Jump to content

blackdeath-

Üyeliğini Sildirmiş Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  148
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

blackdeath- Hakkında

 • Derece
  Advanced Member
 • Doğum Günü 16-05-1994

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. blackdeath-

  Ateist arkadaşlarınız var mı?

  Lisede en iyi 2 arkadaşımdan biri ateistti. Üniversiteye geçtim iyi anlaştığım bir sınıf arkadaşı edindim oda ateist çıktı. Ev arkadaşımla bu yıl tanıştım ve ateist olduğundan şüpheleniyorum. Açıkça söyleyemiyor sanırsam belkide ben yanlış algılıyorum
 2. blackdeath-

  Müslüman - Ateist Tartışması (+18)

  Bir müslümanın bir ateiste saygı duymasını beklemek çok zor. Eğer gerçekten saygı duyuyorsa ya gerçekten akıllı biridir. Yada ateizme meğillidir.
 3. blackdeath-

  Eşcinselliğe nasıl bakıyorsunuz?

  Bir erkek olarak başka bir erkekle öpüştüğümü düşünüyorum ve hiç hoşuma gitmiyor. Fakat bazı insanlar hoşuma gidiyor. Bu nasıl bir bir şeydir anlayamıyorum. Cinsel bunalım içerisindeyim.
 4. Onun gerçek bir sanatçı olduğuna inanıyorum, daha önce verdiği röpörtajlardan yazdığı, söylediği güzel şarkılardan dolayı bu kanaate vardım. AKP'i desteklemesi o kadar saçma gelmişti ki inanamıyordum daha sonra böyle çıkışlar yapmaya başladı. ALİ İSMAİL KORKMAZ için beste yaptı. Gezide olmadığı için pişman olduğunu söylemesi ardından bu çıkışı beni kendisine daha yakınlaştırdı. Sanatçı dediğin AKP'i nasıl ne cüretle destekler akıl almaz şey
 5. blackdeath-

  Türk aile yapısı

  Eğitim ve insanın kendini yetiştirmesi de önemlidir diye düşünüyorum. Fakat hangi eğitim olduğuda şüpheli çünkü Türkiye'de her şehirde bir üniversite var. Üniversiteli ergen tipler ellerinde tesbihlerle sokaklardalar. Çevre faktörüde önemli aslında nasıl gördüyse öyle yapıyor zira bu gençlerin beyinlerini bir şekilde kullanması beklenemez. Cinsel açlığın afrikası hoş bir yakıştırma olmuş
 6. Türkiye'de 5 erkekten 2'sinin sapık olma ihtimali var diye düşünüyorum. Yoldan geçen güzel bir kıza öküz gibi bakmak karşıdakinin rahatsız olacağını düşünememek Türk erkeklerinin genel sorunu değil mi? Birçok kez bu duruma şahit oldum bu durum beni bile rahatsız eder hale geldi. Otobüste yolculuk yaparken yoldan giden kadınlara öküz gibi bakan yaşlı insanlar var. Biz Türkler aile yapımızla övünürüz, misafirperveriz deriz, çocuk yetiştirmemizle övünürüz peki bu durum neden kaynaklanıyor? Sokaklarda dolaşan bu kişiler kimler bilemiyorum.
 7. blackdeath-

  TÜRK KAHVESİ Mİ FİLTRE KAHVE Mİ?

  filtre kahveyi buharlaştırılmış süt ile içerseniz tadı daha iyi gelir.
 8. blackdeath-

  Ateistler olarak birlessek bir yerde

  Ateist cemaati kurulmalı,
 9. blackdeath-

  müslümanlar'dan hoşlanmıyorum. neden mi?

  sen böyle söylediğin için onlarda senden hoşlanmıyor
 10. blackdeath-

  RTE asla Cumhurbaşkanı Olamamalı!

  Seçimlere çok az kaldı, Türkiye'deki durum Tayyip yine seçilecek. Hırsız belki yine hırsızlığını yapacak.. Yurt dışında olan Türkler kıçını kurtarmış olacak Türkiye'de biz alışığız )
 11. blackdeath-

  Dersi Alavıları TÜRKMENDİR

  Tolonbey sizden iyi bir senarist olurdu.
 12. blackdeath-

  İşid'e karşı savaşmaya giden aslan...

  Milliyetçilik sözde kalmamalı, tebrik ederim
 13. blackdeath-

  Caferi muhammediye cami yakıldı

  Daha öncede bombalamışlardı, denilene göre camiye uzun sakallı garip pantolonlu kişiler geliyor ve yanlış ibadet edildiğini söylüyor kerbeladan gelen bir taşa tapıyorsunuz caminizi yıkacağız diyorlar. Sonra dini kitaplar kuranı kerimler ve cami tamamen yanıyor.
 14. blackdeath-

  AKP seçmeni hırsız sever

  Modest seninde suyun ısınmış Bakırköy yolu gözüküyor.
×
×
 • Yeni Oluştur...