Jump to content

nobodysfooll

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  173
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

2 Takipçiler

nobodysfooll Hakkında

 • Derece
  Advanced Member
 • Doğum Günü 21-12-1990

Contact Methods

 • MSN
  exvajen@hotmail.com
 • Website URL
  http://www.youtube.com/user/nobodysfooll

Profile Information

 • Location
  Arap Yarım Adasından : P
 1. nobodysfooll

  Cennet Gazetesi Sayı 2

  Allah razı olsun
 2. nobodysfooll

  Cennet Gazetesi Sayı 2

  Ahaha hayır benim değil. Ama yapanlar ilkini daha sağlam yapmış bana da öyle geldi. İkincisinde o tat yok.
 3. nobodysfooll

  Cennet Gazetesi Sayı 2

  =)
 4. nobodysfooll

  Müzikle Açalım

  Deep Purple geliyor =) (Sorun çıkar gerçi ama...) Soldier Of Furtune gelsin sizlere benden. Yukarılarda bir arkadaş Whitesnake yazmış ama... Neyse Aslen Deep Purple'a ait. Sadece David Coverdale Deep'teydi =)
 5. nobodysfooll

  Cennet Gazetesi Sayı 2

  Eyvallah
 6. Ve ikincisi de çıktı... İlk sayısının tadında değil ama... http://img115.imageshack.us/img115/6692/gaste2hx7.jpg İlk sayısı da bu idi: http://img156.imageshack.us/img156/9315/gastety3.jpg
 7. nobodysfooll

  Müslümanlık bitiyor. Korkuları üst düzeyde.

  Olayı biraz güçte olsun anladım. Yazık. Ama bir yandan da Maşşallah -) Her neyse. İslamiforum.com'da beni en çok güldüren şey şu: nasreddinhoca adlı kullanıcının (moderatör) imzasında yer alan mavi ay-yıldız. Bu insanların dinleriyle ırklarını-milletleri bir tutmaları ne acı. Yoldan geçen bir vatandaşa sorsak ki: "Türkiye Cumhuriyeti'nin resmi dini nedir?" diye... Adam o değiştirilemez hükümlerden bi-haber "İSLAM!" diye cevap verecektir. Boğuşma diye betimleyeceğim bunları. Bizler müslümanlarla değil, canilerle boğuşuyoruz. Yobazlarla... Ne kadar kanıtta koysan,açıklama da yapsan bakmazlar,anlamazlar. Anlamazlar çünkü okuduklarını kendi gözleriyle görürler. Arkadaşımız olmayan varlığın(!) ispatını yapmış sanırım. AVCI kişiyi de "Yokluğun ispatı" nı istemiş. İşte, açık.
 8. nobodysfooll

  Birisi sure ve ayetlerle fena oynamış..

  Sıkı sıkıya takip. Ucu ucuna, noktası noktasına hata. Hata payını en aza indirmeye çalışan Muho. Olmayan bir varlık. İnsanların girdabı sonucu bundan istifade eden yine Muho... İşte bu yüzden aptallaşıyorsunuz,yobazlaşıyorunuz. Sorgulamıyorsunuz inanışınızı. Şüphelenmeye mi başladın... "Günah lan! Günah! Def et aklından şu şüpheyi!" deyip kafanızdan atmak için çaba sarfediyrosunuz... Ve,ve,ve... Şimdiki durum. Bütün Dünya'yı saran bu wc kağıdı değerindeki yazıtın saçmalık olduğu apaçık oratada. Ben bu araştırmaların sonucunu buraya nakleden arkadaşlara teşekkür ediyorum.
 9. nobodysfooll

  ALLAHU TEALA NASIL BİR ŞEYDİR?

  Elinde J.Walker'la beni bekleyen yokluk Subuti ilen zati zoti sıfatları Din derslerinde ezberleyin diye veriyorlar len. Bence de atma (:--- İlla bir şeye benzetilmesi gerekiyorsa,zaten arkadaş çok iyi vermiş cevabı (:
 10. nobodysfooll

  Tanışma Başlığı

  Sorma. Meme emiyorum hala.
 11. nobodysfooll

  Tanışma Başlığı

  Daha 17
 12. nobodysfooll

  Tanışma Başlığı

  Sen akıllıca yazdın sanki..
 13. nobodysfooll

  Tanışma Başlığı

  Abo! Ben geldim la! Döndüm eve bitti tatil. Buraya yazayım dedim
 14. nobodysfooll

  Unutamadığım üyeler

  Neydi şu gereksiz yorumlar yazan müslonun adı Ah birde kosovalı
 15. nobodysfooll

  Lise anıları..

  Kandine inelim lan hadi. Aç! dur şu soruyu da bitirem öyle. Zil 10 defa çalar lan o zaman hadiş hadiş! Yürü a* ya **************************** bi ****** git *** ya! Müdür Muavini Beyefendi gelir, gerekli işlemleri yapar. *** Ders şeyetmeye çalıştık bi de illa 1. sınıf çocuğu gibi arkadaşların elinden tutup kantine mi götürem. Koskoca kız (**). Bensiz gidemiyo mu (***) Ne biçim genç kızsın sen? Hiç yakışıyor mu sana böyle hareketler? Ben yakıştırıyorum anne. Odana! diye sonuçlandı. Tıpkı dizilerdeki gibi "Odana!" dedi yahu
×
×
 • Yeni Oluştur...