Jump to content

gezgin95

Members*
 • İçerik sayısı

  523
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

gezgin95 Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  yer

Güncel Profil Ziyaretleri

2.594 profil görüntüleme
 1. Tarihleme yöntemleri: http://members.aol.com/darwinpage/datingmethods.htm .
 2. gezgin95

  ÜYELİĞİ SONLANDIRILAN KULLANICILAR

  Yazmayı unuttum ... AteshBey 1 gün dinlenme aldı. "2- Ensest ilişki evrim mantığı gütmeyen her insan için sapık bir düşüncedir. Ancak güçlü olanın hayatta kalması felsefesine dayana görüşçülerin ensesti normal görmesi son derece normaldir."
 3. gezgin95

  Büyük Müslüman Hüseyin Üzmez...

  . Her toplumda, böyle sapıklar çıkabilir. Kadınlara, küçük kızlara tecavüz eden de çıkar, geceleri sokağa çıkıp adam öldüren de çıkar. Geçenlerde Fransa-Belçika sınırında yaşayan, 15 yılda 10a yakın küçük genç kıza tecevüz edip öldüren 60ını geçmiş bir adam yakalandı. Bakirelerle derdi varmış. En son kurbanı kaçıp polise gidebilmiş. Eski kocasını da öldürme sözü verdiği için, karısı da yardım ediyormuş. Hatta, adamın aleti kalkmadığında o da işe karışmış ... Tam bir sapık aile. Bu ay mahkemesi başladı. "Michel Fourniret" diye arayın. Bu sapıklıkların dinle minle ilgisi yok. Önemli ol
 4. gezgin95

  Evrimin kesin kanıtı ...

  AteshBey şu anda tatilde. Geldiğinde bir şeyler yazar herhalde. Söylediklerimi kesmeye gelince, kimse kesemez. Her şey ortada. Kilise evrimi kabul etti. Akıllı! Tasarımcılar kabul etti. Bu iş bitmiştir. .
 5. gezgin95

  Öz babasından 7 çocuğu oldu

  Belki hep böyleydi de kimse bilmiyordu. Bir sokak ileriden haberleri var mıydı insanların? .
 6. gezgin95

  Ensestin biyolojik sonuçları?

  Biz, Genetikten anladığımız için, ensest'in zararlı olduğunu biliriz. Muhammed, bilmediği için akraba kızlarına sarkmıştır. Adem Havva ve çocuklarını da birbirleriyle yatırmıştır. Dün maymunlarla akraba olduğunu öğrendin. Bunu hazmedebilmen için 1 gün dinlenme veriyorum. .
 7. gezgin95

  Öz babasından 7 çocuğu oldu

  zeyyno'nun dediği gibi, kesin annenin de bu işten haberi vardır. 24 yıl bodruma inmemiş mi? Kız doğururken duymamış mı? Çocuk bezi girip çıkarken görmemiş mi? Ağlama duymamış mı? ... Bence aralarında anlaştılar, anne çocuklara bakabilsin diye baba bütün suçu üstüne aldı. Yakında kokusu çıkar. .
 8. gezgin95

  Evrimin kesin kanıtı ...

  Tabii ki, genelde, bir virüsün bulunup bulunmaması bir şeyi göstermez. Önemli olan varlık/yokluk değil. İnsan genomu 3,2 milyar çift nükleik asitten oluşan bir dizin. Eğer, A ve B türlerinde, aynı yerde, aynı virüsü bulursanız, bu iki türdeki DNA'nın bir zaman önce bir ortak atada infekte olduğu sonucu çıkar. Yani, virüs ortak-ata DNA'sına girmiş, ortak-ata yaşamına devam etmiş (virüs taşıyıcısı olarak), bir zaman sonra, ortak-ata grupları birbirlerinden ayrılmış, farklı yerlerde milyonlarca yılda başka türler oluşturmuşlar. Biz bugün şunu görüyoruz: - insan, şempanze, goril, orangut
 9. gezgin95

  Büyük Müslüman Hüseyin Üzmez...

  . İslamı en güzel batıracak olanlar gene müslümanlardır. Gerçek müslümanlar. .
 10. gezgin95

  cinsel organlar amacı dışında neden kullanılır

  İddia etmiyor. Yapıyor. Ama o bugün. Bugüne kadar?
 11. gezgin95

  cinsel organlar amacı dışında neden kullanılır

  Bir ırkta, erkeklerin bu işten hiç zevk almadıklarını düşün. O ırk kendini sürdürebilir mi dersin? .
 12. gezgin95

  Evrimin kesin kanıtı ...

  Bir virüs 4 tane nükleik asitten değil binlerce nükleik asitten oluşuyor. Mesela HERV-K10 türü (bu da varmış) 9bin küsur nükleik asit. http://jvi.asm.org/cgi/reprint/60/2/589.pdf Bu dizinin insan DNA'sında belli bir yerde tesadüfen olmasının olasılığı (protein olasılık hesaplarına dönebilirsiniz) yaklaşık 1/4^9000. Biraz da biz olasılık hesabı yapalım. .
 13. gezgin95

  bir soru...

  Beyin fırtınası diyelim. Saçmalarsam affola. Mikroplar için yeterli bir korunma olmadığı ortada. Başka ne olabilir? Gazetedeki "Ayşe Abla köşesi"ne arada şöyle mektuplar gelir: "Sevgili Ayşe abla, ben küçükken vajinama kalem sokmuştum, kanadı. gelecek hafta evleniyorum, hâlâ bakire miyim acaba?". Kızlık zarı, acıdığı için, küçük kızların çubuk mubuk gibi şeyleri vajinalarına sokup üreme organlarını yaralamalarını engelleyebilir. .
 14. gezgin95

  Evrimin kesin kanıtı ...

  Boşuna uğraşıyorsunuz. Çalışmaya başlayın arkadaşlar. Kuran'dan Evrimi filan çıkartmanız lâzım şimdi. Size bir ipucu da vereyim isterseniz. Hani yahudilerin maymun edildiği ayet vardı. O ayeti tersten okursanız mesela (retro-virüs'ü işaret ediyor) maymunların insan yapıldığı ortaya çıkabilir. Böylece Kuran'dan retro-virüsleri bile çıkarabilirsiniz. Haydi çalışmaya. Boş durmak yok. .
 15. gezgin95

  Evrimin kesin kanıtı ...

  Bir kere nezle virüsü değil. HERV-K virüsü. Ne zaman DNA'ya girdiği de önemli değil, o ayrı konu. Geçen zamanı hesaplamak için başka yöntemler kullanılıyor. Önemli olan şu: İki türün DNA'sında, aynı yerde, aynı virüs bulunuyorsa, bu virüs, DNA'ya ortak atada girmiş demektir. Başka türlü aynı yerde olamaz. Bu kadar basit bir şeyi aklınız almıyor. Aslında aklınız alıyor ama anlıyorum, panik halindesiniz. Sakinleşin arkadaşlar. Bu iş bitmiştir. .
×
×
 • Yeni Oluştur...