Jump to content

Yer Su

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  2.542
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

1 Takipçi

Yer Su Hakkında

 • Derece
  Advanced Member
 • Doğum Günü 04-02-1980

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Gender
  Male

Güncel Profil Ziyaretleri

4.708 profil görüntüleme
 1. Teşekkürler. Oldukça tutarlı.
 2. Yer Su

  Hacı'yı Kaybettik

  Çok uzun zaman sonra uğradım ve ilk gördüğüm bu oldu. 2007-2008 yıllarında (forumun altın yıllarında) okumuştum yazılarını. Bana göre forumun yüzüydü. Sevgiyle anıyorum.
 3. Yer Su

  Eskilerden kimler var?

  Vaay sen fırtınalar estirmiştin çok sevindim. Ne zamanlardı...
 4. Yer Su

  Eskilerden kimler var?

  Tatar Ramize nooldu?
 5. Yer Su

  Eskilerden kimler var?

  2007-2009 döneminde forumda aktiftim. Gerçekten çok renkli tipler vardı. Kendi dünyası vardı. İkili ilişkiler, tartışmalar, renkli olarlara sahne oluyordu. Şov vardı bayağı yani . Forum sıradanlaştığından beri artık arada bir girip okuyorum. Hunter/Mazot, Harun/Tatar Ramazan, Terliksi, ve tabii ki Sexy Huri en ilginç kullanıcılar arasındaydı.
 6. Yer Su

  Ateistforum Takipçileri Neden Artmıyor?

  Ben de 2007'de üye oldum. Çok orijinal karakterler vardı forumda, ve oldukça dinamikti.
 7. Yer Su

  Obama'dan sonra Türkiye

  O dönemde zibidilik var evet. Bu dönemdeki zibidilikle bir ilişkisi var mı peki? Öğrenmek için soruyorum, komplo teorisi falan kurmadım, sadece sordum. Sonuçta saldırılar, özellikle büyük olanlar, bıçak gibi kesildi.
 8. Arada ne kadar ilişki var bilmiyorum ama Obama'nın ofisten çıkması sonrasında Türkiye'de coşmuş olan terör saldırıları ya durdu ya oldukça seyrekleşerek normal sıklığına döndü. Sizce arada bir mekanizma var mıdır?
 9. Yer Su

  Ergenekon Mu Fetocu Darbe Mi?

  Yedi sene sonra burada yazanların uyarıları haklı çıktı.
 10. Yer Su

  Tayyip Atsız'ın şiirini okudu

  On küsur senedir bunları duyuyoruz. Bu formumda ve başka mecralarda "AKP bitti, RTE gidici" muhabbeti 100000000 kere yapılmıştır. Hacı'nın "AKP cami duvarına işiyor" diye bir başlığı bile vardı 2000 ortalarında hatırlıyorum. Gitmez. Götürtmezler. Alernatifi yok. Laik kanat Mustafa Sarıgül'ü öne sürmeliydi ama artık çok geç.
 11. Yer Su

  Tayyip Atsız'ın şiirini okudu

  Atsız'ın şiirini okuyarak Türkçüleri kafalıyor, İslam karşıtı Atsız'ın adını vermeyerek ise yobazları kaybetmiyor. Ben bu adamların 15 yılda herşeyini öğrendim. DEAŞ lafı bile DHKPC terör örgütünün adına benzediği için kullanılıyor. Her detayda manipülasyon var; satır alralarında, fiil çekimlerinde, insan ve parti isimlerinde (Esed, Cehape-Mehape). Çünkü kitlelerine herşeyi basitleştirerek, "iyi bu, kötü de şu" diye basitçe ve tekrarlayarak anlatarak var oluyorlar. Ciğerlerini çözdük maalesef. Türk siyaset tarihinde böyle bir gelenek hiç olmadı. Ancak yoğun Amerikan danışman desteğiyle bu olab
 12. Yer Su

  El Bab'da Ne İşimiz Var?

  Benim canımı sıkan nokta Rusya ve İran'ın İdlib'i Halep gibi temizlemelerinden sonra buralardaki cihatçıların, sempatizanlarının ve ailelerinin Türkiye'ye yerleştirilecek olmaları.
 13. Yer Su

  CANSIZDAN CANLIYA, MADDENİN GİZEMLİ SERÜVENİ

  Burada konu biraz Kurt Gödel'e geliyor. Aynanın gösterdiği varlıkta olan bilinç bu sistemin içinde oluşmuş. Yani endogeneous. Dolayısıyla sistemin içindeki bilgiler ile sistem hakkında kanıtlara ulaşamıyorum. Fazladan axiom koymam gerekiyor. Bana en ilginç gelen konulardan birisi aslında bu durum. Bu başlıkta tartışılan soru dahil evren hakkındaki temel sorulara cevap bulamayışımız bana çok ilginç geliyor, bunları bilmeyişimiz çok acayip. Gelecekte de bu sorulara cevap bulabileceğimizi düşünmüyorum. Bu "eskiden şimşeğin sebebi de bilinmezdi ama şimdi biliniyor" gibi cevaplandırılacak bir
×
×
 • Yeni Oluştur...