Jump to content

maldini

Üyeliği Sonlandırılmış Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  283
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

maldini Hakkında

 • Derece
  Advanced Member
 • Doğum Günü 17-01-1984

Contact Methods

 • MSN
  heinrich himmler
 • Website URL
  http://
 • Yahoo
  heinrich himmler

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  İSTANBUL
 1. efendim her sağlıklı erkek evladı gibi vatanı görevimi bende 15 ay yaptım.. yaptım yapmasınada..her toplulukta olduğu gibi çürük kokuşmuş laçkalaşmış zaatlar vardı bizde de .. özellikle bunlara YETKİ verildimi ben dünyayı yönetiyorum edası ile gezinirlerdi ortalıkta.. MİSAL NÖBETÇİ ONBAŞILIK NÖBETÇİ ÇAVUŞLUK GİBİ bu arkadaşların kollarında kırmızı yazı ile kollukları olurlardı.. kolluk bende kıllık bende itaat edeceksin etmessen ATARIM yemekhaneden yetki bende tabi olcaksın yoksa BİR DAHA GELEMESSİN kantin sırasına.. yani demem o ki askerlikte ve sivil hayatta çok yetki sahibi in
 2. maldini

  ÖNCE BU GAZETELER KAPATILSIN...

  vakit ve milli gazeteyi unutmayın hele vakit..tam manası ile şeriat propagandası yapıyor.. aşagıdaki söz bir alıntıdır..buyrun bir göz atın... DTP de düşünce özgürlüğünün sınır ve barajlarını patlatmıştır..nokta.. düşünce özgürlüğü tüm kötülüklerin anasıdır...ADOLF HİTLER kaynak::wikisöz
 3. maldini

  O-Nur Risaleleri

  ben bu satırların çıktısını alsam mesayi arkadaşıma deli said yazmış al oku bilgilen desem rahatlıkla yediririm..nokta..
 4. maldini

  Muhammed bugun yasiyor olsaydi..

  gücüne mi gitti.. gitmesin .. bu yazı burada duracaktın zannımca..sende su kaynatınca sağa sola söveceksin gör bak.. ve o zaman yaklaşıyor.. bu yazıların durmasını istiyorum..jack sparrow adlı üyenin isteğinin dikkate alınmamasını rica ediyorum.. muhammed bu gün yaşasaydı...son model jeep e de binerdi deve çiftlikleri kurdururdu..çünkü deve sütü cinsel güce etkileyicidir.. ben develerinin bakımcısı olur sütlere şap katardım..nokta.. :P
 5. maldini

  Muhammed bugun yasiyor olsaydi..

  benim bu konu hakkında bir başlığım vardı altına 19 ileti girilmişti ama bu daha güzel olmuş... che kardeşimiz aişeden sonra en cok rivayet eden adam olurdu.. victoria s secret melekleri için brezilya ya cihad ilan ederdik.. kabedeki şeytanları taş ile değil M14 ile taşlardık.. suudi arabistan hükümetine annemin mezarını neden düzlediniz dozerler ile diye hesap sorardı.. haremindeki karıların istihdamı için dünya çapında 10 organizatör görev almak zorunda kalırdı...nokta..
 6. maldini

  Kel Düştü Takke Göründü: Karşı Atak

  ben kapatmaya şu açıdan bakmayı deniyorum sayın mazot: iki gazetenin iki başlığını aktarayım yeter başsavcı için şu başlıklar kullanıldı 18 milyar dolarlık adam kapatmanın faturası 22 milyar dolar.. zaten ossuruktan teyyare üstüne kurulan R.T.E. ekonomi politikaları bize bir günde yukarıda bahsi geçen rakamları kaybettirmiştir...nokta..
 7. maldini

  AKP ye kapatma davası açıldı...

  al buda kapatmanın başka bir boyutu ekonomik diyebiliriz: bugün ve yeni şafak gazetelerinin başlıklarına bakacak olursak abdurrahman yalçınkaya için... 18 milyar dolarlık adam abdurrahman yalçınkaya için... kapatmanın bedeli 22 milyar dolar.. yorumsuz..nokta..
 8. maldini

  degistirelim kimliklerimizi

  GÜZEL FİKİR SAMİMİYETLE DİYORUM ..NOKTA..
 9. maldini

  İslam'ın İnsan Hak ve Hürriyetleri Anlayışı...

  ne hikmetse müslüman filistin halkı vietnam askerleri kadar cesur değiller (( mi acaba )) bu yazıdan birileri bir şey anlayacak (( mı acaba ))..nokta..
 10. maldini

  İslam'ın İnsan Hak ve Hürriyetleri Anlayışı...

  bu dur deme işlemini ayı kaburgalı abdurrahman dilipak mı yapacak.. hemde çanakkaleyi kullanarak..(( negatif manada )) bu dur deme başarılı olacak mı..hayır olmayacak.. taki filistin sağa sola su borusundan bozma roket atmayı kesinceye kadar..nokta..
 11. maldini

  Film önerileri..

  keşke filmlerden unutulmaz replikler veya unutulmaz film sahneleri diye de bir başlık açılsada onuda yazsak.. ben niye açmıyorum bunu cafe ye başlığımın altına kimse yazmaz diye korkuyorum.. ama biri açarsa ben yazarım..nokta..
 12. maldini

  İslam'ın İnsan Hak ve Hürriyetleri Anlayışı...

  bende her zaman oğuz ve hacı yı gaza yapanlara benzetirim;: kime mi:.. güney afrika panzer birlikleri komutanı mareşal ervin rommel 'e çünkü..bir kayboluyorlar bir geri geliyorlar..geldiklerinde dincilerin ağzının payını veriyorlar gerekli konuları gerkli yerlere taşıyorlar ve gidiyorlar.. rommel de öyleydi meydanda bir hafta gözükmezdi..himmler küplere binerdi sonra birde haber alınırdı ki rommel karşısındakileri dağıtmış yola devam ediyor... yazı hakkındaki fikrime gelince alkollica adlı üye ile aynı görüşü paylaşıyoruz... vakit.. günlük tuvalet kağıdı 40 yeni kuruş...düzgün hab
 13. maldini

  Islam Seriati ve Demokrasi

  be mask bize bedevinin dinini itekleyeceksin ama yiyecek kim.. islamda 1400 sene evvel kadına ne hakkı verildi bir yaz istersen... çocukları koynuna alan bediviler kime ne hakkı verecek""" ayatullah humeyni ne demiş bakın"""" adlı başlığa git de bak .. kadına kıza çocuğa ne haklar verilmiş.. neler reva görülmüş... aşagıdaki son satırı yorumsuz olarak ve ekleme ilave yapmadan yazıyorum.. ----abdülhamit kadınlarından biri hasta olduğu zaman doktorlara kadınlarını elletmezdi..kadınlarına kalın cilbablarını giydirip doktorun karşısına oturtur ve bakarak muayene etmesini isterdi..nazikeda
 14. maldini

  farklı bir konu tartışalım

  bende bazen şöyle bir durum meydane geliyor.. bazen bir rüya görüyorum ..sonra uyanıyorum...bir müddet sonra bir yere gidiyorum..ve kendi kendime diyorum ki: lan ben burayı rüyamda gördüydüm... bunun dejavu ile bir bağdaşıklığı varmı.. yoksa muhammed de böyle iddalarda bulunmuştu rüyasında gördüğünün karşısına gün gibi ortaya çıktığını söylüyordu ve buna sahih rüya deniliyordu.. acaba ben peygamber mi oluyorum..nokta..
 15. maldini

  Müslümanların cinselliğe bakış açısı

  ""ayetullah humeyni ne demiş bakın"" adlı başlıktaki fenasifeci nin yazılarını okuyun da bir daha yuh deyin bu başlık ateist forum da dır..nokta..
×
×
 • Yeni Oluştur...