Jump to content

Neumann

Yeni Üye
 • İçerik sayısı

  11
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

Neumann Hakkında

 • Derece
  Member
 • Doğum Günü 15-06-1976

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Florya`nın işgalinden sonra Istanbul
 1. Neumann

  ODTÜ

 2. Neumann

  Fiziki ölüm ile birlikte insan yokmu olacak?

  Hiç bir şey ispatlanmış değil fizik ötesi yaşama dair. İspatlanması da bayağı zor. Işık görüyoruz diyorlar. Ben küçükken gözlerime bastırırdım hafifçe , ne şekiller ,dalgalar görürdüm kısa zaman boyunca. Bir rüya film gibi olabiliyor,o son ışıktan çok daha fazla komplike .
 3. Neumann

  Camiye Atatürk portresi asılır mı?

  Yaaaa,değil mi ? Halbuki laik olmayan senin o çok güzel cemaatin İranın Ahmedincad'ı geldiğinde camiinin içinde bas bas tezahürat yapıyordu,kula. Camii deyince aklıma gelen nedense leş gibi kokan halılar geliyor (ama tarifsiz bir ayak kokusu). Hatta bu öyle bir sorun ki kapıya çorap asıyorlar,ayakların kokutmamayı bile beceremeyen cemaatin laik olsa ne olacak,turbo şeriatçı olsa ne olacak. ? Seviyim senin laik olmayan cemaatini.
 4. Çok doğru bir tespit olmuş. Hala dünyanın en pahalı cep tel faturası benzin ödüyoruz. En az % 40 direkt herkese giriyor. Deprem sonrası bir yığın ,hemen herşey üstünde extra para kazanıyor. Zengini asla yakalayamıyor,istanbul da bir yığın yabancı şirket temsilciliği bulunuyor. Her sene zarar gösteriyorlar ama üstlerinden 10 milyarlarca dolar para dönüyor. Yok böyle bir ergi kaçırma teknikleri uzmanlığı ,şaka gibi....Akabinde de eski florya , 4 çarşaflı florya'ya göşüştü Yeşilyöy ,sahilinde fahişe ile uyuşturucu pazarı olan yere dönüştü. Kocaman konağk aldıydım şeklinde dolanıyorlar bu sümük b
 5. Neumann

  İlimsiz Kuvvet

  Türkçe yazamıyor musun yobaz arab aşığı ? ''Elhasıl, böyle pest şüphelerin eli o zatın yüksek eline ulaşamaz..Çünkü, o fahr-i alemdir..Habib-i rabb-ül alemindir..resul-ü sekaleydir..İki cihanın güneşidir..Düşmanları bile onun güzel ahlakına hayran olmuşlardır. '' Ancak beyinsiz bir insan şu yukarda yazdıklarını yazar. fahri alemine atlıyım ben senin
 6. Neumann

  Moderatörlere sesleniyorum...

  Ayıp bence de...
 7. Neumann

  Yeni Eğitim Sistemi, Ülkenin Gittiği Durum ve Laiklik

  Hay sizin adı batsın şeriatınıza, hay sizin olmayan libidonuza,her halta bir cinsellik yüklemenize...Duyanda sanacak ki , her biri mesir macunu abidesi, Söyleyin bana koca kafalar, plajlarda neden kimse kimseye tecavüz etmiyor? Sebebi sizin gibi asalakların olmayışı olabilir mi?
 8. Neumann

  Hüzünlü, dramatik, trajik klasik müzikler

  Özellikle full videoları tercih ediyorum ki,indirmek isteyen,arşiv yapmak isteyenin elinde değerli bir şey olsun. Ben bir klasik müzik tutkunuyum,forumda da sevenler olması beni mutlu ediyor. @artaud, rica ederim.
 9. Neumann

  Hüzünlü, dramatik, trajik klasik müzikler

  Benjamin Gluck'tan , Orpheus ed Euridice operası. Slumdog milyoner'deki opera sahnesinden de hatırlanabilir. http://www.youtube.com/watch?v=XD2CeDeFrJs&feature=related
 10. Neumann

  Serdar turgut keşke hep şey yazarı olarak kalsaydı

  Ulusal kanal çok güzel tiye alıyor Serdar Angut'u. Adam gibi adam diyişiyle .....
 11. Neumann

  ATEİSTLERİN KİTABI VAR MI?

  Benim kitabım değil de surem var. Ahzab 50 adı da. Kutsal bir kitap da peygamberin adeta skor yaparcasına kaç kadına kadar helal kılındığı bilgisi imanıma iman katmadı nedense. Üstelik açılabilecek tüm gözlerim de açık elhamdüldül.
×
×
 • Yeni Oluştur...