Jump to content

democrossian

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  11.912
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

democrossian Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

5.250 profil görüntüleme
 1. Müslümanlık Geçersizdir

  Yılanyıldızı ruhuyla mı görüyor! Siz Müslümler nasıl bu kadar saçmalayabiliyorsunuz! Senin Kuran'ında bile insanların ruhları olduğu yazmaz. Şimdi sen yalan dolan meallerden örnek belki getirirsin ama onların hepsi yalan. Kuran'da insanların ruhlarının olduğu yazmaz! Siz Kuran'ını bilmeden inanan dünyanın en cahil toplumusunuz. Hakkında hiç bir şey bilmediğiniz bir şeye körü körüne inanıyorsunuz.
 2. Kimin mealini tavsiye edersiniz?

  Yani ben dünyada bu Kuran denen şey kadar adi, baştan savma, uyduruk, bozuk düzen bir şey daha olduğunu sanmıyorum. Varsa layığı olduğu yere çoktan atılmıştır. Hayır şöyle saçma sapan bir iş mi olur yahu! Hüre hür köleye köleyi geçtik, o zaten apaçık iğrenç bir rezillik de, gel gelelim kardeşinin affetmesine! Yahu ne kardeşinin affetmesi be! Bu cahil çöl yağmacılarının bu kadar da cahil olmaları çok acayip! İnsan bir laf edecekse olacak bir laf eder! Kardeşinin mirasta gözü var, kardeşinin ölmesini ve mirasa tek başına konmayı istiyor. Paralı katil tuttu, öldür şunu dedi mirastan alacağının yüzde birini katile ödedi. Katili de affetti! Hayır yani bir laf edeceksen akıllı bir laf et. Kardeşi kim oluyor da neyi affediyor yahu? Yani var ya, dünyada şunun kadar adi bir şeyin insanlara yığın yığın şu kadar kakalandığı yoktur, olamaz. Dünyada bu kadar okkalı kazık yiyecek kadar ahmak bir topluluk Müslümlerden başka olması mümkün değil!
 3. Kimin mealini tavsiye edersiniz?

  Elmalılının dediğinden bana ne. Ben Kuranı açıyorum bakıyorum hüre hür köleye köle dişiye dişi yazıyor. Hayır yani apaçık yazan bir konu üzerinde de şaklabanlık soytarılık hokkabazlık yapacaksanız sizden daha sahtekar kim kalır dünyada? Apaçık yazıyor yahu, apaçık! Hüre hür köleye köle dişiye dişi! Artık daha ne yazacak be! İki kere iki beş mi eder bunu da mı tartışacaksınız artık sahtekarlar! Bizim dediğimiz bu apaçık yazan konuyu kanıtlamak filan değil. Bunun kanıtlanacak yanı filan yok. Apaçık görünüyor. Bizim söylediğimiz, bunu Müslümler görmezden geliyor ve gündeme getirilmesinden özenle kaçınıyorlar. Kısas konusunu anlatan hiç bir hoca bu kısmına değinmez. Bu kısmı okumaz bile! Kısas size yazıldı der orada bırakır. Hemen diyet ödemeye, kardeşinin affedebilmesine filan geçer. Amana işte bakın af var islamda ne yüce din cart curt eder. Ülen ahmak, kardeşi kim oluyor da affediyor be? Hayır kardeşinin ne yetkisi var affa ülen? Yani bunların bu sahtekarlığı yalancılığı insanın sinirlerini gel de kaldırmasın. Aşırı yalancı ve aşırı ahlaksızlar bu soytarılar. Hiç bir şeyden nefret etmek hoş bir duygu değil ama bunlardan nefret etmemek de olanaksız!
 4. 24 Haziran 2018’de seçim varmış..

  Bu saatten sonra at değiştirmek işe yaramaz ama yetti artık şu mumya suratları görmekten bıktığımız. Öleceksek de şunların şu mumya suratlarını göre göre ölmeyelim bari artık yeter yahu! Hele şu koltuk değnekçi müttefikçi artık nerdeyse öldüğünde de kendini mumyalattırıp koltuktan kalkmayacak be! Bu kadar da olmaz artık. Hayır ben anlamıyorum bu halkı, bunlara illa ısrarla inadına oyu yağdırıp ne anlıyorlar sülaleleri köşeyi dönmeden indirmiyorlar. İlla kayın tarafı da dahil tanıdıkları yakınları kim varsa aksırıncaya tıksırıncaya kadar varile dönünceye kadar yedirecekler. Çok misafirperver halk gerçekten. Bunlar var ya malum ülkenin özünü alandan sonra artık yemeyeni dürüstü başa getirmemeye yemin etmiş gibiler. Yiyen çok iyi oluyormuş en iyi yiyen bütün yakınlarına yediren kim var diye özellikle onu getiriyorlar. Yemeyenlerden ne çekmişiz beeee adam dediğin patlayıncaya kadar yiyecekmiş bilememişiz der gibi bir halleri var. O yüzden benim seçimlerden hiç bir beklentim yok, sadece mumya suratları artık görmezsek eh iyi olur yani... Zaten baktığım yok suratlarına gerçi, olmasa da farketmez. Eskiden televizyon günah diyen yobazlara ne kadar ilkel ve geriler diye güler alay ederdim. Kimseye gülüp alay etmeyecekmişsin. Başıma geldi. Televizyon sıfır, hiç izlemiyorum. Televizyon diye bir şeyin olduğunu unuttum. Çünkü mumya suratlardan ve onların goygoyculuğundan başka bir şey yok ki nesine bakacağım? Yoksa bu halka olacakları seçim meçim engelleyemez. O iş çoktan geçti. Bu halk komşudaki yangına su değil benzin bidonuyla koşma suçunun günahkarı. Bu günahı ödemezse öbür dünyaya günahkar gider sonsuza kadar yanar. İnancınıza göre böyle ey halk, bu dünyada çekmeniz daha hayırlı olur günahınızı. Öyle işite iki göstermelik operasyonla günahınızı ödeyemezsiniz.
 5. KARA BÜYÜ

  Fitne için. Efsaneye göre Allah Babil'e Harut ve Marut diye iki melek gönderir. Bunların görevi insanlara büyü öğretmektir. Diyeceklermiş ki bunlar insanlara biz size bunu öğretiyoruz ama fitne için, sakın büyü yapmayın! Yani direksiyon kursu açıyorsun ama şöyle diyorsun: "Size ehliyet vereceğiz ama sakın araba sürmeyin! Araba fitnedir! Sevgilinizi atarsınız günaha girersiniz, yola bakmaz kaza yaparsınız, içinde sigara içersiniz hiç bir şey olmazsa yürümediğiniz için kilo alırsınız!" "Ya hocam biz bu ehliyeti alınca şeytana uyar bineriz biz bu arabaya be hocam!" "Valla bilmem! Trafik polisleri çok acımasızdır. Ellerinde türlü türlü işkence aletleri vardır! Adamın ciğerini söküp kebap yapıp kendisine yedirirler!" "Hocam biz paramızı iade etsen de gitsek?" "Olmaaaz! Kayıtlar silinemez. Eşşek gibi kursu bitirip ehliyetinizi alacaksınız!"
 6. ATEİSTLERİN "CEVAP VERİLEMEZ" DEDİKLERİ SORULARIN CEVAPLARI

  Kesinlikle öyledir. Bunlar tipik tapınma davranışlarıdır. Kabe'de taş dolanma, taş öpme, taş taşlama da öyledir.
 7. ATEİSTLERİN "CEVAP VERİLEMEZ" DEDİKLERİ SORULARIN CEVAPLARI

  Kesinlikle öyledir. Hadisleri kabul edenler Allah'ın yanında bir de Muhammed'e tapmaktadırlar ve o da küçük şefaatçi tanrılarıdır. Lat ve Uzza'dan farkı yoktur. Hadisleri inkar edersek aman ha bize şefaat etmez diye tir tir titrerler. Hatta bunlar Allah'tan çok Muhammed'in şefaatinden mahrum kalmaktan korkarlar. Hadi bir cesaret gösterip Muhammed'i aşacaklar da, sonra Kuran'ın da ne mal olduğunu anlayacaklar. Öl eşşeğim öl. Yaz zor gelir, yonca monca unut sen onu!
 8. Müslümanlık Geçersizdir

  Örnek verdiğim hadis rivayeti konusunda düzgün bir ilahiyat fakültesi yok radyallahmış yok sallallahmış yok hazretmiş yok mübarekmiş karıştırmaz. Bunlar salakça idyotluklardır. Bu hadisin Ebu Hureyre'den geldiği kabul edilmektedir. Bu rivayete göre Muhammed'in "......." dediği söylenir. Ebu Hureyre'nin bunu İbni Abbas'a söylediği, onun da İbni Ömer'e söylediği kabul edilmektedir. İlahiyatın tarzı budur. Bunlar rivayet yani, bunları motamot gerçekler olarak lanse edemezsiniz! Asla böyle bir lansman, ahmaklığın dışında bir iş olamaz! Bu ahmaklığın tam net tanımıdır. Düzgün bir ilahiyat fakültesi muhammed diye birinin yaşadığını da ispata muhtaç bir iddia olarak ele alır. Tabii tanrının varlığını asla öne sürmez. Bunu bir inanç olarak inceler. İlahiyat fakültesinin en temel dersi felsefedir. Bunlar ülkenizde rüya serap olduğu için gerilikten hiç bir zaman çıkamazsınız.
 9. Müslümanlık Geçersizdir

  İlahiyat fakülteleri tanrı var anlamına gelmez. İlahiyatçılık bir insanlık kültürüdür. İlahiyat fakülteleri bizim burada yamuk yumuk saçma sapan uygulandığı gibi allah ne buyurmuşu yok peygamber ne sıçramışı araştırmaz. Dinlerin nasıl oluştuğunu nasıl evrildiğini ve görüş farklılıklarını inceler. Örneğin hadis rivayetlerinde ravi zinciri oluşturmanın nasıl bir yöntemle yapıldığı tam ilahiyatın konusudur. Yoksa ilahiyat muhammed ne buyurdu demek değildir bizim salakların yaptığı gibi. Din dersi dedikleri şeyin aslı da din kültürüdür. Yani din dersi allah ne buyuruyor ne yapmamız lazım demek değildir bu salak ülkede olduğu gibi. Sizin bütün standartlarınız yanlış olduğu için her şeyi yanlış biliyorsunuz. Yani din kültürü insanlığın nasıl bir dönüşümle dinleri ne şekilde kurguladıklarının ve nelere inandıklarının bilgisidir. Din dersinde bir dinin anlatılması nasıl namaz kılınır filan anlatılması skandaldır dünya standartlarında. Din kültürü dersi verilecekse tüm din oluşum sürecini anlatmalıdır. Örneğin insanlar önce tabiat olaylarından korkup tabiata tapan animizmi icat ettiler, sonra her doğa olayına birer tanrı atadılar filan diye gitmeli ve günümüzde dinlerin ne şekli aldığına bakmalıdır. Diin dersi sizin ülkenizdeki salakların anlattığı gibi bir şey değildir. Deve gibi hiç doğru yanınız yok. Hangi eğri tarafınızı doğrultalım! Diyanet de böyledir. Diyanet fetvaları şeriata uygun versin diye kurulmamıştır. Din anlayışını revize etsin çağa uyarlasın diye kurulmuştur. Fakat size boynunuz eğri demenin yararı yok çünkü eğri olmayan hiç bir yanınız yok. Örneğin faiz de kira gibidir ha malın kirası ha paranın ama faizi kat kat artırmak haramdır diye bir fetvayı geliştirememiştir bu dangalaklar.
 10. ATEİSTLERİN "CEVAP VERİLEMEZ" DEDİKLERİ SORULARIN CEVAPLARI

  Neyse bir fıkra daha patlatıp ortalığı yumuşatalım. Afrikan vatandaş ölmüş tanrının huzuruna çıkmış. Tanrı tamam cennetime girebilirsin demiş. Afrikan tamam teşekkür ederin tanrım da bir kaç şey sorayım seni görmüşken demiş. Tanrı da tabii sor demiş. "Tanrım niye beni siyah yarattın? Tanrı çok doğal şekilde "tabii ki seni güneşin ultraviyole ışınlarından korumak için" demiş. "Peki saçlarımı niye böyle kıvırcık yarattın?" "Tabii ki ormanda gezerken ağaçların dikenleri kafana batmasın diye!" "Peki burnumu niye böyle patlıcan gibi yarattın?" Tanrının biraz canı sıkılmış "evladım tabii ki nemli orman havası burnunu tıkamasın diye!" "Peki bu dudaklar niye böyle iri iri?" "E yavrucuğum elbette ormanda bulduğun doğal mis gibi balları peteklerinden emebilesin diye!" "İyi de tanrım o halde..." demiş Afrikan. "Niye beni Manhattan'ın göbeğinde yarattın?"
 11. Kimin mealini tavsiye edersiniz?

  Zaten pasajın Kurana konuluş amacı tamamen bu! Cahil çöl yağmacıları düşünüyorlar bu köleler yakalanırlarsa ölüm korkusu olmasa çil yavrusu gibi kaçışırlar, köleliği sürdürmek olanaksız olur. Bu köleler yakalanırsak öldürülürüz diye korkacaklar ki kaçmasınlar! Diğer yandan kadını dövmek zaten emrediliyor. Hadi döverken ölüverdi! Ne olacak? Koskoca hür adam kısas mı edilecek bu cahil yağmacıların bakış açısıyla! Haşa koskoca adam! Kadın öldü diye kısas mı edilsin diye düşündü ilkel geri vahşiler. Tamamen kendi köleleri ve karıları için bu pasajı koymuşlardır. Ama tabii namus cinayetlerini işte köle düzenini korumayı da düşünmüşlerdir. Buna rağmen insanlarda yine de vicdan diye bir şey illa olur. Bunu dogmalarla bastırır sustururlar ama yine de vardır. Bunun bir göstergesi şudur: Kuranda yer alan bir pasaja göre bazı vicdanlı insanlar yetim kızları mehir filan vermeden kapanın götürmesinden ve bunların küçük zavallı kızlar olmalarından rahatsızlık duymuşlar. Bu zavallı yetimler kapanın elinde kalıyor mehir filan da verilmeyip beleşe gidiyormuş ki durum Kurana girmiş. Senden fetva soruyorlar diyor, size fetvayı allah veriyor diye başlıyor. Bulduğu çözüm de beleşe götürmeyin hayırdan üç beş kuruş verin sevindirin zavallıları! Onu da geri almayacaklarsa tabii! Bu vicdan yüzünden kadın katliamları belki bir sınırda durabilmiştir ama cahil vahşi toplumlarda cahillikle orantılı bir kadın cinayetleri oranı yüksekliği daima olur. Bir toplumun vahşi veya uygar olduğunun şaşmaz ölçüsü kadın haklarıdır. kadını dövmeyi mübah görmeyi bırak emreden ve ölürse cezasız bırakan toplumlar en vahşi olanlardır. Bazı yarı ilkel toplumlar da kadın cinayetlerine ceza indirimi yapar. Bunlar da vahşidir, öyle şey olmaz. Hiç bir ayrım gözetemezsin. Uygarlık budur. Uygar toplumlar tersine koca öküzlüğüne dayanamayıp kocasını öldüren kadınlara ceza indirimi yapar. Çünkü kadının gırtlağına dayanıyor öküzlük artık cinnet geçirip öldürüyor. Kadına bakış uygarlığın şaşmaz mihenk taşıdır.
 12. Kimin mealini tavsiye edersiniz?

  O yüzden ben ateistleri günü kurtarıp zevahiri düzeltmek kaygısının ötesinde geleceği kuran mühendisler olarak görüyorum. Ateistler olmasa dünya ne kadar ahlaksız, binecek eşşek arayan sahtekarların kol gezdiği ve üç uyanığın üç milyar insan kılıklı eşşeğe kendini taşıttırdığı iğrenç bir yer olur. Ateistlerin sayısının yetersiz olduğu yerler bok çukurunda yaşıyor gibi yaşıyorlar, ateistlerin çoğaldığı yerler insanca yaşamayı tanıyorlar.
 13. Kimin mealini tavsiye edersiniz?

  Daha böyle neler var. Neymiş Kuran'da eline diline beline sahip ol yazıyormuş. Yahu bu bir Alevi dedelerinin deyişidir, ülen bunu bari çalıp Kuranınıza yamamayın ahlaksız omurgasızlar diye öfkeleniyorum artık. Bazen bunu Kuran'da gösterip kanıtlamazsan seni şerefsiz bir yalancı ilan ediyorum diyorum o an için dut yemiş bülbüle dönüyorlar. Sonra kenarda konuşunca "ya niye böyle yapıyorsun bu Müslümleri tavlamamız lazım başka türlü oylarını nasıl alacağız, baksana herif ya allah ya bismillah diye dünyayı yedi biz de iki pohpohlasak Kuranınız çok cici desek oy kazansak olmaz mı!" Yahu bu malları güden güdene, sömüren sömürene! İki pohpohla bin sırtına anlayışı artık yasa olmuş! Biri iniyor biri biniyor! Hayır ama kepazelik yahu, rezillik! Böyle iş mi olur, ben çok sinir oluyorum bu insanı eşşek gibi kullanmaya! Bunların layığı buymuş demek ki diye kendimi teskin ediyorum. Hayır yani layıklar kabul ediyorlar ki biri iniyor biri biniyor. İn bilmem kim bin ali! Bunlar bu!
 14. Kimin mealini tavsiye edersiniz?

  Bu ilkel vahşi dogmaya dayanarak Tatlıses denen adam kadınların ayaklarına hiç bir vicdan duyarlılığı göstermeden sıktırdı. Kadınlar ölmedi ama yaralar da kısasa tabidir. Hiç bir şey de yapmadı. Çok normal bir şey yapmış gibi davrandı. Ama halıcıyı öldürtünce kan parası ödemeler, yemek vermeler... Çünkü adam adamı öldürdü. Adam kadını öldürünce aferin namus temizledin bile var ne kısası! Bu ilkel vahşi yasa, töre adı altında hâlâ hortlak gibi yaşıyor. Kadın öldürmek için bir erkek çocuk azmettiriliyor. Neden adam kadını öldürüyor, kısas gerekmez diye! O kokana korkunç teyze kendi öldürse ya yeğenini? Yooo, erkek kuzenine öldürtecek ki kısas hükmü düşsün! Bu yüzden adam kadın öldürdü diye kan davası güdüldüğü hiç görülmemiştir. Kadın kadını öldürse güdülebilir! Şunu bir anlamayacağız diye keçi gibi diretiyorlar yahu! Bu ilkel vahşi düzmece olmaz! Bunu kerizlerden başkası yemez! Bu cahil çöl yağmacılarının düzdüğü adi bir düzmece. Bu budur yahu! Kabak gibi de meydanda! Artık bunu da görmeyeceğiz duymayacağız diye kulaklarını tıkayıp gözünü sıkıca yumup abala bubala diye bağırılmaz ki!
 15. Kimin mealini tavsiye edersiniz?

  E iyi ulan işte yettin artık be! Şaklaban mısın soytarı mısın dansöz müsün nesin sen yeter be! İşte elinle yazmışsın hür maktüle karşılık ancak katil de hür ise kısas yapabiliyorsun. Keza köle ve dişi de öyle. Kısas sınıf içi yapılabiliyor bu ilkel vahşi düzmeceye göre, sınıflar arası kısas yapılamıyor! Bu yüzden ilkel ve vahşi zaten bu düzmece! Hayır artık sabrın da bir sınırı var. İlla sabrı zorlayıp kötü lafı işiteceksin! Mazoşist misin nesin!
×