Jump to content

Kampf

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  71
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

Kampf Hakkında

 • Derece
  Advanced Member
 1. Kampf

  "CAGRI" Filmi

  Çok güzel bir çalışma.. Güzel tespitler.. Saçma sapan cevaplar gelmiş.. Gelecektirde.. Hayata at gibi sabit bakıyorlar çünkü..
 2. Kampf

  Hangisi Şehit Olmuştur?

  Şehitlik falan diye birşey olduğuna inanmıyorum.. Siyasal baskıyı vicdani boyuta çevirmeye çalışan anti-anarşist yapının eseridir bunlar.. Hadi var olduğunu varsayalım.. Ben 3 kişiden birinin oğlunu askere göndermeyen birini başbakan olmasını istediği bir ülke için kılımı kıpırdatmam.. Ne araplar şehittir nede başka bir ırk..
 3. Kampf

  İslama Göre Hayatın Sebebi

  İslam a göre bizler birer oyuncağız ve bizi üreten usta şeytan ismindeki başka bir oyuncakla aşık atar..
 4. Kampf

  cünup olmak ne demektir

  Ayrıca insan boşalınca neden kirlenir anlamış değilim.. Meni kötü,pis birşey midir?? Siz, ben o "büyük peygamberiniz" meniden oluşmadı mı?? Hepimiz birer pislik miyiz?? Bu mudur islami anlayış??
 5. Kampf

  cünup olmak ne demektir

  2.5 senedir cünüp'üm Adana nın en iyi anadolu lisesinde okul ikinciliği aldım ve okul basketbol takımındayım.. Ne iş?? Sizin allah bana cenabetliği yakıştıramamış sanıyorum.. O kadar iyi bir insan ol.. İnsanlığın geleceğini düşün.. ama boşaldıktan sora abdest alma hepsi gitti.. İçiniz kararalı çok olmuş sizin..
 6. Kampf

  Kadere iman nedir?

  "günahlarla" "sevaplara" bahane arayışından başka birşey değildir kader..
 7. Kampf

  Korunmuş kitap Kuran

  Biz geldik diğer dinler artık geçersiz diyen müslümanlardır.. Bizde bu ortamda müslümanları muhattap alıyoruz genellikle..Yanlış olan ne??
 8. Ancak zayıf korkak ve aciz insanların sorumluluktan kaçarak intahara başvurduklarını söylemişsin.. Bu çok kesin bi ifade olmuş.. Ama öyle şeyler oluyor ki ne acizlik ne sorumluluk ne korkaklık hiçbirşey düşünmüyor insan.. O yüzden bu kadar genel ve sert bi ifade yanlış olur diye düşünüyorum..
 9. Katılıyorum.. Fakat şunu söylemek istiyorum matrix felsefesine göre bu yaşadıklarımızda gerçek değil/olmayabilir.. Yinede cennet/cehennem den daha inandırıcı ha ne dersin??
 10. Kampf

  Kitapsız , Tanrı üzerine tartışabilir misiniz?

  Çok güzel tespit..Tebrik ederm.. Ateizm de zaten kendine has teorileri olan bi düşünce değildir.. Ateizm dinlerin savlarını çürütmeye dayalı olan bi düşünce biçimidir..
 11. Ateist değilim ama cevap vermek istedim.. İntahar etmek herkesin harcı değil.. Harcı değil derken bunun iyi birşey olduğunu söylemiyorum.. İnsanlar umutlarıyla vardır.. İlerde şöyle olsa da böyle olsada diye umut bağlarla hayata.. Bu umutlar kaybolduğunda intahar ederler.. Demekki umutlar tükenmemiş..
 12. Kampf

  KUR'AN'IN İÇİNE GİRDİĞİ ÇIKMAZ

  Hani bizim aciz aklımız o büyük allahınızın varlığını bile anlamaya yetmiyor ya kusura bakmayacaksınız artk.. Sizin kafa fıldır fıldır çalışıyor bakıyorum.. Sonunuz ateizm mi ne
 13. Kampf

  Kuran, nasıl yanlışlanabilir?

  Güzel açıklamışsın..
 14. Kampf

  Hitlere Aşık Olmak

  Hitler aşkı manasız.. Fakat Hitler düşmanlığı nereden??
 15. Kampf

  Küfür Etmek, Rahatlatıcı Bir Yöntem

  Katılıyorum bu konuda bi denemem okul dergisinde yayınlanmıştı.. Küfür etmek farklı bakış açılarına göre değişen bi kavramdır.. Dediğin gibi küfür etmenin psikolojik bir rahatlama sağladığı ortada fakat insanlar küfür etmeli rahatlamalı demek ne kadar doğru bilemiyorum.. Sonuçta biz küfür edip rahatlayınca bizede edip rahatlamak isteyecekler olacak..
×
×
 • Yeni Oluştur...