Jump to content

alavarez

Üyeliğini Sildirmiş Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  287
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

alavarez Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Güncel Profil Ziyaretleri

1.829 profil görüntüleme
 1. alavarez

  Gerçek Müslüman Ateistforumu asla tıklamaz!

  Araştırmakla olmuyor o işler ne yazık ki. Bazılarına kurandaki o saçmalıklar bile mantıklı geliyor. Ya da yapılan o zulümler,şeriat kuralları hepsini mantıklı buluyor ve bu çağa uydurmak istiyor.Bazı şeyler karakter ile alakalı.
 2. alavarez

  Kişiye hanımını neden dövdüğü sorulmaz

  Kayseridir,beklerim.
 3. alavarez

  Müzikle Açalım

 4. alavarez

  DİN İNSANLARI DEPRESYONA SOKUYOR

  Ilımlı müslümanlara bir şey olmaz.
 5. alavarez

  İslami bisiklet

  Üreticiler önce abdest almalı sonra bi besmele çekmeliler. Niyet ettim Allah rızası için bisiklet üretmeye.
 6. alavarez

  Birkaç Video

  Şarkı hoşmuş.
 7. alavarez

  Gülme Zamanı

 8. alavarez

  Ateist neden kötülük yapmaz?

  Pekii bu suç oranları müslüman ülkelerde ne alemde onu biliyor musun?
 9. alavarez

  Muhammedin sahitleri varmi

  Allah'ın yapamadığını yapıyorlar değil mi sana da ilginç gelmiyor mu? Estetisyenler,cerrahlar Allah'ın hatalarını düzeltiyor. Demek ki neymiş Allah da hata yaparmış.
 10. alavarez

  Ateist neden kötülük yapmaz?

  Senin aklın ne kadar yüce ki doğruyu yanlışı şıp diye ayırt ediyor vay be. Eşcinselleri diri diri yakmak,zina yapan kadını taşlamak çok doğru bir şey vesselam. Bir beyin nasıl oluyor da bunları doğru görebiliyor hayret ediyorum? Müslümanın kötülük yapmasının tek nedeni dindir.
 11. alavarez

  Ateist neden kötülük yapmaz?

  Kolaya kaçan aklını seveyim senin.Şeytan yaptırıyor ha? İşinize gelen şeyleri Allah işinize gelmeyen şeyleri şeytan yaptırıyor. Ne kadar da aciz yaratıklarsınız siz.Pardon sizi Allah bu şekilde yaratmıştı değil mi?
 12. alavarez

  Temennim (�) dersin de biran önce kaldırılmasıdır!

  Zorunlu din dersi vermek ''zorla dindar'' yapma eylemidir.Ve o çocukların beyni fenle matematik ile doldurulmalıdır. Muhammmed'in bilmem kaç sene önce yaptığı temizliği değil de şu an yapılan ve çağdaş olan temizlik anlayışı anlatılmalı. Kızlara lisede iffet koruma değil nasıl insan olunur,nasıl topluma yararlı bireyler olunur o anlatılmalı. Muhammed'in evlilik hayatı anlatılmamalı,spora sanata müziğe yönlendirilmeli o çocuklar. Şunu kabullenin artık.Ortaçağ zihniyetini 21.yy'a uyarlayamazsın. Geçmiş geçmişte kaldı. Çağlar arası çatışmaya girersin o zaman. Kuran bu çağa ayak uyduramaz..
 13. alavarez

  Muhammedin sahitleri varmi

  Şüphe etmiyorsun işte sen.Sen bildiğini sanıyorsun ama sende öyle bir durum gerçekleşmemiş henüz. Gözünle gördüğün bir şey yok kendini kandırma lütfen. Ne gördün gözünle?Aklınla neyi araştırdın,neyi öğrenmek istedin? Senin aklına sokulanlar ile yetindin,şüphe etmedin.Belki de şüphe etmene izin vermediler.
×
×
 • Yeni Oluştur...