Jump to content

QQyL

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  186
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

QQyL Hakkında

 • Derece
  Advanced Member
 • Doğum Günü Şubat 6

Profile Information

 • Gender
  Male

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. QQyL

  Tanışma Yolları

  Valla leptobumu aldım yatakta uzanıyor, forumda takılıyordum. Yazıp yazmama arasında kaldım gerçi ama umarım faydam olur. Uzun olmasında korkuyorum açıkcası. Tanışma cümlen dolaylı da olabilir direkt de olabilir. Dolaylıya örnek adres sorma, bir soru sorma verilebilir. Direkt de adı üstünde. Ekstra Bilgi: Bir kızla tanışırken mutlaka çok dikkatli olmalısın, o anki ortam yobaz mı ? etiket olabilir misin ? (bu ikisi sosyal baskıya sebep verdiğinden kızın tanışacağı varsa da olmuyor, aynı şey senin içinde geçerli yiyecek gibi baktığı için insanımız sende de kaygı oluşmaya başlıyor), kız
 2. QQyL

  İki resmin arasındaki Fark

  Off Squatın önemi ikinci resimde vurgulanmış resmen. Bende karşıyım valla ama herkes kendi dinini yaşıyor, yaşasın valla anlatsan anlamaz. Araştırıp çabalaması biraz bulunduğu zihniyete karşı cesaretli olması lazım diye düşünüyorum.
 3. QQyL

  Beyin sağlığı için ne gerekli

  Bilinçaltı olumlu telkinlerle bunlardan kurtulabilir miyiz peki ? Belki bende de vardır hatırlıyor değilim çocukluğumu ama çevrede de böyle arkadaşlarım var yardımcı olmak isterim.
 4. Merhaba arkadaşlar, Her kafadan farklı ses çıkıyor, kesin müslüman işi hee yok onlardan tek ses çıkıyordu pardon pardon.. Neyse, biri diyor beyin şekerle çalışıyor biri diyor şeker beyne zararlı. Çok şeker tüketen birisi değilim, çaya bile atmıyorum, arada pasta çörek gidiyor öyle. Dikkat de ediyorum ne kadar yediğime, neyse.. Bir kere sigara veriyor herhalde, geçen bir fırt aldım kafa gitti, kafamı elimle kaldırıyorum haha Neyse, sağlıklı beyin için nelerden uzak durmamız lazım?
 5. Merhaba arkadaşlar gezinirken internette facebook da şöyle bir videoya rastladım. Bence olma ihtimali yok da, ne bileyim sizinde düşüncelerinizi merak ediyorum. https://www.facebook.com/548910795180572/videos/879251598813155/ Varsa böyle abudik gubudik şeyler bilimsel anlamda tabiki de konu altında paylaşarak, bilimsel açıklamalarını yapmaya çalışalım. İyi bir egzersiz olur.
 6. QQyL

  Mizah Yeteneği - Alfa Olmak - İnsanlari Etkilemek

  Wuu tam yerine düşmüşsün yapman lazım bro.. Nisan'a kadar dediğim kitapları bir oku, sonrasında görüşürüz Sen özelden bana bir iletişim adresi yolla, yakında görüşeceğiz.
 7. QQyL

  Kız arkadaşınızın babası öğrenirse?

  Ayrılacağım sanırım :/ Ailesinin onaylamadığı ilişkiye ben onaylayamam, kızın sorumlukları var benimde aynı şekilde Babası gençlik aşkıyla kapılmasını gitmesini istemiyor. Kardeşim aynı görüşteyim seninle..
 8. QQyL

  Mizah Yeteneği - Alfa Olmak - İnsanlari Etkilemek

  İstanbul'daysan gel seninle bir Taksim'e çıkalım, sosyal fobini aşalım -Kimliğini ifşa etmek istersen ki bende edicem-
 9. QQyL

  Kız arkadaşınızın babası öğrenirse?

  Valla öğrenmiş kardeşim ya, "Ayrılacaksınız" demiş. Kız da istemiyor ben de o yönde değilim. Adam da kendi çapında haklı. Gizliden devam edeceğiz gibi..
 10. QQyL

  Kız arkadaşınızın babası öğrenirse?

  Akepeçiler valla, babası ayrıl demiş bakalım bizim ki kuaförde bir eve geçsinde rahat rahat telefondan konuşalım neler olacak. İnş ayrılmayız, ayrılırsam kesin bir rusla evlenirim anasını satim..
 11. QQyL

  Esrarın bağımlılık yapmadığı yalanı...

  Bence kişiden kişiye göre değişiyor kardeşim o. Benimde 1 aylık dönem içerisinde hepsini kullandığım oldu, ama şuan içmiyorum. Yani benim ki keyfi içicilik.. Doğal otları bilmiyorum bağımlılığı ne ama. Şeker dediğimiz extaziler yapıyor..
 12. QQyL

  Mizah Yeteneği - Alfa Olmak - İnsanlari Etkilemek

  Valla aynı yollardan bende geçtim, tam senin yaşlarında başladı zehir girdi vücuda. Maddi durumun yerindeyse spora git vücut yap kardeşim, testesteron salgısını kadınlar hemen fark eder, ayrıca kıyafetler üzerinde güzel durur ve sağlıklı olursun. Değilse de evde şınav mekik barfix 3-4 aya baklavalar memüşler hepsi çıkar valla. (mekik omuriliğine zararlı fıtık yapabilir onun yerine, plank yapabilir, kaleci mekiği çekebilirsin) Türk dizilerine bırak abicim, yabancı dizilere başla bir kere şunları izle How I Met Your Mother Lie to Me Ayrıyetten Brad Pitt'in tüm filmleri, beden dili olarak b
 13. QQyL

  Kız arkadaşınızın babası öğrenirse?

  Anne bende valla, bu yaz yazlığa çağırdı gittim kaldım 1-2 gün
 14. Merhaba arkadaşlar, Nisan'dan bu yana bir ilişkim var. Kız arkadaşımla aramızda 4 yaş fark var. Babası ile de tanışığım, arkadaşımın dayısı oluyor, çoğu zaman maçları birlikte izliyoruz. Kızın babası kızı için bir ilişki istemiyor. Kızın annesi biliyor. Ciddi düşünüyorum, ayrılmayı düşünmüyorum. Şimdi baba öğrenirse sizce neler olur? Tecrübeli arkadaşlar gözlerinizden öpüyorum, strese girdim şuracıkta
 15. QQyL

  İnsan enerjisi, aurası

  Teşekkür ederim, arkadaşlar. Yeri gelmişken ekstradan davranışlar hakkında bir soru daha sormak istiyorum. Davranışlar ve çoğunlukla beden dili (Çoğunlukla insan için) ile her şey "net/kesin" olarak anlaşılabilir mi? Yalan, korku, kaygı vb. Paul Ekman diye bir psikolog bu konu üzerinde bayağı bir araştırma yapıp evrensel genellikler ortaya sunmuş, hatta "Lie to me" adında da bir dizisi dahi çekilmişti. Kitaplarından birkaçını denedimde herkeste olmuyor. (Belki de yanlış yapmışımdır)
×
×
 • Yeni Oluştur...