Jump to content

elest

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  121
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

elest Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  VERDİĞİN SÖZÜ HATIRLA...
 1. elest

  SEKÜLARİZM: İslam'ı Durduracak En Önemli İlke....

  Buyur hacı bizi begenmiyorsun madem sen çalış İslam için.
 2. elest

  Akıllı Tasarım nasıl çürütülür?

  Aferin sonunda mantıklı laflar etmeye başladın. Seninde dediğin gibi kompleks yapılar kendiliğinden olamaz hepsinin tek bir tasarımcısı var.
 3. elest

  Akıllı Tasarım nasıl çürütülür?

  Kaç sefer diyeceğim kendin gibi cahillerden zannetme beni. Kim olduğumu ne iş yaptığımı bilmeden böyle atıp tutman aptalca değil mi?İstersem ingilizce makale yazar onuda arapçaya çeviririm.Senin durumunu hiç iyi görmüyorum iyice şizofreniye bağladın. Nasılsa kimse anlamaz umuduyla bu videoyu paylaştın ama şimdi tam rezil oldun. Dawkins bu videonun hiç bir yerinde ilk canlıyı uzaylılar getirdi diyerek dalga geçtim demiyor konu tamamen alakasız. Boşuna yırtınma dawkins bu lafı yıllardır ediyor yalan arama kendine faydası yok Sen ilaçlarını al ve uyu biz büyüklerin olarak bu konularla ilgilenir
 4. elest

  Akıllı Tasarım nasıl çürütülür?

  Hadi oradan sahtekar öyle bir video yok.Haydi ver o videnun linkini de görelim. Kime anlatıyorsun bu palavraları?
 5. elest

  Domuz Eti Neden Yasak?

  Hiç birinizde akıl yok. Domuz eti ile ateizmin ne alakası var? İsterseniz gidin b.....k yiyin kim karışıyor size? Yasal olarak satılan yerler var. Yoksa bu ateizme imanın şartlarından biride haberimiz mi yok?
 6. elest

  SEKÜLARİZM: İslam'ı Durduracak En Önemli İlke....

  Aferin hacı öbür yaverlerin kıvırıyor ama sen baklayı ağzında çıkardın sonunda. En azından Türkiye de bu sitenin gerçek kuruluş amacını açıkladın. Derdiniz dinsizlik propagandası değil asıl amacınız İslam düşmanlığı. Senin gibi iblisler Allahın nurunu ağızlarıyla söndüremezler. Diyorsunya ne pahasına olursa olsun diye akıbeti belli senin gibilerin. Seninde dediğin gibi ateizm İslamı durduramaz. İslam bir saray olsa ateizm onun ancak tuvaleti olur.
 7. elest

  Akıllı Tasarım nasıl çürütülür?

  Senden akil değil ancak dingil olur. Nerden uydurdun dalga geçtiğini? Dawkings o lafı sadece steine söylemedi bunu bizzat kendi çalışmalarında da söylüyor. Dawkings evrimciler tarafından da bu tarz teoriler sebebiyle eleştiriliyor. Ama oda haklı bazı konularda fikirleri çok saçma ama onu eleştirenlerde hiç bir şey koyamıyor ortaya. O yasak kelimeyi söylememek için anlamsız bir çırpınış içindeler. Senin gibi cahil klavye ateistlerinin durumu hepsinden komik işin içinden çıkamayınca gerçeklik algınızı yitirip garip hayallere dalıyorsunuz.
 8. elest

  Akıllı Tasarım nasıl çürütülür?

  Vay be yoruma bak meteor taşına uzaylı demiş olabilirmiş. Bu program videosu YouTube de mevcut isteyenler izleyebilir.Ey cahil hemen işkembenden yalan uydurmaya çalışmayıp biraz araştırsaydın sohbetin devamında ilk tohumları dünya dışı bir medeniyet atmış olabilir dediğinide görebilirdin.
 9. elest

  Akıllı Tasarım nasıl çürütülür?

  Senin avatarına resmini koyacak kadar hayranı olduğun evrimci prof richard dawkings öyle bir çürüttiki akıllı tasarımı hayran kaldık:) Sunucu: Sayın dawkings ilk canlı için ne dersiniz? Dawkigs: Uzaylıların getirmiş olabileceğini düşünüyorum. Bak evrimci profa yıllarca çalışmış bulduğu müthiş bilimsel sonuç bu:):)
 10. elest

  Bu hayattan ne isteyebilirim?

  Ra'd, 28. Ayet: "Biliniz ki, kalpler ancak Allah'ı anmakla huzur bulur."
 11. elest

  Evrimsel çıkmaz

  Sayın teflon bunlar ciddi konular. Sizin yaptınız gibi sağdan soldan bir kaç bilimsel terim aşırıp bir şeylerden anlıyormuş rolleri kesmekle olmuyor bu işler. Bu trajikomik çırpınışlarınızın kimseye faydası yok.
 12. elest

  Evrimsel çıkmaz

  Sevgili sağduyu bu cevabını okurken senin alkollü olduğunu veya şaka yaptığını düşündüm. Beyin böylemi çalıştırılıyor? Yaratıcı deyince senin aklına sanayide kaportacı mı geliyor? Elbette böyle mucizeleri her şeyi bilen yapar.
 13. elest

  Evrimsel çıkmaz

  Sayın kavat neden bu kadar önyargılısın? Evet Allah istese tek bir spermde gönderirdi ama bakın neden bu kadar çok sayıda oldukları ile ilgili müthiş bir keşif yapılmış. Tek bir sperm yerine bir beyne bile sahip olmayan hücre paketlerinin takım çalışması yapması çok daha büyük bir tasarım ve mucize değil mi? Çoğunun ölmesinde belki de bilmediğimiz başka mucizeler de vardır.SPERMLER TAKIM ÇALIŞMASI YAPIYOR!!! Harvard Üniversitesinden genetikçi Heidi Fisher, bu şekilde oluşan sperm kümelerinin, tekil hücrelerden çok daha hızlı hareket ettiğini belirtiyor. Fisher konu hakkında şöyle konuşuyor,
 14. elest

  Evrimsel çıkmaz

  Gençler hiç bir soruya cevap alamadım ya ağzınızdan fosseptik akıyor yada boş laflarla geçiştiriyorsunuz konuları. Bunları bir tarafa bırakında yukarısında yığınla soru birikti bir zahmet bilimsel mantıklı cevap verin.
 15. elest

  Evrimsel çıkmaz

  Dağlarda yetişen yabani armut, elma, kiraz hepsinden lezzetli. Onlara kim doğal seçilim yaptı acaba?
×
×
 • Yeni Oluştur...