Jump to content

AteCafe

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  91
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

AteCafe Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

2.168 profil görüntüleme
 1. AteCafe

  KIZGIN ATEİST VE MANTIK..

  Evelden bu forumda bir kişi kuralları çiğnediği zaman Adminlere iletirdin. Adminler gereğini yapardı. Şimdi Adminler müdahale yapmadığı gibi forum kullanıcıları da umursamaz olmuşlar. yazık çok yazık..
 2. AteCafe

  KIZGIN ATEİST VE MANTIK..

  Ben seni banladım ama halen cevap yazabiliyorsun. Demek ki pislik bir hacker sin. Forumu babanın çiftliği gibi kullanıyorsun. Bu olayı herkesin bilmesi gerek.
 3. AteCafe

  KIZGIN ATEİST VE MANTIK..

  Sayın Mempish Senin bahsettiğin konu işte tam olarak bu. Forumun haline bak. Yönetici uyuyor mu?
 4. AteCafe

  KIZGIN ATEİST VE MANTIK..

  Bu gibi davranışlarımızdan dolayı maalesef ki dincilerin eline çok malzeme veriyoruz.
 5. AteCafe

  Forum eski günlerine geri döndürülemez mi?

  Bence yasal olarak Ateistlere ifade özgürlüğü talebinde bulunmak. Bu ülkede kadınların ve hayvanların bile bizden daha çok hakları var.
 6. AteCafe

  "Onların doları varsa bizim de Allah'ımız var"

  1.cisi Tayyip Ateisttir. Çünkü Allah ı bu kadar hiç kimsenin aşağılaması mümkün değildir. (Filipinler lideri hariç) 2.cisi Allah geri zekalı değildir. Eğer para kullansaydı Bu para mutlaka dolar olurdu.
 7. AteCafe

  Katar'dan Türkiye'ye 15 milyar dolar yatırım

  Ah be kuzucuk.. Katarın parası katarın değil Tayyibin parasıdır.
 8. AteCafe

  Zorla Müslüman Yapımı

  Din kendisini Telkin ettirerek hayatta kalıyor. Allah ı cezalandırıcı konumuna sokarken dini liderlerini Allah ın bakanı yaparak onları dokunulmaz hale getiriyor. Dinin 1.besin kaynağı korku 2.besin kaynağı ödüldür.
 9. AteCafe

  Ölümden korkmamıza sebep olan duygu nedir.?

  Evrimin sonucunda oluşan bazı duygular ilkel çağdan beri sosyal yaşamda yerini aldı. Bence bu duyguları tetikleyen şey ise hormon lardır. Cinsel dürtüleri tetikleyen hormanlar aynı zamanda var olma, üstün gelme, sahiplenme davranışlarını tetikledi. İnsan kozmoloji sinin hakim olamadığı tek şey ise ölüm duygusudur. İnsan bu duygunun çözümünü çeşitli inançlarla yorumlamış ve genelde tapınma ve arınma duyguları ile birleştirmiştir.
 10. AteCafe

  BİNMİŞLER BİR ALAMETE GİDİYORLAR KIYAMETE..

  Temel mutlak değerler, Medeniyetler tarihinde kendini geleceğe az yada çok yansıtmıştır. Tarihsel olayların ve geleneklerin aynası günümüzde var olan şekli ile medeniyetlerin uzantısı olan devletler ve toplumlardır. Hiç bir devlet yada toplum yoktur ki, Geçmiş te yaşadığı travmalara ya da yüz kızartıcı davranışlarına sahip çıkarak arkasında dursun. Toplumu Derin yaralayan olaylar dillendirilmeyerek tarihin karanlık sularına gömülmüş, bazı medeniyetlerce konuşulması bile etik bulunmamıştır. Bunlara sizde bizde sayısı örnek verebiliriz. Ancak yanlışlarını tarihe
 11. AteCafe

  BİNMİŞLER BİR ALAMETE GİDİYORLAR KIYAMETE..

  Benim an Benim burada anlatmak istediğimi sana anlatamam çünkü sen ateist değilsin. Şairle şiirle konuyu sulandırıp esastan saptırıyorsun. Arapların doğru dürüst bir edebiyatı varmış gibi hangi şiirde yazıyomuş mış mış.. Senin bu forumdaki amacın üzüm yemek değil bağcıyı dövmek. Sivrisinek gibi bu forumlara girip inceden islami savunursunuz. Biraz nalına biraz mıhına.. Yeterki senin sübyancı muhammedine helal gelmesin. Bir kız çocuğunu öldürmekle 9 yaşında gerdeğe sokmak arasında bir fark yok. Bana söylermisin Hz.Ayşe yi 9 undamı yoksa 18indemi gerdeğe soktu. inkar edecek
 12. AteCafe

  BİNMİŞLER BİR ALAMETE GİDİYORLAR KIYAMETE..

  Muhatap olmaya değmez.
 13. AteCafe

  BİNMİŞLER BİR ALAMETE GİDİYORLAR KIYAMETE..

  Sende bana Allahın belgesini göster.
 14. AteCafe

  BİNMİŞLER BİR ALAMETE GİDİYORLAR KIYAMETE..

  Ne belgesi diplomamı göstersem.?
 15. AteCafe

  BİNMİŞLER BİR ALAMETE GİDİYORLAR KIYAMETE..

  Sen mi atacaksın çöpe. Hadi at ta göreyim. Bunu sana yazıyorum. "akşamın alaca karanlığında indiler vahaya.. Develer ıhmış sularını içmişti. Hava serin di ama toprak sıcak idi dört taraftan saldırdılar kervana sessizce ve derinden, görünmeyen sinir eden bir düşman Arap konakladığına oldu çok pişman zifiri karanlıktı yeşil bin pişmandı. Sivrisinek görünmeyen düşmandı. Bir vızıltı. kaşıntı, bir şaplak arabın her yanı kaşıntıdan oldu aplak. Bir nida ile çekti kılıcını ve haykırdı bu ne kahpeliktir. sinsi ve hainlik.
×
×
 • Yeni Oluştur...