Jump to content

Vision

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  1.096
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

Vision Hakkında

 • Derece
  Advanced Member
 • Doğum Günü Ekim 31

Güncel Profil Ziyaretleri

7.170 profil görüntüleme
 1. Vision

  Paranormal Forum Sitelerine Döndüm :)

  ahhaa tam tersi olmasın ama Ben paimonu çağırırım çünki
 2. Vision

  Paranormal Forum Sitelerine Döndüm :)

  Gelsin ordularına hükmetmeyi dilerim yiyosa yapsın O tarz sistematik sinsi dilekler var aklımda 3:)
 3. Vision

  Paranormal Forum Sitelerine Döndüm :)

  Keşke olsa Wuhuuu aklımdan süper planlar geçiyor şeytanla ilgili
 4. Merhaba canlarım kanlarım büyüklerim küçüklerim. Uzun zaman geçti sizleri görmeyeli Ama gelmeden önce biraz paranormal şeytani takılayım dedim Siteye dini önemsedemeden girdim ve bugun 10. günüm onlarca kez söylememe rağmen hala bana şeytan cin vs. musallat edemediler. Şeytanlarla ilgili kitap önerdiler "lemegeton" okudum çağırmadım ama çağıracağım Onun yanı sıra çok yanlışları var insanların ve çoğu şeyi sadece kendilerinin bildiklerini sanıyorlar. Özellikle verdiğim güzel mantıklı cevaplara karşılık "Görselerde inanmazlar" , "kalpleri mühürlüdür" gibi klasik komik yanıt ta gelince bende
 5. Bunların tanrısıda kendileri gibi sapkın işte .... Abi o değilde 2 yıldır avatarını değiştirmiyorsun harbiden helal olsun .d
 6. Vision

  evrimle ilgili bir soru

  Su Sorduğunuz Saçma Sorulara Karşılık, Sizin Uydurma Kuranınızda Yazan "Gözlerine Perde İnmiş" Deyimini Size Çeviriyorum. Ulan Evrim Her Yerdedir Anlayın Şunu! Virüsler Evrim Geçirir, İnsanlarda Suanda Bile Evrim Geçiriyorlar. Ailenize Baksaniza Bir. Aranizda Ne Kadar Fark Var. Kücükte Olsa Büyükte Olsa Nesiller Çoğaldıkça Aradaki Farkta Artar. Buda Evrimin Kanıtlarından Biri. Hatta En Ufaklarından.
 7. Vision

  Ateizm Bir Yaşam Tarzı Olmalı mıdır?

  Ateizm din değildir. Bu yüzdenki yaşam tarzı olamaz. Sadece Yaşam tarzının bir parçası olabilir. Mesela ben anarchy seviyorum. Ateizmin bunu yasaklayan, bunu yadırgayan hiçbir özelliği yok. Hatta tam tersi bu yöne daha çabuk gitmenizi sağlıyor. Bu yaşam tarzı değil bir parçasıdır. Eğer yaşam tarzımız olsaydı, Bizim müslolar gibi işi aşı bırakıp pc den foruma girip durmadan tartışmak, her hafta sonu kuran yakmak gibi şeyler yapmamız gerekirdi.
 8. Düşmüşten kastımın ne olduğunu biliyormusun? Düşmüş demek cennetten atılmış demek. Ama bu onun melek olmadığı anlamına gelmez. Şeytan bir melektir, Fakat kötü bir melek. Caktınmı?
 9. Din cahili şeytan zaten düşmüş bir melektir! Sen kimsinde kimi eleştiriyorsun.
 10. Vision

  BARDAĞIN DOLU TARAFINA BAKABİLECEKLER VAR MI?

  Bence bu yanlış. Her suç için ayrı kanun var zaten. Kişiye özgü kanun devreye girmez. Kişinin özelliklerine özgü kanun devreye girer. Psikoloji konusunda kadında erkekte benzerdir. Kadında üzülür erkekte aralarında fark yok. Kanun psikolojisi bozuk insanlara ayrı davranır. Kadın veya erkeğe değil.
 11. Vision

  BARDAĞIN DOLU TARAFINA BAKABİLECEKLER VAR MI?

  O zaman yorum yaparken Kadın- Erkek eşit değildir demek yerine hiçbir insan eşit değildir demek daha doğru olur bence. Kanunlar her insan için ayrı ayrı çalışamaz. O yüzden tüm İnsanları Bilinç Bakımından Eşit Görür ve o yönde kanunlarını çıkarır. Bence olması gerekende budur. Bence tartışmayı fazla uzatmaya gerek yok.
 12. Vision

  BARDAĞIN DOLU TARAFINA BAKABİLECEKLER VAR MI?

  Fizyoloji vs. gibi durumlarda kimse kimseye eşit değildirki. Kimi insanın boyu uzundur, kimisinin kısa. Bu konuda kadın erkek fark etmez. Olaya Hak bakımından Bakmak Gerekir. Kanunlar önünde hak bakımından eşit olmalıdır insanlar olay budur.
 13. Vision

  Ateist Nasıl Olmamalı...

  1- Profesyonel Eleştirmenle Kendini Kıyaslayamazsın. Bu Bir Hasta Hakkında Cahil bir Köylüyle, Profesör Doktorun Yorumu Gibidir. Seninki Cahil Bir Köylüyü Geçemez. Futbol İle Film Aynı Şeyler Değildir. 2- Bende Diyorumki Birisinin Yaptığı Ve Dediği Ateizmi Etkilemez. Ateizm Kimseye Git Öldür Diye Telkin Etmez. Birilerinin Yaptığından, Ateizmi Sorumlu tutamaz kaynak gösteremezsin .(Umarım sende anlamışsındır) 3- Komiksin. Kuranın Kafirleri Öldürün demiyormu? Siz Kuranınızın Dediği Üzere Müslümansınız. O Terör Örgütleride Kendilerini Müslümanlığı , İslamı Koruyan Askerler Olarak görüp Kafirler
 14. Vision

  BARDAĞIN DOLU TARAFINA BAKABİLECEKLER VAR MI?

  Benden Pozitif Ayrımcalık Diyebirşey Cıktımı? Ben Hertürlü Ayrımcalığa Karşıyım. Ama Bu Toplumda Kadına İyi Davranılmadığı, Yaşama Hakkının Bile Elinden Alındığıda Gerçektir. Aynı Şekilde Erkeğede Haksızlıklar Var. Ona Birşey Demiyor Kimse Zaten. Kadın Erkek, Kişisel,Düşüncesel ve Haksal Olarak Eşittir, Eşit Olmalıdır Zaten. Fiziksel Olarak Erkek- Kadını Geç Hiçbir İnsan Hiçbirine Eşit Değildir Zaten.
 15. Vision

  BARDAĞIN DOLU TARAFINA BAKABİLECEKLER VAR MI?

  Sende 1 gram akıl yok onu anladım. Eğer Olsaydı Benim KADIN ERKEK FARK ETMEDIĞINI SOYLEDIĞIMI BILIRDIN! Diyorumki Misal Ayşe , Mehmetten İyi Yalan Söyler. Ancak Salihte Ayşeden İyi Söyler. Haticede Salihten. Olayı Anladınmı Şimdi. Kadın Erkek Fark Etmez. Her İnsan İyi Bir Yalancıdır.
×
×
 • Yeni Oluştur...