Jump to content

Hiçlik

Üyeliği Sonlandırılmış Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  1.281
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

2 Takipçiler

Hiçlik Hakkında

 • Derece
  Advanced Member
 • Doğum Günü 02-02-1991

Profile Information

 • Gender
  Male

Güncel Profil Ziyaretleri

2.703 profil görüntüleme
 1. Hiçlik

  Gezicilerin Korkunç İstanbul Planı!

  Yahu malın biri saçmalamış üstelik çok büyük olasılıkla Akp'li bit trol. Bunu kanıt diye yarım aklınla buraya koyuyorsun. Ne mal adamlarsınız ya biraz zeka biraz.
 2. Komedi resmen, bu adamların saçmalama sınırı yok bu anlaşıldı. Bu tarz haberler yaparken ne kadar yobaz ve mal olursan ol, bir saçmalama ve sallama sınırı olmalı
 3. Hiçlik

  Ateistlerin babası şeytandır..

  Bu İslamcı malların laflarını pek takmamak gerek. Dün Hopa'da olduğu gibi yaşam alanlarımıza girmeye ve yerleşmeye çalıştıkları zaman en sert tepkiyi göstermemiz lazım ama böyle malca lafları tartışmaya değmez. Bu adam kim oluyor ki? Ne ciddiye alıp tartışacağım bu malın lafını, benim için sokakta yürüyen ortalama bir Akp'liden farksız.
 4. Hiçlik

  Emekli Olmayı Unutun.

  Öncelikle şu haberi paylaşayım. Şu an yeni ve orta süreli çalışan ve iş hayatına yeni başlayacak olanlar emekli olamayacaklar. Bunun nedenlerine gelirsek: Öncelikle emeklilik mekanizması; Liberal ekonominin diğer bütün mekanizmaları gibi sürekli büyüme koşul alınarak ortaya çıkmıştır. Yani sayısı sabit yahut artan çalışan sınıftan kesilen primlerle sayısı sürekli artan emeklilerin yaşam giderleri karşılanmaktadır. Bu ise sonu olmayan bir çıkmaza benzemektedir. Büyüyen ekonomide sürekli enflasyon meydana gelir. Devlet emekli ve çalışanların yaşam ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli borçlanır. Kamu borçları her yeni neslin başına daha çok borç getirir, bu borçları ödemek daha çok büyüme gerektirir ama dünya öz kaynakları sınırlıdır sürekli büyüme olamaz. Bu yüzden emeklilik sistemi tamamen çökmek üzeredir. İşte bu yüzden emeklilik kavramı tarihe karışacaktır. Ha özel emeklilik olayı şu an devlet tarafından alternatif olarak ortaya çıkarılmıştır ama bence bir geleceği yoktur. Geleceğin enflasyonu, hiperenflasyonu bu sistemi primleri yatıranlar karşılığını alamadan rafa kaldıracaktır. Bu sadece emeklilik ile ilgili olan kısım, daha sağlık sigortalarının kaldırılması, enerji ve gıda fiyatlarının aşırı artması, temiz su kaynaklarına ulaşmakta sıkıntı gibi bir ton olay meydana gelecek.
 5. Hiçlik

  İşid'e karşı savaşmaya giden aslan...

  Mandacılık ile UKTTH arasında nasıl bir benzerlik kurdun acaba! Sosyalizm tek düze, basma kalıpları olan bir düşünce değildir. Tarihin seyrine, çıkarlarına göre değişim gösterir ve göstermelidir. Kendi ağzınla, kendini yalanlıyorsun. Polonya ve Lenin ile ilgili yazdıklarından yola çıkarsak: O zaman biz Sosyalistlerin, Türk ordusuna karşı Kürtleri desteklememiz gerekiyor. Çünkü Kürtler Türk ordusunu oyalıyor ve bizim devrim yapma ihtimalimizi artırıyor ha! Ama buna gelmezsin, çünkü sana göre Türk ordusu İlericilik bayrağını açmış ve sallıyor! Rosa'nın, Polonya'nın işgal altında kalmasını istemesi şöyle olabilir; o zamanlar Polonya'nın Faşist, Baskıcı ve Sosyalistlere karşı katliamlar yapan bir devlet yapısı vardır. Ha Çarlık Rusyası'da aynı özelliklere sahip bir devlettir ama düşmanımın düşmanı dostumdur yahut 2 faşist devlet yerine tek faşist devletle savaş fikri gibi çıkarımlar yapmış olabilir.
 6. Hiçlik

  Antalya'da irtica kol geziyor!

  Antalya'nın yerel halkı bir bok sanki! Hepsi üçkağıtçı, yanar döner, köylü kurnazı adamlar. Sırf Turizm geliri, para vs. yüzünden modern gözükmeye çalışan yobaz, faşist insanlar ezici çoğunluğu. Para için Tiyatro oynanan bir şehirdir Antalya. İçlerinde çağdaş, aydın insanlar vardır ama çok azdır Bunlar Antalya ve Alanya'da geçirdiğim zamanlar edindiğim kendi gözlemlerimdir. Polemik'e girmem bu konuda.
 7. Hiçlik

  İşid'e karşı savaşmaya giden aslan...

  Ayrıca Lenin'in Ezen ulus - Ezilen ulus tezini oku sen. Ezilen ulusların Yurtseverlik hakkı vardır ama başka ulusları ezmeye başladığı zaman bu Milliyetçiliğe girer. Ha Lenin'i yoldaş olarak görüyorsan kendi Ulus devletini kuramamış Kürt'lere destek olman gerekir ama siz faşist olduğunuz için olmazsınız, burnunuzun ucundaki Kürt'leri görmez gider Vietnam'dan, Arnavutluk'tan dem vurursunuz. Yurtseverlik - Sosyalizm ile sürekli beraber olamaz bunu da öğren cahil herif. Yurtseverlik ara bir basamaktır, içinde bulunulan koşullara ve savaşa göre kullanılabilir ama sonuna kadar Sosyalizm içeresinde yer alamaz. Stalin Yurtseverliği Büyük Anavatan Savaşında doğru kullanmıştır ama bu Pragmatizm, Makyavelizm içeren güzel bir taktikdir. Savaş sonrası o büyük Çarlık Rusya'sı genarallerinin adını ağzına bile almamıştır. Siz tek düze düşenen, mal beyinli varlıklarsınız. Böyle olaylardan çakmazsınız. Bunlar akıl ve zeka gerektirir. Düşün bakalım Atatürk ilk ortaya çıktığında Halifeliği, İslamı bitirecem diye konuşsa başarılı olabilir miydi? Olamazdı tabi böyle şeyler söylese direk indirirlerdi kendisini. Planlarını yıldan yıla sinsice Pragmatizm, Makyevelizm uygulayarak başardı. Yurtseverlik Sosyalizm'de geçici olan, başarı için, ulus devlet yapılanmasını kurmak ve ezen ulus boyunduruğundan kurtulmak için ortaya konan bir teori'dir. Senin gibi ahmaklar benimle boy dahi ölçüşemez. Üstüne İşçi Partisi gibi Devlet ajanı parti mensubuysa hiç ölçüşemez.
 8. Hiçlik

  İşid'e karşı savaşmaya giden aslan...

  Bunlar Milliyetçi tanımına girmez, Yurtsever tanımına girer önce bu kavramların arasındaki farkları öğren sonra çok bilmişlik tasla. Yok 12 eylül öncesi Alevi - Sünni savaşı diyen kafadan mallıklar saçmaladın sonra yok ben de Alevi değilim, milyonlarca Alevi olmayan solcu var vs. O zaman niye Alevi - Sunni savaşı diyorsun e be mal beyinli?
 9. Hiçlik

  Hopa Halkı İHH Yobazlarına Geçit Vermedi.

  http://youtu.be/S7j0_CcHjdM http://youtu.be/8ZqV1ZXrBSg
 10. Polis saldırısı Hopa halkını durduramadı, İHH TIR’ı gitmek zorunda kaldı http://capul.tv/poli...-zorunda-kaldi/ Video'da ki vatandaş güzel konuşmuş :
 11. Hiçlik

  Müzikle Açalım

  http://www.dailymotion.com/video/xg6o07_sebnem-ferah-gecmise-yolculuk_music
 12. Hiçlik

  İşten Ayrıldım.

  Güzel gönderme ama o işte çok iyi para var. Dar gelirlinin en çok tükettiği gıdalar bunlar makarna, kuru bakliyat vs. Dolayısıyla ülkenin çoğunluğu dar gelirli olduğu için parayı yuvarlarsın. Bunalımdan Polislik, Astsubaylık sınavına filan gireyim diye düşünmeye başladım sonra böyle düşündüğüm için kendimden utandım, kirlenmiş hissettim kendimi. Ulan paran olmayınca istediğin kadar entelektüel, donanımlı, dürüst, şerefli ol 5 para etmiyorsun. Ama parası olan şerefsiz, yobaz, hırsız biri ol sen adam oluyorsun.
 13. Hiçlik

  İşten Ayrıldım.

  Ulan bir ton yere başvurdum, hep şu cevabı aldım: Bugün eski tanıdık bir kadınla konuştum, gel seni Irak'a İşci olarak gönderiyim 4 bin tl para geçer eline dedi aylık. Sen bana düşmansın herhalde abla dedim, gidecem oraya İşid'in eline düşecem, ondan sonra bana şu namaz kaç rekat, şu duayı oku diye soracaklar, bilemeyince kurşuna dizecekler deyince karşılıklı gülüştük ve ayrıldım. Muho zamanında doğru söylemiş rızkın 10 da 9'u Ticarettedir diye. El işi çekilecek iş değil artık. Param, sermayem olsa gıda toptancılığı, kuru bakliyat paketleme makinesi, makarna makinesi gibi işlere girerdim.
 14. Hiçlik

  İşid'e karşı savaşmaya giden aslan...

  Ne alakası var birader! Ailem Alevi diye solcu olmuşum! Oradan gidersek mantıken saz çalıp, semah vs. dönmem lazım herhalde ailem Alevi diye. Türkiye Solunu çok iyi bilirim tasalanma sen. Varsa bana öğreteceğin şeyler yaz. Öyle karnından mırın kırın etme.
 15. Hiçlik

  İşid'e karşı savaşmaya giden aslan...

  He Mahir Çayan, Deniz Gezmiş, Tamer Arda, Dursun Karataş ve binlercesi daha Aleviydi zaten! Ben Alevi kökenliyim, 80 öncesi solun içinde binlerce Alevi de olmuştur ama bu cümle tamamen kıçtan uydurma. Aleviler o dönem Sol içinde yer aldıkları için katliama uğradılar, Devlet tarafında yer alsalardı başlarına bunlar gelmezdi. Kontgerilla Devlet birimleri içinde örgütlenmiştir. Ecevit'in 12 eylül belgeselinde bu konuyla ilgili anıları, yaşadıkları vardı. Sol içinde kontgerilla vs girememiştir, giren ajanlar barınamamıştır, cezalandırılmıştır. Bana tarih boyunca Kapitalizm karşıtı 1 tane Mliiyetçi oluşum göster o zaman! Tabi gösteremezsin ve kafadan göt olursun. Dünya üzerinde geçmişten bu yana yer alan bütün Milliyetçi hareketler egemen güçlere hizmet etmiş ve onların çıkarları doğrultusunda davranmıştır. Aydınlıkçı palavralara, yalanlara karnımız tok. Sizi gidi pislik, gurursuz, onursuz Devlet ajanları sizi...
×
×
 • Yeni Oluştur...