Jump to content

negatif_ateist

Üyeliği Sonlandırılmış Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  275
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

negatif_ateist Hakkında

 • Derece
  Advanced Member
 • Doğum Günü 04-06-1982

Contact Methods

 • MSN
  ozturki@ug.bilkent.edu.tr

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Ankara
 1. negatif_ateist

  VATAN SAĞOLSUN!

  Panzehir kesinlikle Flavius Atheius'tur... şu forumdan atılan faşist yani!
 2. negatif_ateist

  VATAN SAĞOLSUN!

  IFeelGood... kendi görüşüne birileri uymayınca hemen agresifleşme. Agresifleşmiş olman haksızlığını gösteriyor zaten. Dağa neden çıkıyorlar, biliyor musun!? Diyarbakır, Konya, Mamak ve özellikle diyarbakırda yapılan işkenceler sonrası ordudan ve kemalizmden nefret eden bireyler yetişti. İşkence yemeyen bireyler de, olanları gördükten sonra robot gibi dağlara çıktılar. Darbeci ordunun faaliyetlerini git te bir araştır internetten, ne tür işekenceler yaşamış insanlar. Sonra da gidip kemalizm ne güzel şey diye beklemesin ordu bu bir. İkincisi, senin ordun abdye kafa tutabiliyor mu, sen onu söyl
 3. negatif_ateist

  Depremlerin Artması

  Yakın gelecekte Hollanda diye bir ülke kalmayacak. En önemli etkisi bu olacak mesela... Hollanda şu anda suyla mücadele için dev kapılar inşa etmiş durumda ve faal olarak görevini sürdürüyor hala o ülkede. Üstüne belgesel bile yapıldı, izleyebilirsiniz. Ancak, bir noktadan sonra Hollanda'nın bu engellemesi de işe yaramayacak.
 4. Olsa ne olacak ki, düşünmeye yöneltecek şey?! Dünyanın 6000 yılda yaratıldığı yazıyor ama dünyanın yaşı milyarlarla ifade ediliyor. İnsanlar bunu düşünüyor sadece işte, sonra kıvırtıp; o gün değil, evredir 6 denen şey diyorlar. Bu kadar işte düşünce kapasitesi!
 5. negatif_ateist

  VATAN SAĞOLSUN!

  onlar ancak ordu göreve der durur... ordu 27 yıldır görevde ama 1997-2003 arası güya başarılı deniyor. Başarı filan kazanamaz ordu g.doğuda. Gerilla hiçbir zaman sona ermez bu zihniyet sürdükçe ve kayıplar devam eder ilelebet. Savaşın durması için başka yollar gerekiyor. Basbayağı belli ki şiddetle oluşan tek şey gerilladır! Gerillayı bitirmek için başka yollar gerekir. Gerilla da salak değil, dağa neden çıkıyor, kimse düşünmüyor hiç bunun nedenini... adam salak mı da ölüme göz göre göre gidecek güneydoğularda?!
 6. negatif_ateist

  VATAN SAĞOLSUN!

  6)Ayrıca belirtmeden geçemeyeceğim ikide bir kürtlerin hakkını savunmayı kendine görev edinmiş, ermeni öldüğünde ermeni olan, kafasına göre ulusalcı damarı kalkan sosyalist devrimciyim ayağına yatıpda türk askeri öldüğü zaman ağzını açmayan pis kokuşmuş hayvanlar şerefsizdir, ikinci cumhuriyetçidir. Cumhuriyet nedir peki?! Cumhuriyet deyince, ülkeler çok mu özgürlükçü oluyor?! Tam tersine... Bakın, norveç Krallığı var. Adına baksan baskı var sanarsın ama en fazla demokrasinin olduğu ülkelerden birisi. Diğer ülkeye geçelim hemen. Kuzey Kore Demokratik Halk Cumhuriyeti. Ne kadar da demokratik d
 7. negatif_ateist

  VATAN SAĞOLSUN!

  tsk çkmüştür, savunulamaz artık! 27 yıl az değil. Benim yaşım 29... operasyonlar sürecek, dünyanın abdden sonra en büyük 2. veya 3. ordusu nerede hani... abd bile ıraka girdi en azından dağıttı ortalığı. Tam olmasa da sağladı istediğini. Bir de, abd neresi, ortadoğu neresi! Bu da var. Generaller içeriye atıldığı için böyle oluyor diyen akıl yoksunlarına da soruyorum. 27 yıldır generaller içeride miydi?! Geçiniz bu işleri... eski hükümetler de, tsk da kordinasyonsuzdur. Tsk, gerillaya karşı hiçbir şey yapamaz. İSterse 20 yıl geçsin!
 8. negatif_ateist

  Zen Yolu

  Zenin dinlerle bir alakası olmadığı net bence... Güzel yanları ele alınabilir. Aynı isanın sembolik olarak ele alınıp yorumlanması gibi... sonuçta ateist hıristiyanlar da mevcut dünyada...
 9. negatif_ateist

  Zen Yolu

  Ben Zen'e girdim o zaman... ölme korkusu tamam hepimizde var ama ara sıra bilinen evren isimli videoyu izledikten sonra, ölünce partüküllerim dünayaya karışacak dünya da uzaya diyerek mutluluk hissediyorum. Mikro açıdan düşünmeyip, makro olarak düşünüyorum. İnsan kendi ölünce morali bozuluyor ama bencilce düşünmemek lazım diyorum ve ben koca evrende neyim ki, ölsem evrende nokta kadar bile yerim yok diyorum ve mutluluğa eriyorum. Ölüm korkum gidiyor ansızın. Zen'e girmiş sayılır mıyım acaba bu düşüncelerimle?!
 10. negatif_ateist

  Lens

  Operasyon filan önemli değil, onları düşünme... Önemli olan, ameliyat olmaya uygun mu gözün onu düşün. Ben gittim. Muayene oldum. Yaklaşık 1 saat 20 dakika sürdü(beklemeler dahil-25 dakika: bekleme sanırsam). Gözümde gizli keraketanus belirtisi olduğu söylendi ve bu sorunun lazer ameliyatında istemedikleri bir durum olduğunu belirtti uzman doktor ve 1 yıl takip edeceğiz. Eğer ilerleme olmazsa yaparız dediler. Tedbiren yapmadılar yani. 2012 Haziran'da tekrar gideceğim. Bu arada keraketanusun neden ortaya çıktığı hakkında tıp dünyasının herhangi bir bilgisi yok. Nedeni bilinmiyor. Benim gözüm 5.
 11. negatif_ateist

  roswell olayı sizce gerçek mi ?

  gözünden cımbızla aldığı o siyah şey bariz lens gibi... bence bu video bariz sahte!
 12. negatif_ateist

  Şunlara İmandan Vazgeçtim!

  boş boş konuşmak bu olsa gerek... Kuranı okumayan da, bu yazdıkların sonrası imana filan gelir. Kuranın 519 sayfasını da elmalı hamdi yazır mealinden okudum ve en ufak evrim kırıntısı yok. İnsanları kandırmayalım lütfen.
 13. negatif_ateist

  VATAN SAĞOLSUN!

  Her olaydan sonra da klasik, operasyonlar tüm hızıyla sürüyor diyorlar. Belli belli... 27 yıldır operasyonlar tüm hızıyla sürüyor ama sonuç yok. Ülkeyi uzun süre generaller yönetti, artık yeter. AB süreci hızlanmalı ve ordu kışlasından dışarı bile çıkamamalı artık.
 14. negatif_ateist

  Yaşam Mükemmel midir ?

  Bazı dogmatikçiler şu dünyaya ve çevreye bak nasıl mükemmel diyorlar. Hadi oradan. Kaç defa, kaç tane bug(açık) saydım dünyada... Hele insanı saymıyorum bile. Bir kere hayat demek canlı demektir bize(insanlara) göre. Eeee, insanlar mükemmel mi!?! Çok üzgünüm ama insan mükemmeli bırak, normal düzeyde bile değil. Kendimden örnek vereceğim. Gözüm bozuk, Bu bile yeter... Senin gözün bozuksa diğer insanlarda yok deniyor. Beni ilgilendirmez. Mükemmelse bir şey, bu tür sorunlar olmayacak. Daha neler sayarım da hadi uzatmamak için yazmadım. Köpekbalıkları bile bizden önde... Dişim kırıldı küçükken,
 15. negatif_ateist

  Insandaki Mutasyon Hizi

  Arkadaşlar, bu mutasyon konusunda bilen birine sormak istiyorum. Mesela, dişlerin çarpık olması ilerleyen yaşlarda... bu mutasyona bağlı mıdır?! Anne babada yoksa çarpık diş olayı... anne babada dişler eksik mesela sadece ama dişleklik ve ön çenenin ileriye gitmesi mutasyona mı örnektir?! Aynen kepçe kulak ve kalp kapakçığında oluşan üfürüm de mutasyona mı girer?
×
×
 • Yeni Oluştur...