Jump to content

Tanrıcı

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  22
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

Tanrıcı Hakkında

 • Derece
  Member
 1. Tanrıcı

  Ateizm nedir?

  şakamı bu? nereye el sallayacağız? kamera nerde!
 2. Tanrıcı

  baskılar cinsel isteği artırır mı?

  xser her ne kadar bir tanrı olduğuna inanmıyorsamda seni özel olarak bir tanrı yaratmış olmalı. yoksa senin insan soyuna benzer bir tarafını bulamadım. bize hiç benzemiyorsun. bu kadar iftira ve yalanı nasıl bir araya getirdin. tıpki muhammete benziyorsun.
 3. tanrı yanılıyor. hiçbir erkek kadının saçını gördüğü için tahrik olmaz. bunun böyle olduğunu zanneden tanrı sapıkdır. yarattıklarından bi haberdir.
 4. Tanrıcı

  muhammed olmasaydı kainatı yaratmazdım..

  ben allaha küserdim. ''beni sevmiyormusun'' derdim.)
 5. Tanrıcı

  Siz Allah olsaydiniz?

  ben allah olsaydım zırt pırt kendimi övmezdim,. allah şöyledir böyledir diye. cık cık, ayıp yahu. sen allahsın. ağır ol biraz.
 6. Tanrıcı

  Hiç İslam Alimiyle Konuştunuz mu?

  aynen. ve ekliyorum,. Turan dursun.
 7. Tanrıcı

  Tipik müslüman mantığı

  yok. sarhoşdur bu sarhoş. başka türlü olamaz.
 8. Tanrıcı

  Islamda zorlama olmasaydı inanır mıydınız?

  tanrı insanları korkutarak emirlerine tereddütsüz boyun eğdirmeyi amaçlar. temel zihniyeti budur: gönülsüz de olsa, korkuya,(cehennem;acı ızdırap) şantaja ve rüşvete (cennet; memeleri yeni tomurcuklanmış huriler) dayanarak insanları teslim almak. Bu temel zihniyet açısından islamda doğrunun, haklının, iyi ve ahlaklı olmanın hiçbir değeri yoktur. islamiyet; İnsanları onursuzluğun, ahlaksızlığın ve iki yüzlülüğün en aşağılık biçimi olan otoriteye kölece bağlılığa ve sorgusuzca itaate yönlendirir. kuran, insan onurunun, şerefinin hiçbir değeri olmadığını öne süren, insanların aciz ve zava
 9. Tanrıcı

  Ceylan gibi Huriler, yüksek yüksek köşklerde!

  seksi yine kanımı dondurdun. bu herif harbiden hurilerin onu beklediğini sanmış yahuu.yahu ne yapdıysa huriler için yapdı.
 10. Tanrıcı

  Tahrim-1

  7.yüzyılda çevrilmiş tıpki bir dallas dizisi muhammet ve cariyelerinin entrikaları var. cariyeler öyle bir kumpas kuruyor ki, koca peygambere bal şerbetini o saat haram ediyorlar. peygamber bile bir maşraba şerbet ile muhabbeti uzatacak haksızlık yapıyor. çok heyecanlı vallaaa.. devam devam. ee sonra.
 11. Tanrıcı

  Kuran'da "Aracılık"

  [/b]celiski gorebilme kabiliyetin olsa zaten musluman kalmazsin.. bu kadar doğru bir söz duymayalı çook uzun zaman oldu. bütün meselede bu ya. çelişkiyi görmek yada görememek.
 12. Tanrıcı

  Paygember zamanindaki kafirler

  bunların allah ının kafalarındaki imajına bakarmısınız. yani -allah icabında senin iflahını söker haaa,. seni şöle yapar böle yapar. ne konuşuyorsun sen. allah değil, sanki ebu garip cezaevinde işkenceci bir zat. yahut sanki mafya bozuntusu kabadayı. -ülen dümbük, alt tarafı senden günde 5 kere secde şeyettik niye karşı geliyonki. hemide bize (muhammet ile allah a) inanmıyon he. sana öyle şeyler yaparımki feleğini şaşarsın. herbir hücrene şunu bunu yaparım. onu yapar bunu yaparım. daha neler neler yaparım. ammaa ne yapıyorum bütün bunları sana yapabilecekken ya
 13. Tanrıcı

  Deniz, Yusuf, Hüseyin...

  ne münasebet.
 14. Tanrıcı

  Sex & Crime & Muhammed

  allah kardeş, daha tamamlamamış olduğu bir kitaba inanılmasını istiyor. diyerek doğru bir tespitte bulunuyorsun. öte yandan evreni ''ol'' deyince olduran bu allah çeşitli kitaplar yazıp bi halta yaramadıklarını görmesine rağmen,. bu seferde yıllarca düşüne düşüne bir kitap yazıyor. ama biz kitabın öyle çokda özensiz bir kitap olduğunu biliyoruz. diyeceğim o ki madem bukadar saçma ve özensiz bişey yazacakdın, neden evreni yaratırkenki gibi kitabıda ''ol diyerek yaratmayıp 20 senede yazdın. o süre zaefında ise ''he tamam ver kitabı bi okuyayım bakayım inanır mantıklı bulursam müsloluğu ka
 15. Tanrıcı

  PUT NEDiR ?

  şu yazdıklarına bakarmısınız? öyle özene bezene anlatıyor ki,. zavallı kul,. yanlış bir şey söyleyeceğinin ürkekliği içerisinde müthiş bir ürperti büyük bir korku yaşıyor. cehenneme girme korkusunu. döndüm kıbleye demek şart değilmiş. breh breh breh. peeehh. yaaa.. kıblem kabe demek de şart değilmiş. yaaaaaaa.. yani mesela bugünki oruca niyet ettim demeliymişsin. güne başlarken oruc tuttuğunu söylemen ve hatta bugünki orucu tuttuğunu söylemen şart mi dir. şart dır. niye allah geri zekalımıdır. hemde nasıl geri zekalıdır. sen bugünki orucunu tuttuğunu her defasında söylem
×
×
 • Yeni Oluştur...