Jump to content

tanri tanimaz

Üyeliği Sonlandırılmış Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  1.057
 • Katılım

 • Son ziyaret

tanri tanimaz kullanıcısının paylaşımları

 1. tanri tanimaz

  Terörist heykel yerlerde

  Evet dogu ben bir hayvanim. Cünkü ben bir ateistim benim bir dinim ve irkim yok. Ben evrimimi tamamladimda sen ne ayaksin ? Hem ateistim hem türküm hem milliyetciyim. Hem vatan severim :-) Hemde forum yöneticisiyim atin sunu :-) Evet soytariligini birakmamis devam ediyorsun. Bu adama burada yönetici olarak yazi yazdikca. BURSI ATEISTFORUM DEGILDIR ..... Üyeligimide kim milliyetci ise o silsin !!!! Eeee o sevki sana birakmak istiyorum sen silersin.Sevk alacaginida söylemissin :-) Nede olsa miliyetciler fasizt olurlar :-) Sen gocunma haci :-)fasizim nedir ? Elindeki gücü karsisindak
 2. tanri tanimaz

  Terörist heykel yerlerde

  Sükür edin!! Dua edin!! Ben milliyetciyim. Hepinizi keserim. Dogru ben bilmiyorum. Dogru haci ben soytariyim gercekten. Ne isim burada.. Soytar olmak kolay degildir, Soytaridir krala parmak atan . Hep gercegi söylerler ama insanlar buna gülerler. Cünkü güldürmenin manti anlatigin olayi kisinin kendisi ile uzaklastirmaktir. Simdi mahallenin soytarisi konusuyor. Burasi ATEISTforum degildir. Burasi hacinin formudur. Ve bunu kesinliklede abartigimi düsünmüyorum. Adam ateistforumda yönetici. Milliyeciyim diyor keserim diyor :-) Varmi ötesi? Haci bir demet cicek yaptir atanin yani
 3. tanri tanimaz

  Terörist heykel yerlerde

  Ben ateizm anadoluda anlatirken sen kisa donla dolasiyordun. Milliyetciyim diyen bir yöneticin formunda isim olmaz bak yukarda coluk cocukta senin agzinla konusuyor. Üyeligimi sil milliyetci kardesim.
 4. tanri tanimaz

  Terörist heykel yerlerde

  Yöneticileri göreve cagiriyorum . Oturup kendi aralarimda konussunlar. Bu nedir site dökülüyor. Ne kadar milliyetci düsünce varsa burada.. Ateist bir indan asla ama asla irkci olamaz. Her sey olabilir ama 1-)Her hangi bir dine sahip cikamaz 2-) Miliyetci olup her hangi bir irkada sahip cikamaz Bunlar degismez kurallaridir. Aksini idaa eden adamada ateist flan denmez ancak soytari denilir. Nabza göre serbet bize verilmez...
 5. tanri tanimaz

  Terörist heykel yerlerde

  Evet katiliyorum ateistformda irkcilik komedinin daniskasi. Birde yöneticilerde bas bagiriyor bende irkciyim diye :-) Hacinin cümlesine bakarmisin dua edin ben basbakan degildim :-) Tamam haci isimiz süküre kaldi ise :-) Allaha sükrediyorumki sen basbakan degilsin yoksa hepimizi keserdin :-) Haci ben kürt degilim.türkde degilim. Sadece beni kesebilirsin eger ilaki birini keseceksen ama o kestigin sadece bir insan ötesi yok. Hacinin durumu avrupadaki türk nesline benzetiyorum. Almanyada yasar milliyetcilik yapar:-) Ironik degilmi Almanyada !!! Hacida abd yasar vatanimi severim der!!!
 6. tanri tanimaz

  Terörist heykel yerlerde

  Senin ben ateist oldugunada kusku duymaya basladim. Her iki cümledende sükür dua edin vs haci Bu gidisle seni hacca gönderecez.
 7. tanri tanimaz

  Terörist heykel yerlerde

  Evet katiliyorum ateistformda irkcilik komedinin daniskasi. Birde yöneticilerde bas bagiriyor bende irkciyim diye :-) Hacinin cümlesine bakarmisin dua edin ben basbakan degildim :-) Tamam haci isimiz süküre kaldi ise :-) Allaha sükrediyorumki sen basbakan degilsin yoksa hepimizi keserdin :-) Haci ben kürt degilim.türkde degilim. Sadece beni kesebilirsin eger ilaki birini keseceksen ama o kestigin sadece bir insan ötesi yok. Hacinin durumu avrupadaki türk nesline benzetiyorum. Almanyada yasar milliyetcilik yapar:-) Ironik degilmi Almanyada !!! Hacida abd yasar vatanimi severim der!!!
 8. tanri tanimaz

  Şia müslümanın dünyaya bakış açısı

  Sunniler ahlaksizmi ??? Sünnet nedir?? Peygamber diye taptiginiz adamin yaptığı işlere sünnet denir. Hatta birini bir şey yaparken görüp de bir şey demediği işlere de sünnet denir. Simdi sen bu adamin yaptigi rezil isleri yapmanada gerek yok. Bu adamin yaptigi rezil seyleri dogru kabul ediyorsan benim icin ahlaksizsin.
 9. tanri tanimaz

  VIP ibadet

  Pek yakinda bunlar internetten namaz kilar. Ve hacca web cam üzeri gider. Ve oradan seytan taslarlarsa hic sasirmam :-)))
 10. tanri tanimaz

  Terörist heykel yerlerde

  1-)Olayi kisisellestirme 2-)Yazdigim yazinin tümünü kopile terbiyesizlik yapma 3-)Ne mehmetci,ne bayragi,ne topragi,ben bunali asali tam kirk sene gecti. Ben ne diyorum sen ne diyorsun. Tekrarliyorum ben her hangi bir millette mensup degilim...... Ve her hangi bir dine !!!! ANLADIN Bütün saldirilari siddetle kiniyorum. Ister kendini türk ilan etsin ister kürt ister fransiz ister alman hic birinin benim icin digerinden farkli yok... Benim icin sadece insan var. Ne zamanki dinleri ve irklari yer yüzünden kaldirabiliriz. Iste o zaman kardeslikten söz edebiliriz.
 11. tanri tanimaz

  Terörist heykel yerlerde

  Benim bir irkim ve dinim yok. Kürtcülük nasil milliyetcilikse,türkcülükte ayni!!! Bütün irkcilar kafatascidir. Ne bir askerin ölmesini isterim nede bir gerillanin. Terörist veya terör nedir ?? Degerlere ve Kisilik haklarina izinsiz saldiri terörse eger. Burada birilerinin deger verdigine saldiri yokmu ?? Iste bu saldirilar yine iki tane cahilin manevi duygularini oksuyarak bomba ile pazar yerlerine saldirmasi demek. Bu zihniyetten kurtulmalisiniz,Cünkü bu zihniyet kendi ipini cekiyor her gün. Sinirlar hic bir seyi ifade etmez.Halklarin kardesligi bir gün kazanacaktir. Her ne kadar bu
 12. tanri tanimaz

  Kuran olmasa

  Güclü olan yönünü sen söyleki bizde zayif olan yeri neresi degildir diye düsünelim! Allahi zayif Peygamberi zayif Kitapida zayif Inanlarida zayif Ne kaldi geriye soruyorum ???
 13. tanri tanimaz

  Kardeşimin beynine yükledikleri virüssavar

  Hadi diyelim ebubekir koruyamiyor veya bakimini üstlenemiyordu. Ayseyi neden nikahladida evlatlik edinmedi !!! Tek cözüm korumak icin yatagami atmakmidir? Dedim ya aklima gelince midem bulaniyor igrenc bir din bu islam:::::::::::::::
 14. Haklisin bu insanlarin büyük bir bölümü ateistdir zaten. En önemlisi bu insanlar cok zeki insanlar hemde cok !!!! Aptallar olmazsa akillilar ne ile gecinecek ???
 15. Bu adam senden benden daha dinsiz zavalli. Sadece fark bu adam dinin bir rand oldugunu biliyor. Ve onun kaymagini yiyor.Hediye edilen altinlarin hatti hesabi yok. Sen onun yerinde olsan birakin bu sacmaliklari dermisin ??? Onun icin bu sacmaliklari bilincli olarak sürdürürler. Yok mahluk,yok cin,yok melek,yok seytan,bu böyle sürer gider.
 16. tanri tanimaz

  Kur'an nasıl değişti?

  Ömer yakasını bırakınca, Muhammed adama döner: "-Hişam, haydi oku, bir de ben dinleyeyim, Furkan suresini nasıl okuyorsun?" Hişam, Furkan suresini, kendisine öğretildiği gibi okur. Sonra, Muhammed, "-Bu sure bana böyle indi." der. Muhammed, aynı sureyi bir de Ömer'e okutturur. Ömer'inki için de aynı şeyi söyler. Yani, ikisininkini de doğru bulmuştur. Sonra da şöyle der: "- Kuran yedi harf (yedi türlü) indirildi. Bunlardan hangisi kolayınıza gelirse, Kur'an'ı ona göre okuyun. (Bkz. Buhari, e's-Sahih, Kitabu'l-Husûmât 4; Tecrîd, hadis no: 1766; Müslim, e's-Sahih, Kitabu Salâti'l-Müsâfirîn/27
 17. tanri tanimaz

  Müritler öyle bir coştu ki...

  1:55 ile 2:03 arasindaki göründü aslinda her seyi anlatiyor bize. Veya anliyana diyelim!!!!!
 18. tanri tanimaz

  Tüm müslümanların cevapsız kaldığı an..

  Kuran (Muminun/14) "Sonra o damlayı bir pıhtıya dönüştürdük, bu pıhtıyı bir et parçacığına dönüştürdük, bu et parçacığını bir takım kemiklere çevirdik, derken bu kemiklere bir et giydirdik; sonra ona bambaşka bir yaratık olarak hayat verdik. Bak ne şanlı o Allah, yaratanların en güzeli!."
 19. Islam igrec ötesi bir dindir... Bu dine inananlarda insan degildirler. islama neresimden bakarsan bak boktan bir dindir. Pezeven bir tanrisi,sübyanci bir peygamberi,kana susamis müminleri vardir.
 20. tanri tanimaz

  IŞİD Halep�ten Türkiye�ye ilerliyor

  Tank top isid yanlisi bir cumhurbaskani kadar tehlikeli degildir. Tank ve toplar sadece birer aractirlar önemli olan bu aracalari kulanabilecek mevkilerde !!!!
 21. tanri tanimaz

  IŞİD Halep�ten Türkiye�ye ilerliyor

  Dost ilerlemiyor türkiyenin icindeler bile buna emin olabilirsin....
 22. tanri tanimaz

  Müslümanların nesi meşhur dünyada?

  1-)islam baris dinidir.Onlar islami yanlis anliyorlar:-) 2-)Islamdaki kapanmak böyle kapanmak degildir. Onlar islami yanlis anliyorlar. 3-)Islamda Kadin dövmek yoktur.Burdaki ayet safiye anamiz icin gelmistir.Zira safiye anamiz Fetişizmden hoslaniyordu. Hoslanmasa babasinin kocasinin ölümünden iki saat sonra cinsel iliskiye girebilirmiydi.(Mendil gözlerini baglamak icin) Yani bunuda yanlis anliyorsunuz:-) 4-)Deve sidigi ve sünnet kansere bire bir gelir.Bunu bilmeyenmi var her seyi yanlis anliyorsunuz :-) 5-)Fakirlerde et yiyorlarmis :-) baba benim neden piskevetim yok :-) Allah adildi
 23. tanri tanimaz

  Kainatta allahın varlığına deliller

  Cevap dogru yaratan bizleriz... Buda demektirki bizi yaratan olamaz...
 24. tanri tanimaz

  Ateistleri müslüman yapacak video

  Sakamisin sen :-)))
 25. tanri tanimaz

  Din dersi yobazlığa yol açarmı?

  Din dersleri yobazligin daniskasidir. Acarmida nasil bir söz anlamis degilim...
×
×
 • Yeni Oluştur...