Jump to content

filozof1

Üyeliği Sonlandırılmış Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  73
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

filozof1 Hakkında

 • Derece
  Advanced Member
 • Doğum Günü 05-07-1958

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Sen özür dile, Az önce ettiğin hakaretleri gösterdim.Bir daha mı göstereyim. Siteden ilişkimi kesecekmiş,çok da ipimde.Sana az önce son defa uyardım. Cevabını veremediğin üyelere,hakaret etmeyi bırak,yapamıyorsan yazma. Benim seni uyarmam sitenin iyiliği için.Bu siteyi üyelerden çok misafirer izliyor.Hiç mi kafan basmıyor,admin olduğun halde sitenin düzenini bozduğunun farkında değil misin.
 2. abdullahabdal1 da hatırladı. Yetkin var her hangi bir iletideki ifadeleri silebilir veya değiştirebilirsin. Sildiysen nasıl bulalım. Tabi bu yetkilerle herkesi yalancılıkla suçlayabilirsin. Ama şu anda o ifadelerini hatırlayan 3 kişi var. Bana ahlaksız yalancı derken sanırım karşında ayna var. Senin gibi hasta kişiliklerin bana ahlaksız ve yalancı demesi beni yalancı da yapmaz,ahlaksız da yapmaz.
 3. filozof1

  İslam Ahlaksız Bir Dindir..

  Benim düşünceme göre ahlaksızlığı ,her hangi bir şeye yüklemek doğru değildir. Nasıl ki teistler dinsizleri ,sizde allah korkusu yok,her türlü pisliği yaparsınız diye suçlamaları yakışıksızsa,dinler de ahlaksızlığın kaynağıdır diye suçlamak da yakışıksızdır. Ensesti savunan ateist de gördüm,her türlü ahlaksızlığı yapan teist de. Kısacası,ahlak kişinin kendisini bağlar.Her hangi bir dine veya topluluğa mal etmemek gerekir.
 4. Az önce bu cevabın tek satırdı,3 satıra çıkmış. Az önceki iletimde belirttim,ya sildin ya değiştirdin,ben okumadığım bir şeyi veya kimin yazdığını bilmediğim mesajı başkası yazdım demem.Çünkü henüz bunamadım ve iftira atacak biri değilim.99 köyden kovulan biri olarak tanıyanlar bilir. Bu başlıkta yazdığını sanıyorum,başka başlıkta da okumuş olabilirim ama,kesinlikle MJölnir'in belirttiği ifadeler sana ait. Bu site, bildiğim kadarı ile üyelerin yazdığı iletileri gösteren formatta değil. Eğer silmediysen,bulmaya çalışacağım.MJölnir adlı üye geldiğin de ona sorabiliriz.
 5. Mjölnir Gönderilme tarihi Bugün, 12:28 AM "dinlerin ahlaksızlıkla alakası yoktur, ahlaksız olanlar insanlardır, dinin bir etkisi yoktur." Bu cümle aynen sana ait,ve bende okumuştum,ama az önce baktım bu yazdığın cümle kayıp.Büyük bir ihtimalle sildin,ya da değiştirdin. Evet bu arkadaş sana bu yazdığın şeyi açıklamanı istiyor. Sen ise cevap olarak, Haci yazdı: Bunu ben neden açıklayacağım? Bana mı ait? Diye soruyorsun. Hadi hakaret etmeni bir yana koyduk,sahtekarlıkta yapıyorsun. Mjölnir nikli üye bu ifadeni dötünden uydurmadı,ayrıca o mesajı bende okudum ve gayet iyi hatırlıyorum.
 6. @haci Durumunu iyi görmüyorum. Kısa zamanda tedavi olmalısın. Admin olmakla herkese hakaret etme hakkın olduğunu düşünmen,senin rahatsız olduğunun göstergesidir. Ayrıca yazılarında devamlı tutarsız yazıyorsun.Kendi yazdığın cümleyi bile,ben mi yazdım diye soruyorsun. Siteye geldiğimde senin bir iki yazını okuduğumda yazasım gelmiyor.Bu güne kadar değişik sitelerde binlerce mesaj yazdığım halde,senin gibi ,admin olduğundan dolayı herkese hakaret eden birini görmedim Sadece bu başlıkta yazdığın bir kaç mesajında bile ne durumda olduğun açıkça görülüyor. HACİ yazdı: Bu nedenlerden Türkler
 7. filozof1

  Ateizm Otizmin Farklı Bir Versiyonu

  Aziz Nesin'in her gün kulağını çınlatıyorum.
 8. filozof1

  Evrim Teorisi, Tanrının Varlığı ile Çelişmez

  Müslümanlar haklı. Evrim de neymiş. Önce nemli bir toprak bulursun,sonra ne yapmak istiyorsan, örneğin kuş mu,önce heykel yaparsın,sonra üflersin içine, allah da izin verir, hemen kuş olur. Maide 110:Sana Kitab'ı, Hikmet'i, Tevrat'ı ve İncil'i öğretmiştim. Ben'im iznimle nemli topraktan kuş şeklinde heykel (suret) yapmıştın, sonra onun içine üflemiştin, böylece Ben'im iznimle bir kuş olmuştu. Hokus pokus ,abrakadabra işlem tamam.
 9. filozof1

  Evrim Teorisi, Tanrının Varlığı ile Çelişmez

  Evrim hakkında samimi olarak bilgi sahibi olmak isteyen varsa, alttaki linklerden faydalanabilirler. http://evrimagaci.org/ana-sayfa/ http://www.baharkilic.org/
 10. filozof1

  Evrim Teorisi, Tanrının Varlığı ile Çelişmez

  Sanırım karıştırdın.Müslüman değilim.Yani az düşünmüyorum. Tek kitabı değil,onlarca kitabı olan biriyim. Kısacası,sizi dinden çıkartacak konulara girmeyin.Kitabınızda ne yazmışsa sorgusuz kabul etmek durumundasınız. Sana tavsiyem,bilimsel konulara fazla girme dinden çıkarsın. İmanı koruma kılavuzu madde 1.de şöyle bahseder. 1:. Aklın fitnesine kapılmayın. İmanın en büyük düşmanı akıldır. İnsanın aklı cüz'idir, kifâyetsizdir; atomu anlar, onun altını anlamaz, onu da anlasa en altını bilemez, evreni bilir, sınırları nerede bilemez, onu da bilse evrenin dışında ne var bilemez. Gördüğünüz gib
 11. filozof1

  Evrim Teorisi, Tanrının Varlığı ile Çelişmez

  Pis atayizler,müslümanların kafasını karıştırmayın.Yok evrimmiş,abiyogenezmiş falan filan. Allah ol dedi oldu.Daha ne kafa karıştırıyorsunuz. Maide 110:Sana Kitab'ı, Hikmet'i, Tevrat'ı ve İncil'i öğretmiştim. Ben'im iznimle nemli topraktan kuş şeklinde heykel (suret) yapmıştın, sonra onun içine üflemiştin, böylece Ben'im iznimle bir kuş olmuştu. Şiştiniz mi atayizler.Neymiş,topraktan kuş yapmış,ona üflemiş allahda izin vermiş kuş olmuş.
 12. filozof1

  MUSA, ISA VE MUHAMMED YAŞAMAMIŞLARDIR

  Bizim demenin ne manaya gelmediğini bilmiyorsan senin sorunun. Ya anlatma özrün var.Ya da sen de Müslümansın. ''''haci yazdı: İsa'nın yaşamadığı uzun zamandır biliniyor ama Hristiyanların hiçbiri bu gerçeği iplemiyor. Bizimkiler de alışırlar Muhammed'in yaşamadığına veya iplemezler. Bu onların sorunu bile değil. Ateistlerin sorunu.. ''' 1:Hristiyanlar iplemez.(biz demediğine göre,hristiyan değilsin) 2:Ateistlerin sorunu derken(ateist de değilsin) 3:Bizimkiler alışırlar derken,yukardaki alıntıda '''İlki açık ve net. Bizimkiler=Türk Müslümanları diyorsun )demekki sende Müslümansın.
 13. filozof1

  MUSA, ISA VE MUHAMMED YAŞAMAMIŞLARDIR

  Haci,çuvallamışsın burda. En başta genelleme yapman yanlış. Bilmeyende ateistlerin işi gücü muhammede küfür etmek sanır. Ayrıca ''Bizimkiler de alışırlar Muhammed'in yaşamadığına veya iplemezler.''derken, kimleri kastettin. Teist misin yoksa?
 14. filozof1

  MUSA, ISA VE MUHAMMED YAŞAMAMIŞLARDIR

  Peki,ona tabi olanlara yasaksa,karşısında olanların da mı aklına gelmedi resmini yapmak. Hacı'nın dediği gibi, damadının resmi var ama kendisinin resmi yok.
×
×
 • Yeni Oluştur...