Jump to content

Profesyonel_Kul

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  199
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

Profesyonel_Kul Hakkında

 • Derece
  Advanced Member
 • Doğum Günü 18-03-2008

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Profesyonel_Kul

  Türk Ateistler Neden Rahatsız?

  Sadece sunni-islam dan rahatsızım
 2. Profesyonel_Kul

  içki yasağı

  40 yıldır içiyorum.. Son 20 yıldır bir ufak içmediğim gün sayısı 10 u geçmez.. Hamdolsun hiçbir zararını görmedim.. Alkol zararlı diyenlere inanmayın
 3. Profesyonel_Kul

  Deizm Nedir?

  Ben şimdiye kadar hiç profesyonel bir deist ile tanışmadım. Bugüne kadar tanıştıgım deistlerin tamamı , dinlerin saçmalıklarının farkına varmış lakin tanrı kavramını reddedebilecek donanıma ulaşamamış ortayolcu insanlardı.. Ortayolcu insanlardan hep nefret etmişimdir bu anlamda bir şeriatcının kendi içindeki tutarlılıgı bir deiste göre benim gözümde daha çok saygıyı hakediyor..
 4. Profesyonel_Kul

  SOL İSLAM MIDIR?

  İslam , Sol duyulu bir hareket olarak ortaya çıkmıştır.. Lakin güçlendikçe faşistleşmiştir.. Bu anlamda aslında kemalizme de benzemektedir... Hatta kemalizm ne kadar sol ise , İslam da o kadar soldur..
 5. Profesyonel_Kul

  İslam Tarihi Yeniden Yazılıyor....

  --------İslamın Sonu Bunu duymak bile heyacandan tüylerimi diken diken ediyor.. İnsanlar bir gün bu sapıklıktan kurtulacaklar... O günü bize görmeyi nasip et yarabbi..
 6. Profesyonel_Kul

  NUHUN GEMİSİ BULUNMUŞ.

  Nuh’un gemisi Cudi’de http://www.hurriyet.com.tr/gundem/10706500.asp GEMİ AĞRI DAĞI’NDA DEĞİL http://www.aliaksoy.net/2008/05/11/nuhun-gemisinin-son-rihtimi-cudi/ Nuh`un Gemİsİ Cudİ`de Uydu GÖrÜntÜlerİyle Ispati http://www.milligorusportal.com/showthread.php?t=19219 Müslümanlık tükürdüğünü yalamaktır Müslümanlık , 1 dakikada 10 tane palavra atabilme arsızlığıdır..
 7. Profesyonel_Kul

  Evrim Teorisinin kanıtlanamayısı

  Çöl bedevileri çaplarına bakmadan evrimi çürütmeye kalkıyorlar Tamam hadi canınız saolsun , madem öyle mutlu olacaksınız evrim mevrim yok... Lakin evrimin olmaması ; evreni dünyaya sürekli din gönderen- ve gönderdiği dinler sürekli değiştirilen- en sonunda dinini korumayı akıl eden , "herşeyi ben yaptım -nasıl yaptın diye sormayın ol dedim oldu" diyen gerizekalı birisinin yarrattığı anlamına gelmez.. Kendi kendinize gelin güvey olmayın...
 8. Profesyonel_Kul

  TANRININ VARLIĞINI KANITLAYALIM

  ayrıca , ortama gelen ve fincanı hareket ettirmek suretiyle sorulara cevap veren yaratık , öyle yetenekli -kabiliyetli yada doğaüstü güçleri olan birşey değil.. Sen-ben gibi sıradan birşey.. Kimseyi çarpma-korkutma gibi yetenekleri yok.. Geleceği bilmek gibi bir yeteneği de yok.. Sadece olmuş-bitmiş-yaşanmış olayları biliyor.. Gerçi ben de bu muhabetleri yaşayalı yıllar oldu..
 9. Profesyonel_Kul

  TANRININ VARLIĞINI KANITLAYALIM

  Bu işin hilesi falan yok.. Yani varsa bile , öyle ortamda bir uyanıgın çaktırmadan fincanı itmesi gibi birşey değil.. Yani biz de aptal değiliz heralde , bu ihtimallerin hepsini düşündük... Hile yok kesin.. Ama nasıl oluyor bilmiyorum..
 10. Profesyonel_Kul

  Allah Olsaydınız Yapacağınız İcraatlar

  Hemen bir dişi allah yaratırdım kendime.. Sonra hemen bir rçocuk yapardık.. Küçük Allah biraz büyüyünce , dünya işlerine dair tüm yetkilerimi ona devrederdim.. Sonra dişi Allahı alıp giderdim bu diyardan..
 11. Profesyonel_Kul

  ALLAH HERŞEYİ BİLİYORSA,

  Allah gökten belirip , "selamaleyküm be Allah" dese de ona biat etmem.. Baktım hakikaten Allah , yine de boyun eğmem , "yak ulan beni" derim..
 12. Müslümanlık ne zor birşeydir böyle.. Hem kendi dinini ahlak ile ilşkilendirip , kendin gibi olmayan herkesi ahlaksız olarak niteleyeceksin , hemde evlatlgının eşine göz dikmek gibi bir ahlaksızlıgı sineye çekeceksin
 13. Profesyonel_Kul

  Mucize Yalanları!

  Esselamü aleyküm ve Rahmetullah Kurandaki gün olayı fazla teferuatlı galiba.. Bir de şu kurandaki deniz-kara kelimelerinin oranın , deniz kara oranı verdiği idda edilir. Bu doğrudur mudur ? Yalan mıdır ? Yoksa yine bu gün olayı gibi kimine göre doğru kimine göre yalan mıdır ?
 14. Profesyonel_Kul

  YIL 2050

  Kim demiş evrim yalan diye canım İslam evrimi reddetmez bilakis açıkça ifade eder. Bazı müslümanların İslamı yanlış yorumlası İslamı bağlamaz efendim. Bu islamın değil insanların hatasıdır. İslamda hata yoktur. Yanlış yoktur. Yersen
 15. "Eğer akla mantığa aykırı bir durum varsa bununda hikmetleri vardır." He he heh Salak saçma şeyler olabilir. Hatta ahlaksızca - vahşice şeyler de olabilir. Ama bunların bile mutlaka bir hikmeti vardır. Biz bilmiyor olabiliriz ama kesin vardır Dünyadaki bütün anneler diyebileceğimiz ezici bir çoğunluga göre kendi çocukları en ahlaklıdır. Dünyada ahlaksız bir sürü insan olduguna göre ve bunların da birer tane annesi olduguna göre , bazı anneler yanılmaktadır. Veyahut şöyle anlatalım ; Ahlaksızlık yaptıgı sabit olan ve hepimiz tarafından da kabul edilen 10 adet vatandaş bulalaım. Mut
×
×
 • Yeni Oluştur...