Jump to content

mazot

Üyeliği Sonlandırılmış Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  415
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

mazot Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Profile Information

 • Location
  Darkwood
 1. mazot

  Muslumanlara bir soru

  Evrime mi saldırmış. Yaw insaf kardeş evrime saldırı adamın hangi cümlesinde var.
 2. mazot

  Muslumanlara bir soru

  Bu saydığın özellikler sende yok ki. Beyni sinek kovalayıp kuşa dönüşmüş dinazor hikayesine inanacak kadar mitlerle doluysa orda filimsellik vardır. Senin ateist olmadığını, Tanrı fikrinin seni içerden kemirdiğini zaten söylemiştim.
 3. mazot

  Muslumanlara bir soru

  Tamam pes! ne yazsam siliniyor.. Artık kıpkızıl ateistim.
 4. mazot

  Muslumanlara bir soru

  İşte kıvırma sanatı bu.. Sana sorulan "iri penisli" hikaye karşısında hafif kalça hareketiyle yalpaladın, Deliyürekliğini gösteremedin, zira namus davası..
 5. mazot

  Teşekürler Ateizm.Org ve üyeleri

  Bu arada ben de ateizm.orga teşekkür edeyim. Hem Forumların en özgürü olması hem ufkumuzu açması... Ben şahsen çok şey öğrendim..
 6. mazot

  Teşekürler Ateizm.Org ve üyeleri

  Dünya'nın heryerinde X-(-X)'in bir tek anlamı var.. Evet matematik bilmemek ayıp değil. Açılan parantez işi bozmuş anlıyacağın.
 7. mazot

  Teşekürler Ateizm.Org ve üyeleri

  1-(-1)=2 eder daha matematik bile bilmiyorsun. Kimse de uyarmamış.
 8. mazot

  Resimde Islama aykiri bir durum gorebiliyor musunuz?

  Maalesef geri kalmış ülkelerin hepsinde aynı sorun var. O ülkelerde sadece kadın ezik değildir; güçsüz olan herkes eziktir. Hem bir güzel söz var, tabiat güçlüden yanadır diye.. Umarım günün birinde ekonomik bağımsızlığını kazanan kadın veya erkek birici sınıf vatandaş olurlar.
 9. Sir'ün lafı yerini bulmuş olmalı ki cevabını durmadan düzeltmeye çalışıyorsun. Bir iki yazını okudum mürit bir ruh taşıdığın aşikar.
 10. Tersten kendine sor bu soruyu.
 11. mazot

  kaptan kusto

  Daha önce de yazmıştım, Seydi Ali Reisin Ülkelerin Aynası kitabında Basra körfezinde balıkçıların denizin dibine dalıp tatlı su çıkarttıklarını söylüyordu. Seydi Ali Reis Kuarn'da geçen ayetlerin burayı kasttedebileceğini yazıyordu.
 12. mazot

  Kur'an Neden Tevrat'ı Tasdik Ediyor?

  Haklı olabilirsin kardeş.. Dini bir kitapta Tevratın anlamca tahrip edildiği yazıyordu.
 13. mazot

  ateistler hangi partiye oy verirler?

  Tek derdi kendi zengin sınıfını oluşturmak, hayatını torpille süslemek ve devletin gücünü ardına alıp yaşamak isteyen politikacı takımını ve kıç yalayıcılarını adamdan saymadığım için oy kullanmıyorum..
 14. mazot

  Schröder: Dava, darbe girişimi ve onursuzluktur

  Amerikancılık genlerine işlemiş insanların bugün Amerikan karşıtı gözükmesinin sebebi Amerika'nın Kuzey Irak'taki devletleşme sürecine destek vermesidir.. Ülkeyi yönetemeyip Amerikadan para ve ithal bakan alan şahıslar Amerikan karşıtı olamaz..
 15. mazot

  Schröder: Dava, darbe girişimi ve onursuzluktur

  Türkiye'de Modernleşme Ve MSP Örnek Olayı kitabında Kıbrıs Harekatından önce yapılan oylamada 13 CHPli bakanın çekimser oy kullandığı yazıyordu.
×
×
 • Yeni Oluştur...