Jump to content

UNAH

Üyeliği Sonlandırılmış Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  173
 • Katılım

 • Son ziyaret

UNAH kullanıcısının paylaşımları

 1. UNAH

  Ateistlere dost tavsiyeleri

  show tv de güzel bi film var:))
 2. UNAH

  İslamda Şeytan çıkarma, cin çağırma...

  alicin-şişş veli baksana şu johna iki tokat atıp geliyimmi velicin-olm bırak ya zaten şaşırmış alicin-abi çok tahrik ediyo beni ya neler yaptı görsen velicin-nefsine hakim ool ne güzel adam yoldan çıkmış bırak dokunma
 3. UNAH

  kafasız rektörler

  Anayasa maddesi değişti bi yerde yazılı değilse kimsenin kılık kıyafetinden ötürü eğitim hakkı elinden alınamaz diyor. Yasakçı zorba rektörler başörtüsünün yasak olduğu nerde yazıyor.Varsa böyle bi kanun yazın buraya anayasa mahkemesinin eski kararı cart curt konuşmayın anayasa değişti anayasa mahkemesinin o eski kararlarının önemi kalmadı.
 4. UNAH

  Müslümanım diyen Ey hanımlar, kızlar!

  Enlil atma uydurma bitaraflarından ben şeriatçıyım eşimden başka biriyle birlikte olmam.
 5. UNAH

  Bir kadın cennete nasıl gider ?

  Yok ben direk gidip geliyorum:))
 6. UNAH

  Ateistlere dost tavsiyeleri

  Kamuda kadrolaşma kalktımı? Yakinimdir işe al prensibi ortadan kalktımı Kardeş bunu söyleme akp kadrolaşıyo,zaten hakkı bu. Millet al akp oyum sana ekibini kur yönet bizi dedi onlarda gereğini yapıyolar.Chp daha beterini yaptı ortaokul mezunlarını sözleşmeli öğretmen yapıp okullara gönderdi atmıyorum isim bile veririm.
 7. UNAH

  Müslümanım diyen Ey hanımlar, kızlar!

  Tüm erkekler sapık degildir ama müslüman erkekler sapıktır.Zaten burada nefis bir paradoks var kapandıkça sapıklaşıyorsun sapıklaştıkça kapanıyorsun. pis kokmuş müslo:))sende içtikçe sapıtıyosun sapıttıkça saçmalıyosun açıldıkça açıl donla gez taksimde.
 8. UNAH

  İslamda Şeytan çıkarma, cin çağırma...

  Bu araştırmayı yapan batılı bilim adamları var cahil bilim düşmanı.
 9. UNAH

  Kızlarla arkadaş nasıl olunur?!

  )uzman
 10. UNAH

  kafasız rektörler

  Kodoman en büyük dangalak sensin şimdide derki en büyük kelimesini fazladan yazmışsın. Aklı sıra ben ne söylersem o kadar hakaret etme hakkın var diyor küstahlığa bak. Hala vırvır dırdır etmekten başka yaptığınız bişey yok. Oğuz sen kalu beladan beri kafasızsın ben dilimi sizin yazdıklarınıza göre ayarlıyorum bana hakaret etmeyene bişey demem sen geldin provakatörlük yaptın millete atış serbest dedin napalım bizde kabullenelimmi iki üç tane adamsınız memlekette bunları yazdığınıza şükredin.
 11. UNAH

  kafasız rektörler

  Hazmedeceksin kardeş bu ülkenin büyük çoğunluğu başörtülülerin özgürce okumasını istiyorsa sorun çıkarmadan kabulleneceksin.
 12. UNAH

  kafasız rektörler

  Oğuz ben sana kafan beton gibimi? diye sordummu hemen ne kızıştırıyosun ortalığı. Saçmalama yökün ne demek falan filan yaz işte aksini söylüyosan. (YÖK kanununda böyle bir şey mi yazıyor). Sen varya cidden ya diyecek bişey bulamıyorum.Git kardeşim benle muhatab olma. Senin seviyesiz bilgisiz yazılarını okumuyorum okumakta istemiyorum
 13. UNAH

  kafasız rektörler

  kanuna karsi gelemeyeceklerini soyluyorlar Bunu demeye hakları yok kanunsuzluk varsa mahkemeye giderler. Sizin hukuk eşitlik vs vs anlayışınız bu işte bu ülkede demokrasi var demesin kimse.
 14. UNAH

  kafasız rektörler

  Ülkenin nasıl orman kanunlarıyla yönetildiği bir sefer daha ortaya çıktı rektörler yök ün emrini dinlemiyolar. Yökün haklı yada haksız olduğunu söylemiyorum rektörlerin nasıl kendi kafasına göre hareket ettiği iğrençlikleri ortada Bu devlet kabile devleti kimin gücü varsa onun dediği oluyor bu adamların başına silah dayayıp öylemi uygulatacaklar yeni emirleri. Kapıdaki poliste rektör kanunlara uymuyor ben başörtülüleri alırım dese nolacak Rektör üstten gelen emirleri uygulamak zorundadır eğer hoşuna gitmiyorsa mahkemeye gider kim oluyorda yorum yapıp insiyatif kullanmaya kalkıyor Ç
 15. UNAH

  iddia ediyorum

  Karışık bişeyler yazmışsın pante anlayamadım kendimide zorlamadım anlamak için:) Saç dökülmesi hakkında biriyle konuşuyordum ondan yazmadım. Bilemedim evet ilk başta kural koymalıydım ayetlerden bakıp kopya çekmek yok diye ve daha çok düşünmeliydim acele ettim sen karıştırdın ortalığı cevap yazdım hemen ve ayet yerine sure diye iddia etmeliydim adam ayete bakıp kelimelerin yerlerini değiştirip getirdi,hacı safı bunu akıl edemedi:)) gitmiş kendi yazmış aklından değiştirdiklerini:) Neyse bundan sonra bana yalancı diyenin ta ...
 16. UNAH

  iddia ediyorum

  Pante okey ornarken yan taraftan biri oyuna karıştığı zaman ona ne denir biliyomusun ......me ortalığı oynayacaksan oyna yada ....git
 17. UNAH

  iddia ediyorum

  Aranızda sadece trajito adam akıllı sıkıştırmaya çalışmış, Hacı,arkadaşın senden daha zeki ve daha sinsi bi ateist bu kesin. Trajito senin yazdıklarınıda inceliyorum çoğu ayet içlerinde insan sözü olmayabilir hiç bişyere bakmıyorum meale google a falan filan kendimide deniyorum tamam şu şöyle diyene kadar düşüneceğim ilk beş cümle ayet diyorum son iki cümlede ayet olabilir inceliyorum Yanılıyosam Allah affetsin sizin dalaganızdan falan çekinmem
 18. UNAH

  iddia ediyorum

  Ayrıca hacı ilk okumada anladım 'kendileriyle diğerleri' işte sen insan olduğun için diğerleri dersin.
 19. UNAH

  iddia ediyorum

  Daha sonra nasıl bildiğini açıklayacağım. Seni gidi sahtekar Müslo seni.. Hacı kendini uyanık sanıyosun bilsem bile şöyle yaptın diyeceksin neden bileyim eğlencemi yapıyoruz.Şimdide diyeceksinki hani iddia ediyodun üçkağatçı müslo,senin zihnini okuyorum hacı.Hile oyun yapacak olan eğlenmek isteyenle işim olmaz araştıran öğrenmek isteyen tarafsız olan varsa kanıtlarım iddiamı burda. Niyetini daha başından belli eden birilerini eğlendirmek için yazmadım o yazıyı.
 20. UNAH

  iddia ediyorum

  Yüzüklerin efendisi içinde aynı şeyi ancak bi ateist söyler ve söylediğiyle kalır 10 tane cümle yazarım yarısı kendimden yarısıda yüzüklerin efendisinden ayır derim bakarsın öyle.
 21. UNAH

  iddia ediyorum

  Bunun gibi bi söz duymadığın için afalladın sanırım hacı istersen 50 tane ayrı ayrı cümle ayrı ayrı ayetleride içlerine karıştır bütün ayetleri tek tek ayıklarım içinden.
 22. UNAH

  iddia ediyorum

  Kuranı ezbere bilmiyorum ama hangi cümlenin insandan olduğunu hangisininde ayet olduğunu anlarım.Bunun nedenini bilen varmı ben söyliyim Kuran Allahın kelamı.
 23. UNAH

  Cennetle ilgili bir kac soru?

  Raporlama yapsan nolacak kimi kime şikayet ediyosun burda küfür ettiği için atılan ateist varmı adam yazacak ağzına geleni söyleyecek ben bişey demeyecem rapor edecem sende prosedürleri uygulayana kadar 5 saat geçicek millet okuduktan sonra sileceksin bizde bakacaz. Ama biz küfür edince bir dakka sonra unaaah dikat eeet,sizi iyi tanıyorum. Git bi islami foruma islami herhangi bi yere küfür hakaret vs vs kim söylerse söylesin hemen atılır aksini söyleyen varmı,müslüman bana ateist olduğum için hakaret etti atılmadı diyen.
 24. UNAH

  Cennetle ilgili bir kac soru?

  Sen edepsiz iletiler yazanı uyar bende onlara cevap yazmıyım birilerine küfür etmek için gelmiyorum buraya önce küfür eden hep o denyolar Yok biz ateist olduğumuz için doğuştan hakaret etme hakkımız var diyosan aynı hak bizde gerçekten var dahada aşırı gitme hakkımızda var. Biri kalkıp en kutsal değerlerimize hakaret ediyosa bende ateizme hakaret ederim bundan doğal ne var yok burada sadece islama küfür edilir diyosan atacaksın müslümanları.
 25. UNAH

  Kızlarla arkadaş nasıl olunur?!

  Sen değilmiydin erkek arkadaşımla istediğim gibi sevişiyorum öyle böyle diyen şimdi bana kalkmış cinsel içerikten falan bahsediyosun senin ne olduğunu sana söyleyince kaldıramıyosun ama yaptığın işleri savunurken çok heyecanlıydın istediğin gibi yaz beni ilgilendirmez kızıyosan hakkında cinsel hiçbirşey yazmam.Ne olacaksan ol ister ev hanımı ister sokak hanımı ister iş hanımı gelipte ben özgürüm istediğimle istediğimi yaparım 18 yaşına giren herkeste yapsın dersen bende fikrinin iğrençliğini yazarım,virüs gibi mikrop yayıyosunuz etrafa biz bişey deyincede çıldırıyosunuz.
×
×
 • Yeni Oluştur...