Jump to content

pilgrim

Üyeliğini Sildirmiş Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  115
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

pilgrim Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 1. pilgrim

  Atatürkçü kesimle sağcı kesim aynı mı?

  sözün bittiği yer
 2. pilgrim

  Atatürkçü kesimle sağcı kesim aynı mı?

  isteyen bel altı isteyen bel üstü değerlendirsin benim için hiç önemli değil. ortada buz gibi bir realite var. muhafazakarlar daha çok çocuk yapıyor ve oranları da bu yüzden gittikçe artıyor. seçim sisteminin olduğu bir ortamda bu tabloyla yenilgi kaçınılmaz. kıçının rahatını, selülitini vs. düşünenler klavyeden nutuk atıp liboş yobaz vs. diye yaftalayıp kendini tatmin etmeye devam edebilir. hadi size kolay gele..
 3. pilgrim

  Atatürkçü kesimle sağcı kesim aynı mı?

  aramızdaki hukuktan sana ne? ona bakarsan o da bana bir sürü başlıkta türlü türlü hakaretler iftiralar atıp sataşıyor, başka başka niklerle hitap ediyor. ben hiç şikayet ediyor muyum?
 4. pilgrim

  Atatürkçü kesimle sağcı kesim aynı mı?

  sen boşver hafızı mafızı da tespitim doğrumu yanlışmı ondan haber ver senin çocuk yapma treni de büyük ihtimal kaçmıştır. tren kaçmadan ülkenin geleceği için kaç nefer doğurdun acaba onun hesabını ver
 5. pilgrim

  Suriye İç Savaşında El-Kadie

  neresi ciddi yaw, baksana adamlar hem irana hem israile savaş açacaklarmış. bunla dalganı geçmeyeceksin de neyle geçeceksin? don't worry be happy
 6. pilgrim

  Atatürkçü kesimle sağcı kesim aynı mı?

  benim gözlemlediğim en önemli fark, atatürkçülerin yaş ortalamasının daha yüksek, çocuk yapma ortalamasının da çok daha düşük olmasıdır. bu şekilde sayıları-oranları zamanla gitgide daha da azalacaktır.
 7. pilgrim

  Suriye İç Savaşında El-Kadie

  haa ok. devir kötü kolla çükü
 8. pilgrim

  Suriye İç Savaşında El-Kadie

  korkma bi bok olmaz, adamlar size kayıkla mı gelip saldıracak? baktınız olmuyor, oradaki dincilerin kıçına tekmeyi basar, sınırlarınıza da bidaha sokmazsınız olur biter.
 9. pilgrim

  Suriye İç Savaşında El-Kadie

  suriye-ırak islam devletini kurduktan sonra iran ve israile savaş açacaklarmış konuyla alakasız olacak ama linke tıklayınca yan taraftakaki haberlerden birine koptum http://dunya.milliyet.com.tr/uykuda-penisi-kesilip-calindi/dunya/dunyadetay/27.07.2012/1572569/default.htm
 10. pilgrim

  AK Partili vekilin oğlu polisleri hizaya çekti..

  şaka şaka iktidara sahip olan borusunu öttürüyor işte.. boşuna borusu ötmeyene iktidarsız demiyorlar. onlara da işin ah vah etme, serzenişte bulunma kısmı kalıyor.. zoruna gidenin borusuna gitsin ne elim pilgrim
 11. pilgrim

  AK Partili vekilin oğlu polisleri hizaya çekti..

  hergün türlü türlü polis şiddeti haberleri duyuyoruz. vekilin oğlu yıldırım gibi çakıp ezilen tüm mağdur halkın intikamını bu şekilde almış işte. millet vekili oğlu dediğin işte böyle olur!
 12. pilgrim

  Beğendiğiniz Dizi - Film Sahneleri

  http://www.youtube.com/watch?v=FUpNXlhgUB0 http://www.youtube.com/watch?v=3blz3OAicwQ
 13. pilgrim

  Hüzünlü, dramatik, trajik klasik müzikler

  satieden. iki değişik versiyon.
 14. pilgrim

  İslami oje çıktı !

  güzel bakış açısı. son satır kaliteli bir aforizma olmuş türkiyedeki tiki türbanlılar için bu durum geçerli ama mısırda böyle bir ortam varmıdır, kadınlar dışarıda ojeyle rahat dolaşabiliyormudur pek sanmıyorum. anında hacının birisi yoklar valla orada daha çok evde kocalarının yanında sürüp dışarıya giderken çıkarma şeklinde pratik bulur ancak..
×
×
 • Yeni Oluştur...