Jump to content

SReSt

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  272
 • Katılım

 • Son ziyaret

SReSt kullanıcısının paylaşımları

 1. SReSt

  MÜSLÜMAN ÜLKELERİN GERİ KALMASININ NEDENİ

  Adam cıkıyo islam yobazdır şöyledır böyledir E hristiyan olsaydın isa şöyle meryem böyle e yahudiler sence ne blablabla. Hepınız YALAYIP yutmussunuz bu bılgılerı aferin. Millettende inanmasını bekliyorsunuz. Müslüman ülkelerin geri kalması derken Türkiye ve iran bence geri kalmıs devlet sayılamazlar.Geneli öyle evet buda insanların iyi olmayan bakış açıları.. Aman bee nede olsa ölecegız diye düşünmeleri. Hırs yapmayıp bir halta sahıp olamamaları.. Evet yanlıstır. Hrıs yapıp bilim adamı olmalı markalasmalı guclu olacagım denilebilmeli. Müslümanlarda bu cok az... Sizde bir ateist kimliğinizi cıkartıp yorum yapın az gerçekci olun acıyorum cogunuza. Özenti topluluk 5-10 kişi hariç diğerleriniz cocukca hırslar yuzunden dinden çıkmıssınız bunu yazılarla bellı edıyorsunuz. Cogunuz zındık bile değilsiniz.. Uwww iğrenç ne kötü bir mertebedir o.
 2. SReSt

  Erzurum'da iftar oncesi sigara icen kadina dayak

  Dediğim sex vakalarının özgürlükten kaynaklanıyor olması dusundurucu degılmı? Sokak ortasında sex yapılıyor ve hep bılındık yerler ateistlerin cok oldugu BİLİMDE cok ilerlemiş insanların yaşadıgı cek cumhuriyeti çin halk cumhuriyeti japonya isviçre. Kenedi Annelerine kızkardeslerıne sadece bir dişi gözü ile bakanlarda bunlar degılmı? Bizde ergen olduk bizde araştırdık birşeyleri bırakın artık o gözlüğü cıkarın. Özgürlüğün mükemmel şekilde sizce yaşandıgı yerlerinde ne oldugu ortada. Kimse salak degıl. Sizi gidi filozofcuklar.
 3. SReSt

  Sınır Ötesi Operasyon

  AteTürk e katılıyorum cidden bir Kürt çıkıp şu olaya açıklık getirsin 17 devletide saysın çok merak ettim. Yada biz bu topraklara yerleştiğimizde o medeniyetler ne yapıyordu cok merak ettim biri bize tarih öğretsin:)
 4. SReSt

  Erzurum'da iftar oncesi sigara icen kadina dayak

  Özgürlüğe bir derecede izin verince millet Public sex yapmaya baslıyo. Özgürlükten kastın ne? Başlıksa eğer bir kişi yada bin kişiye bakarak islamı değerlendirmek senin gibi aciz birine düşmez. yazmayacaktın hani rahat mı dürttü? Özgürlükmüş. Özgürlüğün tanımını 5.sınıf mertebesinde yapacak zekaya bile sahip olamayacagını gösteriyorsun zaten.
 5. SReSt

  Sınır Ötesi Operasyon

  Benimde zoruma gidiyor diyarbakırdaki bitlisteki 3-5 adam için fazla vergi vermek. Karabükteki biri neden gidip orda şehit düşüyor. Kim nerde yaşıyorsa orda askerlik yapsın diyesim geliyor ama buda faşist bir düşünce gibi. Mantıklı dusunemıyorum artık bu konuda. Ama korkuyorum iç karışıklık çıkmasın... Yoksa cok kan dökülür..
 6. SReSt

  DOGAL AYIKLANMA ve SOMALI

  Herşeyi bu kadar amerikan filmlerine çevirmeyin. NE yani bizden gidecek 10 trilyon için mi 10milyon insan ölüyomus gibi yapıyo? Paranoyakmısınız anlamıyorum sacmalamayın. Dogalına bırakmakmıs. Zaten dogal olanı bizim veya birbaşkasının inan inanmayan fenerli yada dortmundlu herkesın gidip yardım etmesidir. Evet bizdede cok kötü durumda olanlar far fakat milyarlarca doları olan bir ülkenin 20-30trilyon vermesi ne eksiltir? Birleşmiş milletler toplasa her ülke bu civarda bir miktar koysa ortaya orasıda kalkınır devlet olur. Bunun insanlıkla alakası var. Ne yani adamlar Türkiyeden 10trilyon cıksın 1 tane tank az üretsinler diye 10milyon insanımı öldürüyor. Sacmalık diye birşey sorsa uzaydan gelen bir yaratık aha gel bunları oku derim terim olarak açıklamaya hiç çalışılmaz. Az insan olun insan. Emin olun biz canakkalede savasırken o adamların haberı yoktu. Hala daha cogunun haberi yoktur. Bu insanlık ayıbıdır insansan seninde bir yerden emin ol ayıbındır. Pierre cardin giymeyi lacoste takılmayı bılırsın telefonundan 5tlik bir mesaj atmak zor gelir ne eksilcek bugunde marlboro içme winston iç. Saygılar!
 7. SReSt

  MÜSLÜMAN ÜLKELERİN GERİ KALMASININ NEDENİ

  Birazda farklı yönlerinden ele alsanız olmazmı? Ben bu tarz konularda inanan kimliğimi olabıldıgınce ustumden cıkartıp okuyorum dusunuyorum ama siz zındıkca yorumlar yazmaktan vazgecemıyorsunu:D Gelişmiş dünyayı yöneten ülkelerde bir yaratıcıya inanıyor. Demekki sorun inanmak değil nasıl inandıgın ve nasıl yaşadığın.
 8. SReSt

  2 sene önce kovduğunuz müslüm bir adam vardı

  Ben zındık değilim! Buna açıklık getireyim
 9. SReSt

  2 sene önce kovduğunuz müslüm bir adam vardı

  Küfür edip hırslanıp tartısıp delirip onca banlanmaya geri donmen boyle olmana işaretmiş zaten. Pek inanmadım fakat inanmıs gibi yapayım:) Demek bir zındık daha katıldı aranıza. Seni gidi zındık seni. HAKLİYMSSİNİZ..Bende ateisttim sizin sayenizde müslüman oldum diye üye olun inanan arkadaslara sesleniyorum:)reklamın iyisi kötüsü olmaz.
 10. Yav kısacası cogu erkek ister evlenecegı kızın bakire olmasını. Fakat şöyle bir durum var herkes bılıyor etraf afedersiniz fakat kızlıgına dokundurmadan ılaka regn butun fantazileri en uçuğuna kadar yaşamış kızlarla dolu. Tek kıstas bu olursa sıkıntı olur. Neler var neler. Karakterine inanıp güveneceksin baska caren yok.Hele birde kızlık gitmiş olur senle evlendıkten sonra tut tutabılırsen:D Bu konular cok sıkıntı şizofreni oluyorum düşündükçe:D
 11. Aga tamam karışamam tabiki kimle nasıl evlenırsen evlen. Ama o kadarda acık goruslu olmak bıraz sacma. Şakası bile kötü. Tamam seviyorsun gelen evden alırsın ama biraz iğrenç geldi o mesaj ve ben sinirlendim belki haddime değildi fakat bir reflexdi o. Diğer arkadasda az sakın olsun laf gideceği yeri biliyo. Ben önem veririm bekarete fakat illada olacak diye birşey yok. Karşımdaki bayanın karakteri zaten neyin ne oldugunu belli eder.
 12. Bende bakire kız bulursam git bozdur bekaretini öyle evlenelim diyeceğim İğrençsin birader su yukardakı cumleyı yazacak kadar iğrenç. Kuracak cumle bulamıyorum yolla ben bozdurur bozdurur harcarım.idiot
 13. SReSt

  Sınır Ötesi Operasyon

  Görende Türk halkı Kürt halkını eziyor aç susu bırakıyor saymıyor yok edıyor sanacak. Bizde bu vatanda yaşıyoruz. Gitsinler bu sacmalıkları dış dunyaya anlatsınlar belkı Bm yardıma gelir. Ama artık o boruda ötmez. Sonları geldi dağdakilerin artık. Partıler lafla olmayacagını anladı CHP de secılse o daglar artık bombalanacak Akp de MHp secılırse zaten vay hallerine...
 14. SReSt

  Sınır Ötesi Operasyon

  Türkiyeye abd kuklası diyenler bu toprakları hiçmi sevmezler. Bu kadar kolay söylenirmi bu laf. Ne kadar adice bir terim... İngiltere.. Güneş batmayan ülke kimin kuklası oluyor bu mantalite ile? Yada israil?Güney kore?Japonya? Git çinde rusyada yaşa o zaman. Bir baslıkta biri rusyayı kucumser gelır bu olayda en büyük devlet rusya sloganları atılır. Cahıl halk sizsiniz. Görecegiz bakalım kac tane les cıkacak. Evet bende bir Akp secmenı olarak bu durumdan rahatsızım. Ama AKP yerine CHP de secilse hiçbirzaman vatanıma milletime kukla köpek demem. Az lafların nereye gittiğine dikkat edilsin. İnşallah haberler güzel gelir... Akpnın bu terör olayına gösterdiği tölerans saçmalık vaziyetine geldi. Bu kadarda olmaz.. Tekrar söylüyorum. 'terör konusularak müzekere ederek çözülebilir fakat daga cıkmıs terörist öldürülür konusulmaz' Bu farkı ayırt edemıyorlar yada baska sebepleri var. Bilemicem ama her ne olursa olsun artık o dagların dümdüz edilme vakti geldi.
 15. SReSt

  Mayo giymek günah diyenler: %61

  Ateistler dindar diye AKP yi istemezken neden dindar bir adam ateist basbakan istesin? Kimi kandırıyorsunuz aga siz? ne sacmalıyorsunuz ne iğrenç bir mantık düzenidir bu:) Az gerçekci olun.. AZ!Çoğunu beklemıyorum bunları yazandan. Toplumda sigara içmeyenleri oranı %63 mü? Hiç dışarı cıkmıyormusunuz?... Uyusturucu kullanan (en az 1 kere) bu rakamdan daha fazladır.. SAÇMALIK_31@windowslive.com Böyle bir adres al aga sen. Güldürüyorsunuz beni mükemmelsiniz. Şaklabanlar sizi.
 16. SReSt

  Ateist Forumda Değerli Bir İnsan Tanıyormusunuz...

  Değersiz olarak benide ekleyin yav adım geçsin:) Reklamın iyisi kötüsü olmaz diyolar ya. kendimi dışanmış hissettim:D
 17. SReSt

  Erzurum'da iftar oncesi sigara icen kadina dayak

  Anlıyorum seni:) Samimiyetime inanmadıgından yazmıyorsun eminim. Bebiş
 18. Şimdi bilmiş filozofcuk ateist toplumu yazacak. İnek kesiyorsunuz!Hayvana zarar! Nükleer enerji santrali kuracak devlet doğaya zarar. Aha bu yazıları görmekte bir inanan olarak akla zarar.. Dinin nerde kime zararı olmus. Dünyayı inançsız devletlermi yönetiyo:) Rusya Abd İngiltere vs hepsi inanmıyormu:) Devletin güçlenmesine ne zararı var topluma ne zararı var somut verilerle örneklerle açıklayında bende bi göreyim.
 19. SReSt

  Erzurum'da iftar oncesi sigara icen kadina dayak

  Ben yeterince gerçekciyim. İlk önce gerçekci olmayı öğren. Sonra gerçek şu deki bizde evet buda dogru söylüyor diyelim.Bireysel bir olaydır bu durum. Ben neden dövmüyorum oruç tutmayan arkadaşlarımı? Sadece tutsan daha güzel olur kardeşim diyorum olaydan bahsedıyorum baktım sıkıldı iplemiyo umrumda değil benimde umrumda olmuyo. Ona bakarsan izmirin bazi semtlerinde bazı ortamlarındada oruç tutanlar dışlanıyo 2. sınıf ınsan muamelesi görüyo. Bana neden sakal bırakıyorsun sorusuna 'sünnet' dediğimde başıma geleni izmirde ben biliyorum:) Saçma sapan konusma. Olaya her iki yandanda bak. İnsanları aşşağılayıp kendi bulundugun düzeye getirmeye calısmaktan uzak dur:)Sen oradasın diye kimsenin minimum düzeyde kalması mecburi değildir. Herkes işine baksın. Kısacası bencede ayıplanacak bir olay. Herkes kendi dininden dinsizliğinden sorumludur. Bende içimden sizle aynı tepkiyi veriyorum başlığı okuyunca fakat yazıları görünce illa savunacak bir taraf bırakıyorsunuz. Sen ve senin gibileri gönülden tebrik ediyorum. Sizin sayenizde daha da dindar oluyoruz. Siz olmasanız bu 'lig'de şampiyonluk tadı cıkmaz:) Saygılar.!
 20. SReSt

  Erzurum'da iftar oncesi sigara icen kadina dayak

  Bu bir kişilik ayıbıdır din değil. Orada kim varsa hepsinin kişiliğinden sorumludur. Aynı şekilde ateistler %90küsür olsa oruc tutan dayak yıcektı mutlaka. Bu insanlıgın içindeki hayvani duygudur. Dinin az oldugu ülkeleride görüyoruz insanlar kendisini asıyo millet zevk için adam öldürüyo. Hiç onları görmeyin fakat bu olaylar cımbızla cekılır oluyor nedense. Çin halk cumhuriyetinin yaptıklarını Japonyanın yaptıklarını sacmalıklarını yazın oralarda da ateist nüfus hayli fazla. Her zevki aldım kendımı becerttim olmadı öldüm diyenleri yazın:) Bırakın bu işleri...
 21. SReSt

  Polis ve Asker ayrırımı

  Türkiye cumhuriyetinde dini ne kadar yanlıs algılayan müslüman varsa onun kat kat daha fazlası laikliği kendi çıkarları dogrultusunda terimleştiren var. Laiklik din ve devlet işlerinin birbirinden ayrılması. Dindarların devlete deyim yerinde ise çokmemesi. Dinin devlet değil 'halk' tarafından yaşanması vs.. Dir. Fakat besmele cekildiği zaman şeriat geliyor. Yobaz gerizekalı! sıfatını takan sözde Atatürk'cü kesim cok fazladır. Bu yüzden başkalarını eleştirirken ilk önce bunların düzeltilmesi şarttır. Dışardan baktıgım için bana dahada kolay gelıyo bu olayı gormek.Bu arada yanlıs anlasılabılır okuyanlar tarafından alevide müslümandır. Laiklik bu devlette dayatılan durumdur. İlerde birgün halk biz kral istiyoruz Yada bizi ordu yönetsin veya kominizm dese ne yapılacak suriyedekilerin yaptıgı gibi tanklar mı yürüyecek? Solcular daima bu devlette birşeyleri halka dayatmışlar. Bunun neticesinde sağ ağır basınca bir nevi öc alınırcasına diyim bu olaylar meydana cıktı. saygılar.
 22. SReSt

  müslüman somali açlığa teslim oldu

  Başlığa neden müslüman somali yazdın? Çok merak ettim cidden.
 23. SReSt

  Polis ve Asker ayrırımı

  Birkaaçşey kaldı sadece aklımda... Mesela laiklik ile din aynı yerde olmaz cumlesi. Eger laiklik İzmirdekilerin dillendirdiği uydurmasyon herkesin kendi kafasına göre çevirdiği besmele cekmeyı bile laiklik karşıtı algıladıgı durumsa evet dinle laiklik o zaman aynı yerde durmaz. Tutturmuslar laiklik elden gidiyor cumleside dogru.Halk isterse kim zorla laik yaşatacak onları?Cumhuriyet ve demokrasiyle nasıl çelişmediğini halka zorla laik yaşamı yaşatmanın bana biri açıklasın güzel bi dille parantez içinde saldırmadan... Ateist de olsan "1.5 milyarlık islam alemi, müslüman milletimizin ayağa kalkmasını sabırsızlıkla bekliyor. Kalkacağız, bu ayaklanma başlayacak." bu bir insanı neden rahatsız eder? Kalkalım? Hristiyanlar kalktı dunyanın ........ bizde yapalım guclenelım? Hepsi tektek tartısılır hıcde tehlike yok. Yine felaket tellallıgı yapmayın.
 24. SReSt

  Ben artık ayrılmak istiyorum..

  İstanbulun 3de 1 i kürt ankarada da hayli fazlalar. Heryerdeler artık. Ayrılmaklada bitmez. Bir bütün olalım dıyoruz onada yok diyorlar:)Ben bu BDP yı destekleyenlere deliriyorum yoksa emınımkı cogu hata hemen hemen hepsi pkkyı istemiyorlar. Kim kime zamanında ne yanlıs yaptıysa yaptı. Bu ayrılma sebebi mi? Hadi çözelim diyor millet. Adamlar şehit acısını yüreğine gömmüş daha kan dökülmesin diyebiliyor. Dagdaki şerefsiz neyin peşinde?
 25. SReSt

  Ben artık ayrılmak istiyorum..

  İşlerine gelince 20M Kürt var derler işlerine gelince 200binlik yerlerden örneklendirme... Olamaz böyle birşey. Zaaten kendisini Kürt temsilcisi ilan eden part(Y) Kürtlerin kacta kacından oy almıs onuda bilimsel yazın. Zorla verdirilen oylarıda yazın oraya bir hesap kitap yapalım. Hangi vergi lan!! alıyorlar önlerine 1000 tane davar ne küpesi var ne bir kaydı. Büyütüyorlar içine eşşek katıp satıp köşe oluyorlar. Uyusturucu bunlarda mafya bunlarda agalık bunlarda. AKPnin doguya yaptıgı yatırımları bir konyaya bir bursaya yapsa oralar metropol olmustu. Hep aynı sacmalık. DOGUYU DIŞLADILAR BİZE BÜTCE AYIRMADILAR! o zaman Erzurum nasıl gelişti? Sİvas nasıl gelişti? ERzıncan Kars nasıl gelişti. Yok birader o kadarda degıl. Evet belki bizde bazen hata yaptık. Ama o kadarda degıl.
×
×
 • Yeni Oluştur...