Jump to content

serinlemeye geldim

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  226
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

4 Takipçiler

serinlemeye geldim Hakkında

 • Derece
  Advanced Member
 1. Konuyu uzatmaya gerek yok. Ortada bir yasa var saksı çalıştıkca bu yasa dan kimi güzel gördüğünü kimi işine geleni dolduruyor.
 2. serinlemeye geldim

  Ev Kiraları

  Ne güzel serinledin öyle.... Görmeyen ler bir daha görsün diye. Türk ler aynem yukarıdaki gibi....
 3. serinlemeye geldim

  İnanmıyorsan da saygı duy!

  Farklı ırkların bulunduğu sürüyü zaptetmek zordur. Hâlâ otluyorsanır o sürü de saygı var demektir...
 4. serinlemeye geldim

  İslam kadın dinidir.

  Durumuna üzüldüm dini dar gardaşım. Dokuz gülücük de ondakuz ne matematik hesabı yapan lar danmısın....
 5. serinlemeye geldim

  Ev Kiraları

  Hep bu Müslümanların yüzünden ticaret helaldiyip cukkkada cukka ediyorlar.
 6. serinlemeye geldim

  İslam kadın dinidir.

  Hayvanlarda ahlak ne zaman dır var diyor. Ben öyle anladım. :dokuz
 7. Agnostik muro Ne saçmalıyorsun diyorum yazdıklarına karşılık gülücük... Şu kıssanı 5 kurşun değerinde " sana bir sürü soru sordum hiç birine cevap vermedin " bende yıllardı alamadık ondan kendi haline bıraktık çünkü saçmalıyorum
 8. İnsanların böyle boş haberlere dalmaları bu kadının yaşadığı durum dan ne farkı var. Evet anlatılana göre komik kadının ölüm korkusunada para verdigide olabilir fakat son satır yanlış. Kariyerini bozacak bir yanlış yapmaz !!
 9. serinlemeye geldim

  Orucun faydaları!

  Eskilere birşey anlatılmaz onlar öyle görmüş. Her ne kadar eski de olsa kazasını bilir. Dayınız yolun sonun da tanrıya nasıl golcü olduğunu gösteriyor. Bu yolda gözü birşey görmez....
 10. serinlemeye geldim

  2015 ramazanın ilk linç girişimi

  Ben içtim bir şey olmadı. Keşke içmeseydim dediğim oldu Ah şu başkaları olmasaydı ben ne ederdüm
 11. serinlemeye geldim

  Orucun faydaları!

  Ramazan turu başlamış sıkın Ah şu başkaları olmasa ben ne derdim!
 12. Vallahi ben ateis değilim'olamadım da Maksadınız öğrenmek ilerlemek ise ayrım yapmada iler leyin dedim. ( çöp te olsa sağlam içinde var) Nasıl bir birikiminin var'hl hangi tür ateis sınıfına giriyorsunuz bilemiyorum ama buradaki çoğu üye caner yada benzeri kitapları sayesin de ateis olmuş ve oradan aldığı bilgiler ile yazıp ateis ligin başka bir mesheb ini yaşıyor. Dikkat edin caner cilere !!!
 13. Arama motorları var dimi soruyorusun önüne milyonlarca seçenek geliyiyor. Doğru olan içinden alıyorsunuz. Tek bir yere bağlı kalmayan heleki fanatikleri kendi lehine kullandığı bilgilere asla.. Çöp ne kadar pis koksada bozuk meyvalar olsa da çöp ün içinde işe yarayan birşey illa ki vardır. Kolay gelsin...
 14. serinlemeye geldim

  Hayat Anlamsız Ve İğrenç Bir Yerdir

  Bende eski bir üyeyim arasıra gelir serinler gider gelir gelen gidene bakarak kimlerin ne kadar değiştiğine bakarım. Buradaki çöp leri düzeltmeye geleni çok gördüm üstüne bulaştıranıda! Ölmüşü diriltmekle için uğraşır ken sağır olanı da! Çarşaf meselesi dinlenmek isterim eğer farklı birşey ise. Birde erkek neden bürünmüyor on daki ten, saç degil mi.klasik cevap vermeyin lut kavmini hatırlayın!!
 15. serinlemeye geldim

  Gurbetçiler

  Hahhaha hihihii Benim klavyede sorun yok. Senin ki sorunlu. Yazılar gayet açık gözüküyor... Neyse ben cevabı aldım. "En büyük benim" Dip not' İnsan lar yaşamadıkları tarihi eline geçen nesne ve yazıları araştırıp bir anlamı bir mana verir ken senin bu en büyük benim tavrın tam da bu foruma yakışır bir üye cevabı vermen ne kadar boş benci yaşadığınızı gösteriyor.... Ben ne TC nede başka cc buyruğunu sığınıp yer yüzündeki diğer insanları dan kendimi ayırıyorum.
×
×
 • Yeni Oluştur...