Jump to content

BrainDamage

Üyeliğini Sildirmiş Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  2.053
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

BrainDamage Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Male

Güncel Profil Ziyaretleri

2.406 profil görüntüleme
 1. BrainDamage

  Neşet Ertaş hakkında, insanlık ayıbı bir gerçek!

  Ben olayı yanlış anlamışım... Daha doğrusu o cümleyi görmemişim-anlamamışım.Birincisi, insanlar geleneklerine bağlı oldukları için "rezil" olmazlar, olguları eleştirebilirsiniz ama insanlara rezil diyemezsiniz. Birçoğu zorla uyar. Ki Neşet Ertaş zorla olsa bile uymamış, sevdiğiyle evlenmiş. Babası bozuk demesine rağmen evlenmiş. Konuştuğu adam da kızın babası değil, kendi babası. Sevgisinden vazgeçmemiş, yıllarca babasıyla konuşmamış(veya babası konuşmamış). Yani bozuk diyen kişi de sandığınız kadar "rezil" bir herif değil. İnsanlar hakkında konuşurken dikkatli olun... Onun kadar karakterli
 2. BrainDamage

  Neşet Ertaş hakkında, insanlık ayıbı bir gerçek!

  Aslında hikaye bu değil. Neşet Ertaş, evlenip çocuk sahibi oluyor. Ama boşandıktan sonra dağıtıyor. Babasıyla da küsmüş bu evlilik yüzünden.
 3. BrainDamage

  Bir Ateist İçin Ahlak

  Eğer o insanların o kadını taşlamayı ahlaksızca bulmasının gerekçesiyle benim onları ahlaksız bulmamın gerekçesi arasında bir fark yoksa, bizi farklı yapan nedir?Örneğin neden bir başkasının özel hayatına karışmak ahlaksızcadır? Adam bunu toplum için bir tehlike olarak görüyor ve ahlak anlayışı bunu gerektiriyor. Dayandığı temeli eleştirebilir ama üstündeki binayı eleştiremeyiz. Çünkü bizim dayandığımız temeller de farklı değil.
 4. BrainDamage

  Boy uzaması

  İnan bunu kimse bilemez, örneğin herkes o dönemde uzarsın dedi ancak ben birkaç santim ancak attım. Elbette daha fazla fazla da uzayabilirsin, uzamayabilirsin de... Sen protein almaya devam et.
 5. BrainDamage

  Lütfen yardım edermisiniz?

  Kendin hakkında çok düşünmeyi bırakmalısın, sırf senin içinde tutamayıp taşırdıklarından bile çok düşündüğün anlaşılıyor. Pasif olduğunu düşünmen senin zararsız ve seni sevdiğini düşündüğün insanlara karşı çok duygusal olmana sebep oluyor olabilir.
 6. BrainDamage

  Lütfen yardım edermisiniz?

  Annen baskın bir karakter mi?
 7. BrainDamage

  Türkçe Ezan

  Teşekkür ederim arkadaşlar, umarım bir gün size de nasip olur.Amin.
 8. BrainDamage

  Türkçe Ezan

  Buradaki hoca salayı öyle güzel okuyor ki her şeyi bırakıp dakikalarca dinliyorum. Makam, vurgu her şey mükemmel, insanı duygulandırıyor.
 9. BrainDamage

  Müzikle Açalım

  Ne zaman arabada CD'sini açsam ölüme ne kadar yakın olduğu gelirdi aklıma... Yanılmadım.
 10. BrainDamage

  Gelirinizi %1000 arttirmanin yolu

  Teşekkür ederim, ben hayal için bu kadar vaktimi harcayamam, hele hele yüzlercesini izlemişken. Sen iyisi mi bu adamın peşinden git, "network pazarlama" yaparsın. Milleti internet sitesi satıyorum diye düdüklersin, çok güzel iş lan. Hem de bir sürü eğitim seti falan gönderiyorlar, adeta bir pazarlamacı oluyorsun. Her gün gelişim, her gün değişim.
 11. BrainDamage

  Gelirinizi %1000 arttirmanin yolu

  Eğer ergenleri yeni nesil saadet zinciriyle tokatlayıp para kazanan bir adamın bu işi yaparken yine ergenlere karşı kullandığı gaz videolarını izleyip %1000 artış bekliyorsan hayli safsın demektir. Sen bence para kazandığına dua et.
 12. BrainDamage

  Bir Ateist İçin Ahlak

  Yani ben ahlaksızlık yapıyorsam beni eleştirme sebebin toplumda bu davranışın artmasını engellemek, bunun mekanizması da senin de küçüklükten beri aynı şeyi görmüş olman, öyle değil mi? Ahlak/ahlaksızlık bir yalandır, sadece toplum düzeni içindir diyorsunuz yani. Bu cevabı beğendim, dürüst bir cevap.
 13. Erkeklerin birbirlerine olan dokunuşlarında manipülasyon biraz daha belli oluyor.Kadınlardaki örnekleri ne mesela?
 14. Bir ateist, bir insanı ahlaksızlıkla suçlayabilir mi? Bu suçlamayı yaparken hangi düzlemde yapar, örneğin para çalmak neden ahlaksızcadır, veya birisini aldatmak neden ahlaksızcadır? Ateist olan bir arkadaş, kendi ahlak tanımından hareketle ahlaksızlığı tanımlayabilir mi? Dinsiz bir insan, neden ahlaklı olmalıdır?
 15. BrainDamage

  Maddi kaynak bulmak?

  Yazılım işine eğlencesine de olsa girin, eğer biraz vaktiniz varsa. Hem ufkunuzu biraz açar hem keyif alırsınız. Bir şeyler yaratmak insana huzur veriyor kesinlikle. Malta Eriği, yurtdışı hakkındaki düşüncelerin neler? Örneğin "Başlarım böyle ülkeye, gidiyorum" diyenlere "git" diyor musun?
×
×
 • Yeni Oluştur...