Jump to content

tanri tanimaz

Üyeliği Sonlandırılmış Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  1.057
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

1 Takipçi

tanri tanimaz Hakkında

 • Derece
  Advanced Member
 • Doğum Günü 10-04-1949

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. tanri tanimaz

  Şia müslümanın dünyaya bakış açısı

  Sunniler ahlaksizmi ??? Sünnet nedir?? Peygamber diye taptiginiz adamin yaptığı işlere sünnet denir. Hatta birini bir şey yaparken görüp de bir şey demediği işlere de sünnet denir. Simdi sen bu adamin yaptigi rezil isleri yapmanada gerek yok. Bu adamin yaptigi rezil seyleri dogru kabul ediyorsan benim icin ahlaksizsin.
 2. tanri tanimaz

  VIP ibadet

  Pek yakinda bunlar internetten namaz kilar. Ve hacca web cam üzeri gider. Ve oradan seytan taslarlarsa hic sasirmam :-)))
 3. tanri tanimaz

  Kardeşimin beynine yükledikleri virüssavar

  Hadi diyelim ebubekir koruyamiyor veya bakimini üstlenemiyordu. Ayseyi neden nikahladida evlatlik edinmedi !!! Tek cözüm korumak icin yatagami atmakmidir? Dedim ya aklima gelince midem bulaniyor igrenc bir din bu islam:::::::::::::::
 4. Haklisin bu insanlarin büyük bir bölümü ateistdir zaten. En önemlisi bu insanlar cok zeki insanlar hemde cok !!!! Aptallar olmazsa akillilar ne ile gecinecek ???
 5. Bu adam senden benden daha dinsiz zavalli. Sadece fark bu adam dinin bir rand oldugunu biliyor. Ve onun kaymagini yiyor.Hediye edilen altinlarin hatti hesabi yok. Sen onun yerinde olsan birakin bu sacmaliklari dermisin ??? Onun icin bu sacmaliklari bilincli olarak sürdürürler. Yok mahluk,yok cin,yok melek,yok seytan,bu böyle sürer gider.
 6. tanri tanimaz

  Kur'an nasıl değişti?

  Ömer yakasını bırakınca, Muhammed adama döner: "-Hişam, haydi oku, bir de ben dinleyeyim, Furkan suresini nasıl okuyorsun?" Hişam, Furkan suresini, kendisine öğretildiği gibi okur. Sonra, Muhammed, "-Bu sure bana böyle indi." der. Muhammed, aynı sureyi bir de Ömer'e okutturur. Ömer'inki için de aynı şeyi söyler. Yani, ikisininkini de doğru bulmuştur. Sonra da şöyle der: "- Kuran yedi harf (yedi türlü) indirildi. Bunlardan hangisi kolayınıza gelirse, Kur'an'ı ona göre okuyun. (Bkz. Buhari, e's-Sahih, Kitabu'l-Husûmât 4; Tecrîd, hadis no: 1766; Müslim, e's-Sahih, Kitabu Salâti'l-Müsâfirîn/27
 7. tanri tanimaz

  Müritler öyle bir coştu ki...

  1:55 ile 2:03 arasindaki göründü aslinda her seyi anlatiyor bize. Veya anliyana diyelim!!!!!
 8. tanri tanimaz

  Tüm müslümanların cevapsız kaldığı an..

  Kuran (Muminun/14) "Sonra o damlayı bir pıhtıya dönüştürdük, bu pıhtıyı bir et parçacığına dönüştürdük, bu et parçacığını bir takım kemiklere çevirdik, derken bu kemiklere bir et giydirdik; sonra ona bambaşka bir yaratık olarak hayat verdik. Bak ne şanlı o Allah, yaratanların en güzeli!."
 9. Islam igrec ötesi bir dindir... Bu dine inananlarda insan degildirler. islama neresimden bakarsan bak boktan bir dindir. Pezeven bir tanrisi,sübyanci bir peygamberi,kana susamis müminleri vardir.
 10. tanri tanimaz

  IŞİD Halep�ten Türkiye�ye ilerliyor

  Tank top isid yanlisi bir cumhurbaskani kadar tehlikeli degildir. Tank ve toplar sadece birer aractirlar önemli olan bu aracalari kulanabilecek mevkilerde !!!!
 11. tanri tanimaz

  IŞİD Halep�ten Türkiye�ye ilerliyor

  Dost ilerlemiyor türkiyenin icindeler bile buna emin olabilirsin....
 12. tanri tanimaz

  Müslümanların nesi meşhur dünyada?

  1-)islam baris dinidir.Onlar islami yanlis anliyorlar:-) 2-)Islamdaki kapanmak böyle kapanmak degildir. Onlar islami yanlis anliyorlar. 3-)Islamda Kadin dövmek yoktur.Burdaki ayet safiye anamiz icin gelmistir.Zira safiye anamiz Fetişizmden hoslaniyordu. Hoslanmasa babasinin kocasinin ölümünden iki saat sonra cinsel iliskiye girebilirmiydi.(Mendil gözlerini baglamak icin) Yani bunuda yanlis anliyorsunuz:-) 4-)Deve sidigi ve sünnet kansere bire bir gelir.Bunu bilmeyenmi var her seyi yanlis anliyorsunuz :-) 5-)Fakirlerde et yiyorlarmis :-) baba benim neden piskevetim yok :-) Allah adildi
 13. tanri tanimaz

  Kainatta allahın varlığına deliller

  Cevap dogru yaratan bizleriz... Buda demektirki bizi yaratan olamaz...
 14. tanri tanimaz

  Din dersi yobazlığa yol açarmı?

  Din dersleri yobazligin daniskasidir. Acarmida nasil bir söz anlamis degilim...
 15. tanri tanimaz

  CHP din dersini kaldırabilirmi ?

  Görüslerine katilmamak mümkün degil. Bu türkiyenin gercegidir. Ve gercekle yüzlesmek ürkütücüdür,ama bu onun gercek oldugunu degistirmez....
×
×
 • Yeni Oluştur...