Jump to content

Kampf

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  71
 • Katılım

 • Son ziyaret

Kampf kullanıcısının paylaşımları

 1. Kampf

  "CAGRI" Filmi

  Çok güzel bir çalışma.. Güzel tespitler.. Saçma sapan cevaplar gelmiş.. Gelecektirde.. Hayata at gibi sabit bakıyorlar çünkü..
 2. Kampf

  Hangisi Şehit Olmuştur?

  Şehitlik falan diye birşey olduğuna inanmıyorum.. Siyasal baskıyı vicdani boyuta çevirmeye çalışan anti-anarşist yapının eseridir bunlar.. Hadi var olduğunu varsayalım.. Ben 3 kişiden birinin oğlunu askere göndermeyen birini başbakan olmasını istediği bir ülke için kılımı kıpırdatmam.. Ne araplar şehittir nede başka bir ırk..
 3. Kampf

  İslama Göre Hayatın Sebebi

  İslam a göre bizler birer oyuncağız ve bizi üreten usta şeytan ismindeki başka bir oyuncakla aşık atar..
 4. Kampf

  cünup olmak ne demektir

  Ayrıca insan boşalınca neden kirlenir anlamış değilim.. Meni kötü,pis birşey midir?? Siz, ben o "büyük peygamberiniz" meniden oluşmadı mı?? Hepimiz birer pislik miyiz?? Bu mudur islami anlayış??
 5. Kampf

  cünup olmak ne demektir

  2.5 senedir cünüp'üm Adana nın en iyi anadolu lisesinde okul ikinciliği aldım ve okul basketbol takımındayım.. Ne iş?? Sizin allah bana cenabetliği yakıştıramamış sanıyorum.. O kadar iyi bir insan ol.. İnsanlığın geleceğini düşün.. ama boşaldıktan sora abdest alma hepsi gitti.. İçiniz kararalı çok olmuş sizin..
 6. Kampf

  Kadere iman nedir?

  "günahlarla" "sevaplara" bahane arayışından başka birşey değildir kader..
 7. Kampf

  Korunmuş kitap Kuran

  Biz geldik diğer dinler artık geçersiz diyen müslümanlardır.. Bizde bu ortamda müslümanları muhattap alıyoruz genellikle..Yanlış olan ne??
 8. Ancak zayıf korkak ve aciz insanların sorumluluktan kaçarak intahara başvurduklarını söylemişsin.. Bu çok kesin bi ifade olmuş.. Ama öyle şeyler oluyor ki ne acizlik ne sorumluluk ne korkaklık hiçbirşey düşünmüyor insan.. O yüzden bu kadar genel ve sert bi ifade yanlış olur diye düşünüyorum..
 9. Katılıyorum.. Fakat şunu söylemek istiyorum matrix felsefesine göre bu yaşadıklarımızda gerçek değil/olmayabilir.. Yinede cennet/cehennem den daha inandırıcı ha ne dersin??
 10. Kampf

  Kitapsız , Tanrı üzerine tartışabilir misiniz?

  Çok güzel tespit..Tebrik ederm.. Ateizm de zaten kendine has teorileri olan bi düşünce değildir.. Ateizm dinlerin savlarını çürütmeye dayalı olan bi düşünce biçimidir..
 11. Ateist değilim ama cevap vermek istedim.. İntahar etmek herkesin harcı değil.. Harcı değil derken bunun iyi birşey olduğunu söylemiyorum.. İnsanlar umutlarıyla vardır.. İlerde şöyle olsa da böyle olsada diye umut bağlarla hayata.. Bu umutlar kaybolduğunda intahar ederler.. Demekki umutlar tükenmemiş..
 12. Kampf

  KUR'AN'IN İÇİNE GİRDİĞİ ÇIKMAZ

  Hani bizim aciz aklımız o büyük allahınızın varlığını bile anlamaya yetmiyor ya kusura bakmayacaksınız artk.. Sizin kafa fıldır fıldır çalışıyor bakıyorum.. Sonunuz ateizm mi ne
 13. Kampf

  Kuran, nasıl yanlışlanabilir?

  Güzel açıklamışsın..
 14. Kampf

  Hitlere Aşık Olmak

  Hitler aşkı manasız.. Fakat Hitler düşmanlığı nereden??
 15. Kampf

  Küfür Etmek, Rahatlatıcı Bir Yöntem

  Katılıyorum bu konuda bi denemem okul dergisinde yayınlanmıştı.. Küfür etmek farklı bakış açılarına göre değişen bi kavramdır.. Dediğin gibi küfür etmenin psikolojik bir rahatlama sağladığı ortada fakat insanlar küfür etmeli rahatlamalı demek ne kadar doğru bilemiyorum.. Sonuçta biz küfür edip rahatlayınca bizede edip rahatlamak isteyecekler olacak..
 16. Kampf

  Özenti Forumlar

  Ben Atatürkün birçok kominist vakfı kapattığını biliyordum ama emin değilim..
 17. Kampf

  Özenti Forumlar

  Katılıyorum ve tebrik ediyorum kardeşim.. Gençlerin çantalarında Che amblemleri, Lenin kolyeleri, Castro dövmeleri.. Milli bilinç vermeye çalışırken kendi benliğinden nefret ettiren olgunların suçudur bu.. Gençler kendilerine idolojiler aramaktadır..
 18. Kampf

  Din insanı ne hale getirir

  Hitler ateistr değildi... Hristiyan olabilir.... Yahud bile olabilir. Hatta Kavgamdaki bir cümlesinden dolayı; Müslüman olduğunu söyleyenler bile var. ama ateist olamaz... kavgamı okuyan biri bunu anlayabilir..... Üç kere okudum bende senin gibi dininin ne olduğu konusunda birçok seçenekle karşı karışıya kaldım ama evrim teorisine inanması ilginçtir..
 19. Kampf

  Tesettürlü olmayan namussuz mudur?

  Ne demek istediğini anlayamadım..
 20. Kampf

  Mükemmel Tanrı

  Herşey insanın düşünebildiği kadardır.. Tanrı da onun mükemmelliğide bu ölçüden ibarettir.. Bu nedenle tanrı vardır yoktur.. Tanrı mükemmeldir tanrı sefildir demek yanlıştır..
 21. Kampf

  Tesettürlü olmayan namussuz mudur?

  Arkadaşım takıp takmamanın kişinin bireysel tercihlerine kaldığını zaten biliyoruz.. Henüz şerii düzene geçilmedi ülkemizde.. Benim demek istediğim İslamiyette böyle bir kural var ve bu kurala uymayanlar ahlaksız namussuz olarak nitelendirilirler.. Yanlış mı??
 22. Kampf

  Tesettürlü olmayan namussuz mudur?

  Aynen.. Söylediklerinin aksini iddaa etmedim..
 23. Kampf

  Tesettürlü olmayan namussuz mudur?

  Yüzünü gözünü örterek kendini güya tüm erkeklerin kötü bakışlarından düşüncelerinden uzak tutmak bu tüm erkeklere şüpheli bakmak onların günahını almak değil midir?? Bu kul hakkı yemek değil midir?? Bu en büyük günahlardan değil midir?? Daha nasıl bir çelişki görmek istiyorsun.. İslam da kadınlar saçlarını örtmeli,kapamalı yazıyor bunu yapmayanlar ne oluyor asi yani din kurallarına uymadıkları aykırı davrandıkları için namussuz.. Şerii ne demek biliyorsundur.. O islam ülkeleri diye kastettiğin ülkeler allahın emirlerine göre yönetilen ülkeler yani kafadan uydurmuyorlar kuralları..Bunlar is
 24. Kampf

  ASPAVA

  Güzel konu tebrik ederm kardesm.. Müslüman arkadaslarımız çalışan çabalayan zekasını kullanan başarılı olur torpil yok diyecekler kesin ama müslüman ülkeler ters durumda olsalardı zenginlik içinde yani o zmn bunu veren allah olacaktı.. işlerine nasıl geliyorsa öyle..
×
×
 • Yeni Oluştur...