa girmesin diyor vatandaş sanki kürt 8 koldu 3 başlı canavar kürt dediğin bu toplumda asimile olanlarla birlikte 20 miyon. Sen yok sayarak görmeyerek uzaklaştırarak mı bu meseleyi çözersin. Yoksa adamları kendi içine alarak mı şimdi HDP aslında PKK goygoyuna hiç girmeyin artık 10 yaşındaki çocuk bile elinde cep telefonu neyin ne halt olduğunu biliyor. Onun dışın
 11. Protagoras

  HDP erken secimde baraji gecer mi ?

  Terörün başladığı günlerde HDP nin oy kaybedebileceğini düşünsen de araştırmalar eski oyunu koruyacağını hatta MHP yi geçebileceğini söylüyor. neticede her türlü şiddet siyasi kürt hareketine yarıyor.
 12. Protagoras

  Türk Bayrağını Tekbirle Göndere Çektiler

  Genel olarak durumu iyi özetlemişin.
 13. Protagoras

  Tecavüz ve cinayet politiktir, azmettiricisi devlettir

  İnfaz infazını yakmak diye bir şeyler duymadınız mı?
 14. Protagoras

  Tecavüz ve cinayet politiktir, azmettiricisi devlettir

  Kötü insanlar kötü olaylar her zaman olacaktır maalesef bu insan doğasının gerçeği. İnsanlara devletlere düşen bunu engellemek eğitim vs vs. Lakin bizleri çıldırtan bizim devletin cumhurbaşkanından en ufak kaymakamına her zaman katili, tevavüzcüyü, hırsızı, sahtekarı sevmesi bu tür insanları şuç işlemeleri için yüreklendirmesi ve suç işlediklerinde ceza vermemesidir. Bütün cumhuriyet dönemi boyunca böyle olmuştur. Özellikle ülke 80 sonrası askeri sivil cunta ve hırsız çeteleri tarafından yönetilmiştir. İnsanların bir umutla oy verdikleri ılımlı islam AKP de bu işe çözüm olamamıştır.
 15. Protagoras

  Futbolcuların kazançları

  ABD de bazı buz hokeyi oyuncuları sakat olup hiç oynamadıkları halde bazılar 60 - 70 milyon dolar alıyorlardı Kısaca arz talep -piyasa - kapitalizm vs Birileri dünyanın bütün nimetlerinden yararlanıp gününü gün ederken birileri pislik sefalet içinde böcek gibi yaşayıp yok olacak
×
×
 • Yeni Oluştur...