Jump to content

striker

Üyeliği Sonlandırılmış Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  466
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

striker Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  Hep İsabet Edene HİÇ TesadÜf Denİr Mİ? "( İbrahİm ErdİnÇ Şumnu)
 1. striker

  Araf nedir? Araf'takiler cennetlik midir?

  bir şeyin eşit olması ne demek.... yani herhangi bir tarafı hak edip etmediği belli olmayan , iki tarafada gidebilir, ama alimlerin yorumlarına bakılınca, genel olarak araftakilerin cennete gidebileceğine işaret ediyorlar. yanlız bu kesin hüküm değildir, rabbim en iyisini bilir.
 2. striker

  Mustafa Kemal'in hutbesi

  sen rabbime küfürlerine devam edip, resulune hakaretler ederken, seni etkilemek için değil, o ağzını toplaman için mesaj atmıştım, in lerle cinlerle değil, cin lere inanmaman da onların yok olduğunu göstermez. isteyene istediği an gösteririm . ama buna yüreği yetecek delikanlı varmı acaba, böyle insan varmı, yok, siz klavye başında red edersiniz zaten, herşeyi ettiğiniz gibi, inşallah bu küfürlü hayatın bir ömür boyu sürer ve sen küfürler içinde ölür gidersin ve ettiğin hakaretlerle haşr olursun , rabbim sana hidayeti nasip etmesin. bu kadar sertt konusuyorum. sen ateist bile değilsin ki,
 3. striker

  Bu ayete uyan bir tane müslüman gösterin bana!

  alimin birisi demiş ki, cahille tartışmaktansa onu sırtımda taşımayı tercih ederim
 4. striker

  Bu adam ne diyor?

  senin gibilerin ciddiye almaması önemli değil, sen boş bir fıçıdan farksızsın . gerçekler böyle acıtır işte,
 5. striker

  Bu ayete uyan bir tane müslüman gösterin bana!

  bir yaratıcıyı aramaya çaba sarfedenler, önce kendini bulsunlar, daha kendisini bulamayan kişi, kaldıki yaratanını nasıl bulacak.
 6. striker

  Bu adam ne diyor?

  atatürk islama göre gömülmedi, cenaze namazı kılınmadı, buda müslüman olmadığını gösterir. atarük mason törenlerine uygun şekilde yolcu edildi. videosu mevcut ararsan bulursun.
 7. striker

  Et yiyor musunuz?

  bence sen ot da yeme, sadece serumlada yaşayabilirsin.
 8. striker

  Araf nedir? Araf'takiler cennetlik midir?

  günahı ve sevabı eşit olanların toplanacağı yer,
 9. striker

  Neden İsrail bu kadar güçlü?

  materyalist, ne ifade etmeye çalışıyorsun, iki kelime yaz da bilelim,yazdığım yazıları alıntı yapmışssın, sende yoksa yazacak birşeyi olmayanlardanmısın.
 10. striker

  Mustafa Kemal'in hutbesi

  atatürk, hitler özentisi, kendi doğrularını kabul ettirmeye çalışan birisidir. uzatmaya ne hacet sayın khf adamı utanmasanız şehit diye taçlandıracaksınız.
 11. striker

  Bu ayete uyan bir tane müslüman gösterin bana!

  sen bu ayeti böyle yorumlarsın, çünkü kalbinde iman nuru yok, gerçek bir müslümanın kalbi rabbiyle dolu olduğu zaman, nasıl ki bir kalp sürekli atıyorsa, zikirde öyle sürekli kalpte tezahür eder.
 12. striker

  Ali İmran Suresi ; Dinden çıkaran ayetler

  bu forumdaki ve bu dünyadaki , allaha ve resulüne küfür eden ateistlere ve kafirlere , rabbim imanı nasip etmesin inşallah...
 13. striker

  İnsanların diğer primatlara göre daha zeki olması

  sayın first , yeni nesilin, eski nesile göre daha zeki olduğunu düşünmeniz doğal, teknoloji şuan bize göre maximum . ama ben eski insanların bizden daha az zeki olduğunu kabul etmiyorum. insan yaşadığı her dönemde her zaman aynıydı, eskiyle yeni arasında bence tek fark, eskiler daha sağlam ve dinç bizler daha kırılgan ve nariniz. dünya geliştikce orrganiğin yerine yapay malzemeler kullanılıp, herşeyi bozdu bu dünya, bizlerde buna yenik düştük.
 14. striker

  Ateist Ülkeler Daha Barışçıl

  kişi görmek istediğini görür....
 15. striker

  Neden İsrail bu kadar güçlü?

  bu ateist zihniyetimi böyle yoksa birkaç kişimi bu kadar geri kafalı ve dünyadan ırak . bizim hangi yazımızda büyü yoktur diye okudun. büyü vardır en kralını israilliler yapar anladın mı, israilin güvenlik güçleri de büyü gücü kullanır, mossad ve cia da medyumlarla işbirliği içerisindedir. sen büyüyü ne sandın, şirinler çizgi filmindeki gargamelin siyah kazanına attığı iksir mi?
×
×
 • Yeni Oluştur...