Jump to content

Absürdizm

Üyeliği Sonlandırılmış Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  273
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

6 Takipçiler

Absürdizm Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Absürdizm

  Namus

  O vakit kuran doğru demenin bir manası yok.
 2. Absürdizm

  MÜSLÜMAN ÜLKELERİN GERİ KALMASININ NEDENİ

  Bu elbetteki erkeğin hatası değil, -Tabi erkeğin hatasıda varda- Hatanın %90'ı kadında. Onlar öyle istiyor , yoksa hiçbir erkek bunu yapamaz. Kadınlar her zaman gizli yöneticilerdir
 3. Absürdizm

  Canlı Türü Saysı Neden Aşırı Derecede Yüksek

  Evrim mekanizması ile. Birey sayısı ne kadar fazla ise yeni türler çıkma ihtimalide o kadar fazla olacaktır. Çünkü mutasyon oluşması ihtimali artacaktır. Evrimde bir planlama yapmadığı için doğal olarak bunu gerçekleştiriyor. Canlılar çogaldıkça çoğalıyor daha sonra yeni türler çıkıyor ortaya.
 4. Absürdizm

  Canlı Türü Saysı Neden Aşırı Derecede Yüksek

  Ama farklı türlerin çıkmasındada en önemli etken çevredir, Bir yer düşün o ortamda 1000 tane bakteri üreyebiliyor. Bir yerdede 1 milyar bakteri üreyebiliyor. Bunlarında ayrı iki kıta oldugunu düşün. Zamanla bakarsak hangi yerde daha fazla tür ortaya çıkacaktır?
 5. Absürdizm

  Diyanet ve Rezillik

  İslam öldürerek mi yayılmak zorunday dı? Allah başka yol bulamadı mı?
 6. Absürdizm

  Namus

  Flört dahi yok ? İnsanlar tanımadıkları kişiler ile evleniyor. Namus dediğin şey bu mudur? Neden günah ? Siz islam olarak heran herkes birbirine saldırabilir , seks yapabilir olarak mı bakıyorsunuz? Gözle bakmak haram? Niye? Nere ile bakıcaz? Yusuf diye bi peygamber yaşamış mı ? Kanıtlasana bize yaşadığını. Masal derlemelerini gelip bize anlatıyorsun.
 7. Hoşgeldin,

  Umarım orjinal ateist.bakis sındır.

 8. Absürdizm

  Ölümden sonrası

  Allah'ım senin için ateistforum daki üyeliğimi iptal ettirmeye niyet ettim diyeceksin. Kolları ve elleri açıp parmakları gökyüzüne dogru tutmayı ihmal etme.
 9. Bir milliyetçi adam öldürmek karşılıgında hapise girecekse , büyük bir ihtimalle bunu yapmaz. Ama devleti onaylıyorsa , pkk lı birisini öldürdüğü için vicdan azabı duymaz. Dinciler , dinleri istiyorsa hapise girmeyi göze alabilirler. Devlete karşı gelmeyide. Çünkü öbür dünyada karşılıgını alacağını düşünür. Ayrıca Türkiyede mhp ciligi milliyetçilik olarak görmemek ile beraber , mhp din ile girişik bir yapıdadır. Yani şehidlik kavramı gibi şeyleri tanır ve kutsal kabul ederler. Bi nevi islam-Türk sentezi yapma çabası vardır ki saçmalarlar.
 10. Absürdizm

  'Alkol alırlar fuhuş yaparlar'

  O zaman sana poker ile ilgili bir taktik verim. Ama bunu unutma tamam mı ? Pokerde ilk yarım saatte masadaki salağı bulamazsan, Masadaki salak sensindir
 11. Bir milleyçi şunu düşünmez. Ben milliyetçiyim öbür dünyada bana tomurcuk verilecek bu yüzden. Bir solcu şunu düşünmez. Ben solcuyum öbür dünyada bana tomurcuk verilecek bu yüzden. Ama bir dindar şöyle düşünür. Ben dindarım öbür dünyada bana tomurcuk verilecek bu yüzden. Bu herşeyi açıklıyor. Yehova şahitleri nasıl kan almayıp ölüyorlarsa. Bunlarda öyle , birisi öldürülse bile bu allah için öldürülmüşse iyidir. Zira allaha karşı gelirsen ısırır.Aman ha! Ben bunlara hasta diyince tepki gösteriyordunuz. Şimdi bir daha bakın. Din insana akıl mantık dışı olan herşeyi yaptırma yetkisine sahiptir. Ama milliyetçilik solculuk falan bunu yaptırmaz.
 12. Absürdizm

  ATEİZM VE ESTETİK

  Çünkü "ateist" kelimesi çok dar bir kelime. İnsanlar sadece kelimeye takılıyor ve ateistleri ortak paydada birleştiren birşey yok diyorlar. Hatta bu fikiri onlara aşılayanlarda teistler. Bu çok işlerine geliyor.
 13. Absürdizm

  Canlı Türü Saysı Neden Aşırı Derecede Yüksek

  Dinci gerzeklerden duymadım da bunu. Liseden mezun olalı çok oldu. Düzeltme için teşekkür ediyorum. Mesajıda düzeltirsen iyi olur. Onu dünyanın güneş etrafındaki dönüşü yapalım. Yada tamamen silelim. Yanlış bilgi dolaşmasın ortada.
 14. Absürdizm

  Canlı Türü Saysı Neden Aşırı Derecede Yüksek

  Yukarıdaki amazon ormanlarını gösteriyor. Amazon ormanları bir adanın içerisinde. Dünyanın 3/4 ü denizlerle kaplı. Denizler ile dolu bu alanda karaya çıkışlar yaşanıyor. Ama çıkılan her karanın iklimi farklı. Onun için çeşitlenme bol oluyor. Bazı adalarda yaşamak zor oldugu için poputasyonun çoğu uyum sağlayamıyor çeşitlenme az oluyor. Bazı yerlerdeki karalar bitki yetişmesine vs daha çok olanak sağlıyor. Buda çok çeşitlenmeye neden oluyor. Kısacası çok çeşit daha çok çeşit olmasına yardım ediyorda diyebiliriz. Bunun gibi birsürü faktör var.
×
×
 • Yeni Oluştur...