AteCafe

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  44
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

AteCafe Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

344 profil görüntüleme
 1. Ne olursa olsun.. Her aydın insan gündeme vakıf olmayan insanları bilinçlendirmeli ve haberdar etmeli arkadaşınız ve tüm tanıdıklarınızı karanlık çağın eşiğinde olduğumuz gerçeğini anlatmak gerek.. Aksi halde bir gün pencerenizi açtığınızda kafa kesenleri yada kırbaçlananları görme olasılığımız çok düşük değil.. Kahrolsun din ve din tüccarları..
 2. Aklını başkasına biat etmiş, insan müsveddeleri birbirine yakınlaşsa da bundan insanlığa hiç bir fayda çıkmaz.. Sadece kurt'una yem olmayı bekleyen koyun sürüsü çıkar.. Tüm dinler insanlık için zararlıdır. Bağnaz din veba kadar tehlikeli ve bulaşıcıdır. Londra' da sayılarının çoğalmasının tek sebebi Özgürlükçü Demokrasinin kişi hak ve hürriyetlerinin Örneğin Türkiye gibi Totaliter bir ülkeye nazaran burada çok olmasından kaynaklıdır. Yani yobazın bile demokrasiye ihtiyacı vardır. Bunların tamamı sahtekar tapınma müsveddeleri dir. aksi olsaydı zaten avrupa yerine diğer katı rejim olan ülkelere giderlerdi. Faydalı ot nadir bulunur. Bunların tamamı zararlı dikenli otlar.. İnsana benzeyen beyinleri zindan karası mahlukatlardır. Dünya adına bunlardan utanıyorum. Bu zararlı bakterilerin yaptığı medeniyet karinesinde delik açmak ve dünyayı ele geçirip insanları akıl yoksunu yapmaktır. enfeksiyon Belirtileri: Kafa kesmek, kadına Recm
 3. 11 Ay boyunca kafir dedikleri medeniyetleri kıskandıracak kadar, içkiye eğlenceye kumar ve fuhuşa batmış ülkenin, Ramazan ayında bir anda müslümanlığa soyunması, kıyamet günü gelmiş gibi, marketlere, pazarlara saldırıp gıda stoklaması, Camiden camiye teravih turları düzenlemesi, Kubbelere ve türbelere yığılması, Bu ülkenin aslında müslüman değil şaman ve cahil olduğunun en güzel kanıtıdır. İngiltere de dahi Londra'nın göbeğinde elinde tesbih, başında takke üstünde paspal dini bir kıyafet altında paçaları kısa pantolon, ayağında mest. tam bir ucube.. Kadınlar onlardan daha da berbat ve zavallı haldeler.. Afrikada ki yerli kabileler sizden kat kat daha medeni ve insancıldır. Topunuz cami yerine çöplüğe gidiniz ..
 4. Bu arkadaş gelecekteki tehlikeyi hoyratca dile getirmiş. Önce atatürkün etkisini yok edecekler, sonra ise kendi kurallarını yavaş yavaş dikta edecekler. Her zaman dedim. Savundum. Din kötü bir hastalıktır ve aynı zamanda bulaşıcıdır. Atatürk gibi sivri akıllısını asimile edip geri kalanı dezenfekte edeceksin. Aksi halde bu ülke İran dan daha geri olur.
 5. Baş örtüsünü özgür bir insan takmaz takamaz. Baş örtüsünü kim takar? Benim aklım tam değil diyen, her konuda karar verme yetisini efendisine bırakan, işin zor kısmını düşünerek çözemeyecek kadar aciz olan ve aklına tesettür prangası vuran insanımsı türler takar. Bunlar aslında insanca yaşamayı kendilerine küfür sayan, kadın sülietini günah kabul eden zihniyetin hastalıklı zümreleridir. En büyük kabusları plajda güneşlenmek, bir etkinlikte fikirlerini söylemektir. bu insanımsı türler kendilerini Şu şekilde tanımlar.: "Ben düşünemem ben düşünürsem günah işleyebilirim. Efendim benim için düşünür. O ne düşünürse doğrudur. Allah onu efendi yarattı beni de ona itaat et diye yarattı. Bu nedenle aklımı ve başımı örtüyorum. kimse benim özgür olduğumu düşünmesin. Ben özgür değilim, efendimin kölesiyim. Efendiye karşı gelmek haşa allahu tealaya karşı gelmektir. Çünkü allah katıksız inanan ve itaat edeni sever. Sorgulamak araştırmak en büyük küfürdür. Biz kim oluyoruz ne haddimize. Başımı açamam açtırmam, Başımı açacaksam eğer allah o güne beni çıkartmasın, taksim meydanında beni bomba olup patlatsın. Ben siyah örtü altında kendi dünyamı yaşıyorum. eve gidince elbette çarşafımı çıkartıyorum. elimde telefon bende sosyal medya da paylaşıyorum. Efendim bana başını ört, dedi Ama bana sosyal medya da yazışma demedi. neden demedi? çünkü efendim genelde face twitter felan pek anlamaz. biz de kız kıza yazışıyoruz. teseddür modasını takip ediyoruz. umre tahaf modasını çok seviyoruz. en sevdiğimiz. efendilerimizin bize müsaade ettiği toplantılarda "Nasılsın inşallah" deyip güzel olmuşsun maşallah "Allahım nazarlardan saklasın maazallah" gibi methiyeli konuşmalardır. Bizler buyuz biz mi istedik kadın olmayı" Oysa kadın anadır. kadın doğurgandır. kadın ekmeği pişiren, insanı yetiştiren, fabrikada çalışan, toprağı eken, okulda eğiten, evde katık üreten, kucakta ana sütü veren, özgürlük yolunda elinde meşalesi bastil de önderlik eden. altın saçları rüzgarlarda savrulurken savaş meydanında bir partizan kızıdır, inadına özgürlük diyen, yöneten ve yönetime ortak olan haksızlığa dur diyen onurlu sevda güvercinleri başları dik özgürlük kaleleridir. onların arkasında haksızlığa karşı verilen mücadelede can vermek isteyen erkeğe can verendir. Onlarla ne bir adım geri de ne bir adım önde omuz omuza yürümek özgür insan, özgür kadın olmak tüm dünya kadınlarının hakkıdır. Yaşasın kadın direnişi.. kahrolsun faşizm ve din yobazlığı.
 6. Ne Zaman bu ülkeye gelsem tay ye ap ın "Alibaba çiftliği"ne giriyorum hissi var. Burada inekler, koyunlar, keçiler, çil çil tavuklar var. Hır hır havlayan köpekler, Borazancı horozlar hep bir ağızdan "Tay baba, Tay reis" . diye bağırıyorlar. Tay ye bu çiftliğin sahibi. Etini, sütünü, g*tünü, elbette o yiyecek, Kümesteki tavuklar, Boşuna "Benn Tay ye nin götününn kılıyım" demesinler onlar g*t kılı felan değiller olamazlar. Çünkü onlar yumurtlayan çiftlik tavuğu dur. Tay ye bu çiftliğe gelirken Gulbettin hikmetyar efendi hazretlerinin salamlarını (selam) getirip girmiş istanbul a belediye kahyası olmuştur. Ancak çiftliğin yoğurdu, sütü, yumurtası ve balı böreği tatlı gelince çiftliği ele geçirme sevdasıyla yanıp tutuşmuş, burada yaşayan inek, koyun, keçi, tavuk kaz, ve de sazan lara sizler bu çiftliğin asıl sahiplerisiniz bu çifliği sizlerle beraber idare edicez diyerek kandırıp yönetimi ele almıştır. Çiftliği ele geçirince 16 nisan da "Ben sizin babanızım.. Ben ne dersem o olur" referandumu ile "Baba ya evet" kampanyası yapacak. Peki Tay ye çiftliğin babası olunca ne olacak? İşte o zaman Zoofili dönem başlayacak. Gıdaklamalar, at kişnemelerine karışırken borazancı horozlar ustalaşıp saksafon çalmaya başlayacaklar ve hep bir ağızdan "Tay ye babanın bir çiftliği var" şarkısını koro halinde söyleyecekler. Tay ye severlere ithaf olunur.
 7. Eşcinsellik ayıp değil cinsel bir tercihtir. Fakat LGBT olgusunu kabul etmeyen ve ahlaksızlık olarak kabul eden anlayışın başında lider olan birinin oğlanlarla vuruşurken biplenmesi sonucunda yapılan şantajla çizgisinden sapması ve akp nin borazanı kaltağı olması kabul edilemez bir ahlaksızlıktır.
 8. Ümraniye'de vaaz veren bir imam AK Parti'yi överek halktan 'Evet' oyu istedi. 'Hayır' oyu verecekleri de 'hainlikle' suçlayan imama cemaat sert tepki gösterdi. Tay Ye ap iktidar olunca Goygoyculuk ve yalakalık resmen meslek haline geldi.
 9. Bahçeli Eşcinseldi Tabi ... Ama şimdi eşcinsel Milyoner oldu..
 10. Sayın hacı fikirlerine aynen katılıyorum. Türkiye de entelektüel birinin ateist kesimi etrafında toplayarak ateşlemesi diğer sessiz ateistleri de cesaretlendirecek ve savunulacak bir fikir platformunun temelini atacaktır. Sanırım kendini riske edecek otorite mutlaka vardır.
 11. Evren Canlıdır. Canlılık barındıran her şey canlıdır. Asıl sorun bir hipotezi savunan düşüncenin bulunduğu yerdir. Eğer bir akvaryum içindeysen dışı hakkındaki varsayımı başkasına dikta edemezsin. Bu düşünce baskıcı ve ön yargılı olur. Kesin somut teorisi yada mutlak bir doktrin yok ise savunulan şey fikirsel müteala kalıbından çıkamaz. Bazı katılımcıların savundukları şeyin kitabını yazmışcasına baskıcı fikir beyan etmeleri teokratik bir sav ile aynı değerdedir. Tartışma Seviyesi üç beş katılımcının dolma fikirleri ile kaos düzeyindedir. Bu zatlar evrenin kitabını yazmış gibi tartışma platformuna duvar örmüşlerdir. Bu tutumları ile tartışmanın nirvanasına erdiklerini zannederek benci ve alaycı tutum izleyip otoriter görüş sundukları fikri, yanlış persfektiflerini eliminize etme yetisini köreltmiştir. Tartışma seviyesini canlı tutmak biz ateistler için mutlak gerekliliktir. Medeni ülkelerdeki ateist forumlarda şu kelimeler tartışmanın empatisini arttırmaya teşvik ve karşıya gösterilen hoşgörülük unsurudur. Bunlar örnek olarak "Acaba, olabilirmi, düşünüyorum. kendi fikrim, yanılmıyorsam, gibi çoğaltılabilir. Kısacası tartışmaya katılan izleyicinin sürekli adaptasyonunu sağlamak ve foruma canlılık getirmek olmalıdır. Unutma ki en iyisini senden önce google bilir. Unutulmamalıdr ki herkes hakarete maruz kalmaya değil öğrenmeye meyillidir. Fikirlerinizden önce empati oluşturun. oluşturun ki sempatiniz artsın. Amaç düşünceyi foruma hapsedenlere karşı ölümüne direnmektir. 79 lu yıllarda okul bahçesinde Karl Marks, Engels, fikirleri arasına serpiştirdiğimiz ateist fikirlerimizi okul bahçesinde haykırarak anlatırken, 2017 yıllarında Londra nın göbeğinde bile ateist fikirlerimizi beyan etmekten korkar olduk. Çünkü çok ağır bir din fanatizmi dünyayı kasıp kavurmaktadır. Böyle olmamalıydı. Bir hayalim var. Bir gün güzel ülkemde taksim meydanında özgürce düşüncelerimi anlatmak. Lütfen hayallarinize sahip çıkınız.
 12. iç güdü zeka gerektirmez. genetiktir. Evrimsel bir süreçtir. "hücre enin sonunda patlar" açıklaması komik evrime aykırı bir durumdur. Evrim temel kuramı çoğalmayı gerektirir. Güçlü organizmanın seçilimi doğal seleksiyondur. Organizma her aşamada kendini kopya etmeye çalışır. kopya ederken çekirdek sitoplazma oranını kontrol eden denge hücrenin basit içgüdüsü sayılabilir. Ama siz buna içgüdü demezsiniz de program dersiniz. Aslında her şey programsal yada formülseldir. Temelde kimyasal reaksiyonlar zinciridir. Oluşan bir reaksiyon hücreye yarar sağladığında genetik kalıtsallık oluşur. Bu olay evrimin omurgasıdır.
 13. Dört nala gelip aprondan.. Barbarosa bir yavşak gibi saldıran Bu g*t kılları kimin.. Yaşamak kıl gibi bir g*tte gür ve bir hayvan gibi kalleşçesine bu köpekler sizin.. Saygılar Barbaros Şansal..
 14. Bir Canlının evrim süreci temel bilincin aksiyona bu aksiyon sonucunda ise mutasyona dönüşmesi ile mümkündür. Örneğin bir merminin silahtan ateşlendiğinde varacağı hedef bellidir. Dünya neden dört köşe değildir. ? Çünkü oluşum sürecinde jireskop etkisi meteor yağmuru ve eksensel döngü bu evrime yol açmıştır. Canlıların yavrulaması iç güdüsel ise hücrenin bölünmesi neden içgüdüsel olmasın. Eğer içgüdüsel değil ise programlanmış mıdır..? Bir program var ise bunu oluşturan şey nedir.?
 15. Undermethylation (Histadelia) : Çok az metil (üç hidrojen atomu içeren bir karbon grubudur). Esasen, düşük seviyeli SAM-e seviyeleri vardır ve bunlar metil verir. Bu, mükemmeliyetçiliğe, yüksek başarıya ve yüksek başarıya götürebilir. Şimdi neden bu sorunlu olurdu? Bu insanların% 15-20'si, undermetilasyonun bir sonucu olarak problem yaşıyor. Bu yol açabilir serotonin düşük seviyelerde depresyona karşı zayıf hale. Overmethylation (Histapenia) : Çok fazla metil (üç hidrojen atomu içeren bir karbon grubudur). Beyinde çok aktiftir ve çok fazla şey "çok fazla iyi bir şey" oluşturmaz. Bu, beyinde serotonin, norepinefrin ve dopaminin aşırı üretimine neden olur. Birçok durumda, yüksek serotonin düzeyleri azalmış motivasyon, libido azalması, kilo alımı ve karışıklık gibi psikolojik sorunlara neden olabilir.