Jump to content

duygu_m

Üyeliğini Sildirmiş Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  53
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

duygu_m Hakkında

 • Derece
  Advanced Member
 • Doğum Günü 10-09-1989

Profile Information

 • Gender
  Female

Güncel Profil Ziyaretleri

1.335 profil görüntüleme
 1. duygu_m

  idam...

  +1 Hizbullahçılar sserbest bırakıldı dün..Neden bu adamlar idam edilmelidir demiyor bir müslüman?Bu adamlar insanları acımasızca katletti ama bakıyorum tek bir müslüman bu adamlar canidir idam edilmeli demiyor? Neden??
 2. duygu_m

  Allah Bilim Bilir mi?

  sıkışınca bilim diyorsun ne ala..o bilim derki yaratılış yok..Ona neden inanmazsın..İşine geldimi bilim işine gelmedi mi.Allahın hikmeti yok ya...Herşey de bir hikmet varsa bizim Ateistliğimizde de bir hikmet bizede iman edin olmaz mı? Senin kuranın o kadar ahlak kurallarına baglıkı köle kadınları helal kılmış muhammede yetmemiş kölelerının eslerini helal kılmış..Bırak Muhammedın ailesıne bır bak kımın elı kımın cebınde belli degil..Ne kadarda ahlaklı bir dinmiş islam komedisiniz komedi..
 3. duygu_m

  Şeytan haklımıydı acaba?

  Heraldelerden oluşan bir din olabilir mi? Heralde boynuzlu atta yaşamıştır onada tapmalıyız heralde..))
 4. duygu_m

  Sigara, İçki İçmeyiver!

  Ne alaka ya..
 5. duygu_m

  Allah Bilim Bilir mi?

  Açıklama için tşkr ederim biliyorum nasıl oldugunu:)) Ben müslüman arkadaşlara soruyorum işe yaramayan bir organı allah neden yapmış erkeklere? Meme ve erkekler ilginç...yoksa erkekler de dogurabilir mi?
 6. duygu_m

  Sigara, İçki İçmeyiver!

  Sigara ile alkolun saglıga çok zararı oldugu sağlıkçılar tarafından söyleniyor..,,
 7. duygu_m

  Allah Bilim Bilir mi?

  Benim sorum biyolojiden..Allah erkeklere neden meme yapmış?Erkekler süt verebilsinler diye olabilir mi?
 8. duygu_m

  Kendini kandıranlar ateistlerdir...

  Neden ilğilendirmiyor ki:( üzüldüm şimdi.. Bir yerden gelip bir yere gittiğimizi nerden çıkardınız? Yolculuk yapıyoruzda bizim mi haberimiz yok? Maddenin iletişimi nasıl oluyorda yaşanmışlığı dogruluyor yazmışsınız.. Bir örnek verebilirmisiniz? Yoksa anlamını bilmeden kurdugunuz diğer cümlelerden biriside bu mu?
 9. duygu_m

  Anket: Zorunlu Askerlik Kaldırılsın mı?

  Askerlik neden zorunludur? Bence kaldırılmalı..Zorunlu olmamalı..Gerçi Her türk asker doğar denilmeye devam ettikçe zorunlu olmaktan çıkarılsada Askerlik değişen bir şey olmayacak.. Her Türk Asker Doğar!!! Dayatmalara ne gerek varsa.
 10. duygu_m

  Kendini kandıranlar ateistlerdir...

  Nerden ne yazacagını bilmeyen birisiniz..Saçma sapan düşüncelerinizin aksi ortada olsada inanamıyorsunuz.Almışsınız bir virüsü atamıyorsunuz bünyenizden..Bilinmeyenlerden bir anlam çıkarıyorsunuz halbuki o bilinmeyenler şimdilik bilinmiyor.. Ruh demişsiniz ..Bende tek boynuzlu uçan ata inanıyor ona tapıyorum.. Bana onun olmadıgını kanıtlayın ..Eger kanıtlarsanız müslüman olucam..
 11. duygu_m

  Kendini kandıranlar ateistlerdir...

  Nece yazdınız acaba.. Yokluk allah inancıdır..Varlıka bilimin gerçekleridir..Yalan Gerçege karşı ne kadar var olabilir:)
 12. duygu_m

  Arapça ilk ögretime geldi..

  Amerika'da imamlardan oluşan bir topluluk ki bu kişiler önemli isimler evrim teorisini kabul edip ders olarak çocuklara verilmesini istemişler hatta bu yönde imza toplamışlar..Dünya Evrimi ilk okullarda ögrettirmeye çalışırken biz yakında civi yazısını ögreticez çocuklara:)) İşte sizin Temsilcileriniz bile şekilden şekile giriyor bilimin gerçekleri karşısında.. Artık yaratılışın hikaye oldugunu herkes anlıyor..Durum böyleyken yok olmaya mahkumsunuz..Ben yerinde olsam üzülmez aksine sevinirdim beynime kavuştugum için..
 13. duygu_m

  Arapça ilk ögretime geldi..

  Arapça bilen bir Ateistim....Arapçadan korkan ancak sizler olursunuz..Arapça konuşulan ülkeler de birlik düzen mükemmel ya biz onlara benzemek istemiyoruz bir de saçma sapan beyini uyuşturan bir dini yaymak için bu dilin ilk okullara getirildigini anladıgımız için karşı çıkıyoruz.. Kuran kurslarında ögretilen arapça neden yetmedi sizlere acaba kimse gelmediği için mi ilk okullara koydunuz:))Zamanla dahada beter olcaksınız Halka Dini Cezalar verceksiniz ama yok olucaksınız yok olmaya mahkumsunuz. Atatürk bize ögrenmemiz gereken dili ve harfleri gösterdi..Bizim yolumuz onun yolu işine gelm
 14. duygu_m

  AKP'nin Seçmen Profili belli oldu

  Gbt de yazılırmış diye duyum almıştım.. Peki sizin bu söyleminizin dayanagı nedir..?
 15. duygu_m

  AKP'nin Seçmen Profili belli oldu

  Nasıl yani..GBT kaydına bile işleniyor suçlu gibi sabıkalı oluyorlar diye duymuştum.. influenza Sözle Atatürkçüysen tabi Akp ye oy verirsin .. Akp ye oy verdiğine göre; Arapça dilinin ilk okullarda seçmeli ders olarak verilmesine de bir Atatürkçü olarak destek vermişsindir. .
×
×
 • Yeni Oluştur...