Jump to content

BabyKnight

Üyeliğini Sildirmiş Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  2.128
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

2 Takipçiler

BabyKnight Hakkında

 • Derece
  Advanced Member
 • Doğum Günü 27-08-1986

Profile Information

 • Gender
  Male

Güncel Profil Ziyaretleri

1.627 profil görüntüleme
 1. BabyKnight

  bunu ispat edin ateist olucam

  konuyu acan arkadasta ateist olacagim dedi. Net olarak celiskiyi gosterdik. Diger basliklara yazi yazdigi halde bu basliga ugramiyor artik.
 2. BabyKnight

  dua paradoksu

  Bu konudan birsey cikmaz. Muslumanlara paradoks gostermekle geciyor hayatimiz ama bir ise yaramiyor. Mantiga inanmayan adamlara mantikli seyler yaziyoruz. aslinda biz de celiskideyiz Onerini dikkate alacagim. Kalanlara kolay gelsin.
 3. BabyKnight

  Yeni hüloğ vakası

  bu yukardaki alinti hangi kitap?
 4. BabyKnight

  dua paradoksu

  Vahşi kardeşim tüm sorulara gayet güzel cevap vermiş. Bu başlıktan bir şey çıkmaz
 5. BabyKnight

  dua paradoksu

  Ferdi bey... Önceki duasının kabul olmamasını 200 kere dileyen bir adam düşünelim o halde adamın 200. duası kabul olur cünkü tanrı bu adamı 200 dualık yaratmış yani bu adam 200 dualık adam Bak vahşi kardeşime, son noktayı tek cümleyle koydu.
 6. BabyKnight

  dua paradoksu

  Ferdi beye bilerek yükleniyorum çünkü bu teistler boyle konularla bitmez, benim verdiğim cevabı verirler
 7. BabyKnight

  dua paradoksu

  o dua edeceğini biliyorsa sen dua edersin, dua etmeme durumu olamaz
 8. BabyKnight

  dua paradoksu

  Yanılıyorsunuz Ferdi bey! Allah zaten sizin dua edeceğinizi biliyor... yazılmış bir piyesi canlandırıyorsunuz
 9. BabyKnight

  Bitkisel atıklardan kompost üretimi

  komposto mu kompozit mi
 10. BabyKnight

  Agnostizm

  Einstein ölmeden önce müslüman oldu. Allah'ı bulduğunu belirten eserini yazarken öldü ve eser ortadan yok oldu. Ölmeden önce hacca gittiği fakat çevresindeki ateist dostlarının bunu gizlediği belirtilir.
 11. BabyKnight

  Agnostizm

  hepsi hicbir zaman bulamayacak. Ancak tabiki hepsinin bulma ihtimali de olasiliklar dahilinde fakat ornek sayisi cogaltildikca olasilik hep 1\1000 e yaklasacak. (1000 de 1 benim sallamam tabiki, gercek olasilik neyse o dur)
 12. BabyKnight

  Agnostizm

  mantik hatasi bu ornekte net bir sekilde ortaya konmus. Sacma on kabuller yaparak yanlis sonuca ulasiyorsunuz. Bahsettiginiz colde kalan 1000 kisiden ancak bir tanesi yardim bulabilir ve bu tamamen tesaduftur. olasiliklara gore eger bahsettiginiz bu adam 1 de 1 yaptiysa bundan sonraki 999 kisi yardim bulamadan olup gidecektir.
 13. BabyKnight

  Agnostizm

  doktorun bilinemez demesinin sonucunda yinede olay gerceklesir ve adam yasarsa yasamis, olmusse olmus olur. sonuc gozlenebilecektir. sizin bilinemez iddianiz isi bitaz fantaziye kacirmak oluyor. Allaha bilinemez demek, kup seklinde bir kurenin var olabilecegini ancak bunu hic bir zaman bilemeyecegimizi soylemekle aynidir. 2 iddia da kendi paradokslarini barindirir ve 2 side teklif edildikleri anda zaten yanlis yapilmis olur. Eger herhangi bir konuda bilinemezlik iddiasini ortaya atarsaniz sonsuz tane bilinemez iddia olusturulabilir ve siz tum bu sacmaliklara "dogru da olabilir ama biz kavra
 14. BabyKnight

  Agnostizm

  Levia vol 2.1 beta oldugunu sanmiyorum. Levia forumdan gitmeden once artik deve sidigi icmenin faydalarini sayiyordu.
 15. BabyKnight

  Agnostizm

  olmadigi kanitlanamaz onermelere "var olabilir" denemez. olmadigi kanitlanamaz onermelerin tumu zaten test edilemez onermelerdir ve teklif edilmeleri dahi yanlistir. test edilemez bir onerme aslinda yanlis bile degildir, hukumsuzdur. Siz buna kalkip "bilinemez, var da olabilir..." derseniz, yanlis bile olmayan bir fikre "dogru da olabilir" demis olursunuz.
×
×
 • Yeni Oluştur...