Jump to content

embriyonic

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  220
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

1 Takipçi

embriyonic Hakkında

 • Derece
  Advanced Member
 • Doğum Günü 09-05-1966

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  İZMİR
 • Interests
  TARİH --ELEKTRONİK--TEKNOLOJİ**olmazsa olmazlarım: balık-rakı ikilisi ve metal müzik
  (death-brutal death-trash-grind core vs. vs.)

Güncel Profil Ziyaretleri

1.939 profil görüntüleme
 1. embriyonic

  Resimler - Karikatürler - jpg formatında yazılar...

  Elinize sağlık gerçekten çok güzeller çoğunu yürüttüm pc nin ekran koruyucuya slayt yaptıracağım
 2. embriyonic

  Metal Müzik Başlığı

  eline sağlık gençliğimi hatırladım yaw Over kıll trashın sağlam gruplarındandır
 3. embriyonic

  Metal Müzik Başlığı

  http://youtu.be/Ifru1ekJgVE
 4. embriyonic

  Favori içkiniz nedir ?

  En beğendiğim içkiler Rakı ve kırmızı Tuborg diğerleri olmasada olur bu ikisi bana yeter
 5. embriyonic

  Neredensiniz?

  Karşıyaka
 6. embriyonic

  Ateist Forumda Değerli Bir İnsan Tanıyormusunuz...

  Anibal Notamatik Xislam Cigi Drekinci Hacı ilk aklıma gelenler daha önce forumda olup şu an olmuyanları yazmadım
 7. embriyonic

  ateist olduğunuzu saklıyor musunuz?

  Yakın çevrem ailem ateist olduğumu bilir kimseden saklamam iş yerinde müslo olmayan kimse yok her fırsat bulduğumda onlara dinleri ile ilgili laf çakmak hoşuma gider ama asla ciddi tartışmaya girmem çünkü kalın kafalılar uğraşmaya değmiyor.
 8. embriyonic

  FANTEZİYE BAK

  iyide burda iş tutulduğuna dair bir şey söylenmiyor iş tutulduğunu nerden anladın?
 9. embriyonic

  12 Eylül'de ne diyeceğiz?

  kesinlikle HAYIR
 10. embriyonic

  Ateistlerin İslam düşmanlığı...

  sallama bak senin kitabında ne yazıyor Enfal/65:Ey Peygamber! Müminleri savaşa teşvik et. Eğer içinizde sabırlı yirmi kişi bulunursa iki yüz kişiye galip gelirler. Eğer içinizde (sabırlı) yüz kişi bulunursa, inkar edenlerden bin kişiye galip gelirler. Çünkü onlar anlamayan bir kavimdir. Bakar/216:Savaş, hoşunuza gitmediği halde, size farz kılındı. Olur ki, bir şey sizin için hayırlı iken, siz onu hoş görmezsiniz. Yine olur ki, bir şey sizin için kötü iken, siz onu seversiniz. Allah bilir, siz bilmezsiniz. senin sadist allahın bizzat insan öldürmeyi teşvik eder
 11. embriyonic

  Ateistlerin İslam düşmanlığı...

  o zaman sen gerçek müslüman değilsin gerçek müslüman müşriklerle dost olmaz onları ilk fırsatta öldürmek zorundadır bunu ben demiyorum senin kitabın diyor.
 12. embriyonic

  Fıkra köşesi.

  KAHRAMANLAR MÜSLÜMAN OLURSA.... Süperman yetiş yakıt yüklü bir tanker okul servisine çarpmak üzere... - yazıldıysa bozmak olmaz... - olur mu abı öyle şey... - Allah'ın dediğĩ olur... öyle her şeye karıştırmayın beni... ---------------------------------------------------------------------------- - Batman bak, adını gökyüzüne yazdık... - haşa... silin onu... ---------------------------------------------------------------------------- - çabuk örümcek adam, ağını at, etkisiz hale getir şunu... - dur hele, önce bir Müşâvere yolunu deneyelim, hem gereksiz ağ harcamak israftır, günahtır... ---------------------------------------------------------------------------- - superman yine beni kurtardın... - Allah'ın izni ve Keremiyle! ---------------------------------------------------------------------------- - kanını akıtacam batman! - niyetliyim abi, yapmasak öyle? - ooo Allah kabul etsin batman im... ---------------------------------------------------------------------------- - ben voltran'ın kolunu oluşturuyorum... - ben bacağını... - ben de başını - bana bakın, önce sağ ayağınızı atın haa!!... ---------------------------------------------------------------------------- - superman, dünya barışı tehlikede... - tamam abi, inanç dünyası bitsin, geliyorum! ---------------------------------------------------------------------------- - kutuplarda orucu nasıl tutuyon süper abi? - Rabbim sabrını veriyo güzel kardeşim, altı aysa altı ay, vecibedir, tutmamak gibi bir lüksümüz yoktur elhamdülillah... ---------------------------------------------------------------------------- - bu bir kuş ,bu bir uçak, hayır... bu superman! - hepimiz Allah'ın yarattığı canlılarız şunun şurasında... ---------------------------------------------------------------------------- (superman düşmekte olan uçağı tutmadan önce) - Eüzübillahiminasseydanirracim bismillahirrahmanirrahim, Allah'ım sen yüzümü kara çıkartma ---------------------------------------------------------------------------- - bay bond, ben de seni bekliyordum... - bacım şunu bir üstüne ört istersen... ---------------------------------------------------------------------------- - oh robin hood, ne müthiş bir insansın! - estagfurullah, ben sadece zenginlerden aldığım fitre ve zekatları fakirlere veriyorum... ---------------------------------------------------------------------------- - he-man abi, senin için "evrenin hakimi" diyorlar... - sümme haşaa! hakimiyet, kayıtsız şartsız Allah'ındır!
×
×
 • Yeni Oluştur...