Jump to content

xseddx

Üyeliğini Sildirmiş Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  4.279
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

xseddx Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Male

Güncel Profil Ziyaretleri

1.659 profil görüntüleme
 1. Yaşamsal değil demek.O halde sen kulübede yaşayan,sadece ekmek ve su tüketen bir insansın sanırım.Sinoplu Diyojen gibi bir şey yani..
 2. xseddx

  Şahan'ın sorusu

  Ben de yeğlerim.
 3. Mecburen gidiyorum.Terzi var mı sokakta,hdmi kablosu satan bir dükkan,spor ayakkabı satan herhangi bir esnaf var mı?Hepsi avm de veya outlet vb. tarzı yerlerde.
 4. xseddx

  Şahan'ın sorusu

  Onu herkes biliyor Mr.Einstein.Kim başbakan olacak diye soruyor adam.
 5. xseddx

  miraç

  Kelimenin geçip geçmediğini bilmiyorum,önemli de değil. Peygamberin kalp ameliyatıyla kalbini temizletip yukarıda Musa'dan akıl alıp Allah ile namaz pazarlığı yaptığına dair hiçbir ayet yok.
 6. ..ve inmanah 7 zorlu günün sonunda arkadaşı Seda ile beraber Forum'daki Starbucks'ta kahve içerken görüntülendi ...
 7. xseddx

  Şahan'ın sorusu

  Şahan Gökbakar, "Adam gibi konuşacak olanlara bir sorum var? Diyelim hükümet istifa etti, yerine kim gelecek? Lütfen? Alternatif kim? Mantıklı cevaplar bekliyorum" diye yazdı. http://www.haber365.com/Haber/Sahan_Gokbakar_Diyelim_ki_Basbakan_Istifa_Etti/
 8. xseddx

  miraç

  Kur'an'da miraç diye bir olayın açıklaması yok.
 9. xseddx

  miraç

  Bu miraç mı yani? Gülerim.
 10. xseddx

  miraç

  Yaz bakalım.Rekat pazarlığını da yaz.Hz.Musa ile olan görüşmeyi de yaz.Çok merak ettim hangi ayetlermiş..
 11. xseddx

  miraç

  Haşr 7 nin o kısmını kesip paylaşan şarlatan(kelimenin tam anlamıyla) insanlar gibi konuşma.Ayetin tamamını oku.Ganimetle ilgili. En sevmediğim şey ayetleri bağlamından koparmak.
 12. xseddx

  miraç

  Gayet açık bir biçimde o anlamı içeriyor.Hatta kelime bile aynı 'hadis'.Allah geleceği bilir ne de olsa. 9:128 de peygamberle ilgili bir şeyler var.Bununla hadisin ne alakası var? Dini sadece Allah'a has kıl.Buhariye,sahabeye falan değil.
 13. xseddx

  miraç

  Kur'an'ın başka hiçbir metni dini kaynak edinmememize dair ayetlerini de (ör.casiye 6) unutmamalıyız diye düşünmekteyim.
 14. xseddx

  miraç

  Adam 200 yıl sonra Buhara'dan Hicaza gelmiş herkesle konuşmuş kendi sahih olduğunu düşündüğü hadisleri toplamış.Ve buna hala inananlar var.
 15. xseddx

  İslamın Barışçıl Nesi Var?

  Bu ayet yanlış mı? Senin mantığına göre M.Kemal ve Türk ordusu Büyük Taarruz'a geçmemeli,Yunan ordusuna karşı üstünlüğü ele geçirmesine rağmen saldırmaması ve barış teklif etmesi gerekirdi.Mantıklı olur muydu sence?
×
×
 • Yeni Oluştur...