Jump to content

T.TAŞPINAR

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  513
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

1 Takipçi

T.TAŞPINAR Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

736 profil görüntüleme
 1. BİZİM KURAN'DA BİLİMSEL MUCİZE AÇIKLAMALARIMIZLA HİÇ ALAKASI VAR MI BAHSETTİĞİN ŞEYLERİN?
 2. BENCE DE..AMA SİZ MÜSLÜMANDAN VE İSLAMDAN BİLİM HİÇ ÇIKAMAZ GİBİ KONUŞUYORSUNUZ..
 3. ALLAH BUNLARIN BİLİM VE TEKNOLOJİNİN YARDIMIYLA NE ZAMAN ORTAYA ÇIKACAĞINI BİLİYOR ZATEN..
 4. SİZ NOBEL ÖDÜLLÜ PROF ABDÜSSELAM YA DA ALGORİTMANIN BABASI EL HAREZMİ GİBİ MÜSLÜMAN BİLİM ADAMLARINI DUYMADINIZ HERHALDE.
 5. GÜNÜMÜZDE HUBBLE TELESKOPUYLA KIZILA KAYMA GİBİ ŞEYLERLE EVRENİN GENİŞLEDİĞİ,KOZMİK FON RADYASYONUYLA VS.BİG BANG ANLAŞILDI BİLİMSEL TEMELİ ORTAYA KONDU..SAHABELER İSE ANCAK BUNLARI BAŞLANGIÇTA HER ŞEY BİR ARADAYDI DEMEK Kİ GİBİ GENEL BİR BİLGİSİ OLUR
 6. YAHU BİLİM AÇIKLADIKTAN SONRA BİLE SAÇMALIK DİYORSUNUZ..BİLİM AÇIKLAMADAN ÖNCE BİR ŞEYLER SÖYLENSE NE DERSİNİZ KİM BİLİR..BİR KERE KURAN DAKİ BU MUCİZELER ANCAK BİLİMDEKİ GELİŞMELER ORTAYA ÇIKINCA VE BUNUN SONUÇLARIYLA ANLAŞILABİLİYOR ZATEN..
 7. ANLAMADIĞINI BİLEMEZSİN BÜYÜK İHTİMAL İLE ONA BİLDİRİLMİŞ AMA HENÜZ AÇIKLANMA ZAMANI OLMADIĞI-ÇÜNKÜ HENÜZ ONUN MUCİZELİĞİNİ ORTAYA KOYACAK BİLİMSEL GELİŞMELER YOK-İÇİN AÇIKLANMASI İSTENMEMİŞTİR..
 8. EVRİM VE MATERYALİZM PROPAGANDASI YAYILMAYA BAŞLAYINCA EVRENİN GENİŞLEMESİ,BÜYÜK PATLAMA-GÖKLERLE YER BİTİŞİK İKEN AYRILDIĞI AYETİ- GİBİ MUCİZELER ORTAYA ÇIKMIŞTIR..
 9. ALLAH C.C SADECE PEYGAMBER VE SAHABEYE HİTAP ETMEK İÇİN GÖNDERMEMİŞ KURAN I..GÜNÜMÜZDEKİ GİBİ EVRİM PROPAGANDASI,MATERYALİZM PROPAGANDASI YOKTU..GÜNÜMÜZDE BUNLAR VAR VE DİNDEN UZAKLAŞTIRMAK İÇİN UĞRAŞIYORLAR..ALLAH BUNA GÖRE ZAMANLAMAYI AYARLAMIŞ VE MUCİZELER ORTAYA ÇIKMIŞTIR
 10. ZATEN BUGÜN DE ALLAH I BİZZAT GÖRÜP BİLSE BİLE İNKAR EDECEĞİNİ SÖYLEYEN ATEİSTLER VAR..SENİN AKLINDAN GEÇEN EN ADİL ÇÖZÜM NE İSE SENDEN ÖNCE ALLAH C.C NİN AKLINA GELECEKTİR..MERAK ETME..
 11. NASA GİBİ GELİŞMİŞ BİLİM KURUMLARI NE OLDUĞUNU -MESELA GÜNEŞTEN VE YA YILDIZLARDAN GELEN IŞIK TOPLARI GİBİ-AÇIKLIYORLAR DA BEN Mİ İNANMIYORUM?AÇIKLAYAMIYORUZ DİYORLAR..BEN DE KURAN'DA AÇIKLAMASI OLAN ŞEYE ÇOK BENZİYOR BUNLAR OLMALI DİYORUM..NEYSE,ENLEM-BOYLAM MUCİZE ÖRNEKLERİME GERÇEK BİR AÇIKLAMA GETİREMEYECEĞİNİZ BELLİ OLDU..BU KADAR YETERLİ..
 12. SEN O GÖRÜNTÜLERE NE AÇIKLAMA GETİRİYORSUN..? TABİİ İŞİNİZE GELMEYEN KONULARDA HİÇBİR AÇIKLAMA GETİREMİYORSUNUZ..BİR DE SAÇMALAMAKLA SUÇLUYORSUNUZ
 13. https://www.youtube.com/watch?v=_mgNFaU84kE BU VİDEO VE DAHA FAZLASI BİZZAT NASA TARAFINDAN ÇEKİLMİŞ GÖRÜNTÜLER..VE BU IŞIKLI ŞEYLERİ TANIMLAYAMADIKLARINI SÖYLÜYORLAR VE ZATEN UFO OLARAK İSİMLENDİRİYORLAR..GÖRÜNTÜLERDE HİÇ UÇAN DAİRE BENZERİ BİR CİSİM GÖREBİLİYOR MUSUNUZ..? GÜNÜMÜZÜN EN ÖNEMLİ VE GELİŞMİŞ UZAY ARAŞTIRMA KURUMU OLAN NASA BU GÖĞE DOĞRU YÜKSELEN IŞIKLARI TANIMLAYAMADIĞINI VE NE OLDUĞUNU BİLMEDİKLERİNİ AÇIKLIYORLAR..AMA KURAN I KERİM 1400 YIL EVVELDEN IŞIKTAN,DUMANSIZ ATEŞTEN YARATILMIŞ CİNLERİN VE CİN-ŞEYTANLARIN GÖĞE ÇIKIP GELDİKLERİNDEN BAHSEDİYOR.. http://www.yenimucizeler.com/7-kat-gok-ve-ustumuzdeki-7-yol/7-kat-gok-ve-ustumuzdeki-7-yol-t25.0.html 7 GÖKLE İLGİLİ ÇIKARIMLARIM
 14. CİN KONUSUNDA LİNKİNİ VERDİĞİM VİDEOYU İZLEMEDİN Mİ? UZAYIN UCU YERİN UCUNU ANLAYAN ANLIYOR..UZAYIN UCU DEĞİL GÖKLERİN UÇLARI SÖZ KONUSU..HERKES ANLIYOR 55:33 DE NEDEN BAHSEDİLDİĞİNİ..SEN KONUYU DOLANDIRIP YİNE LAF KALABALIĞINA GETİRMEYE ÇALIŞIYORSUN..
 15. BURADA BAHSEDİLENİN ATMOSFERİN VE DÜNYANIN ÇEKİMİN ALANININ ÖTESİNDE YÖRÜNGEDE DÖNECEK ŞEKİLDE UZAY BOŞLUĞUNA ÇIKMAK OLDUĞUNU HERKES ANLAR..GÖKLERİN UÇLARI-ÇAPLARI DA GALAKSİLERİN ÇAPLARI OLABİLİR..GALAKSİDEN ÇIKMAK OLABİLİR.. https://www.youtube.com/watch?v=_mgNFaU84kE BU VİDEO VE DAHA FAZLASI BİZZAT NASA TARAFINDAN ÇEKİLMİŞ GÖRÜNTÜLER..VE BU IŞIKLI ŞEYLERİ TANIMLAYAMADIKLARINI SÖYLÜYORLAR VE ZATEN UFO OLARAK İSİMLENDİRİYORLAR..GÖRÜNTÜLERDE HİÇ UÇAN DAİRE BENZERİ BİR CİSİM GÖREBİLİYOR MUSUNUZ..? GÜNÜMÜZÜN EN ÖNEMLİ VE GELİŞMİŞ UZAY ARAŞTIRMA KURUMU OLAN NASA BU GÖĞE DOĞRU YÜKSELEN IŞIKLARI TANIMLAYAMADIĞINI VE NE OLDUĞUNU BİLMEDİKLERİNİ AÇIKLIYORLAR..AMA KURAN I KERİM 1400 YIL EVVELDEN IŞIKTAN,DUMANSIZ ATEŞTEN YARATILMIŞ CİNLERİN VE CİN-ŞEYTANLARIN GÖĞE ÇIKIP GELDİKLERİNDEN BAHSEDİYOR..
×
×
 • Yeni Oluştur...