Jump to content

fizikalist

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  338
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

fizikalist Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 1. fizikalist

  Allh Diktatör Değil mi?

  Yasa için istikrara gerek yok. Tek gereken şey oluş, olgu. Seni 100 metre ileride kuzeyde bir mancınığa koysak, başka 3 kişiyi de doğu, batı, güney kısımlarında 100 metre ileride bir mancınığa koysak ve aynı anda fırlatsak. Merkezde birbirlerinizle buluştuğunuz anda oluşan yasalar, birbirinize aldığınız konumlar yani, istikrarı göstermez. Saçmalama yani. Bir şeyleri uydurmak için gerçeklikte saçmalıklar üretiyorsun. Sen ve senin gibiler saçmalıklarını anlamıyor ve size mantıklı gibi görünüyor olabilirsiniz. Ancak benim gibi materyalist akıllar bunu saniyesinde görür. Antikor gibidir ma
 2. fizikalist

  Kimse Cehennemde sonsuza kadar kalmaz

  Winter is coming.
 3. fizikalist

  Gerçek Müslümanın Özellikleri Nelerdir?

  Sen islamdan bahsetmiyorsun. Boşuna konuyu dağıtma. İslam açıkça kaynağını kuran ve peygamberin (muhammedin) yaptıkları der. İslamın başka da kaynağı yoktur. Ayrı bir din yarattıysan onu ayrı bir başlık aç orada tartışalım. Böyle şeyler yapma bir daha.
 4. fizikalist

  Müslümanlıktan Ateistliğe

  Kronoloji diye bir metot var. Saçmalayıp durma. Senin şu anda beğenmediğin işid, taliban islamın ruhudur. İslamın çıkış noktasındaki tüm özellikleri aynıdır. Bu islam çıkış noktası işid ve taliban gibiyse ve senin gibilere de o çıkış noktasından yayıldıysa, sen daha neyin yalanını söylüyorsun? Milleti aptal mı sanıyorsun? İslam çıktığı tarihten itibaren işid ve taliban kurallarına sahipti. Sen bir yalancısın. Sen bir düzenbazsın.
 5. fizikalist

  Gerçek Müslümanın Özellikleri Nelerdir?

  Din olarak islamın tek kuralı dürüst ve iyi olmak mı? Kaynak gösterir misin?
 6. fizikalist

  SEVEYİM...

  SEVEYİM pek uymamış. SKEYİM demeliydin bence.
 7. fizikalist

  Müslümanlıktan Ateistliğe

  Bilmeyecek ne var bunda? Kimse kimseye zekat verip de zikmemiştir. Ama bir dakika Müslümanlar kesinlikle bunu da yapmıştır. Ben bundan kesin eminim. Zekat verdiği kişiyi ziken bir müslüman illaki olmuştur.
 8. fizikalist

  Gerçek islam...

  Dünya bu olanları affetmez. Dünya kamuoyu bir şekilde tepkisini kusar. Müslümanlar çok büyük bela çekiyorlar. Kendilerini savunacak silah bile yapamıyorlar. Hepini goril diye kafese koyup sergileme gücü var dünyanın kalanında. Türkiye topraklarını bir an önce terketsin ateistler ve dinsizler. Yunanistanda karın tokluğuna yaşayıp hayat kur daha iyi. Winter is coming.
 9. fizikalist

  Müslümanlıktan Ateistliğe

  Karşılığında fakirleri zikmiyorsun.
 10. fizikalist

  Gerçek islam...

  Bütün bunların kişilik bozukluğu olmadığı aşikar. Bu kişilik bozukluğu, psikopatlık, katillik olsaydı kafaları kesilen insanlara fiziksel zarar hat safhada olurdu. Yani bıçağı yüzüne gözüne, karnına, bacağına saplardı bu sapıklar. Tekme tokat işkence yapardı adamlar. Ancak bunları yapmıyorlar. Dini inançlarına göre bir infaz gerçekleştiriyorlar. Kafalarını islam kurallarına göre kopartana kadar hiçbir fiziksel şiddet veya işkence yok. Bu durum bunun suçlusunun islam olduğunu kanıtlar. O kafaların kesilmesinin nedeni islam. Bir de adamlar onurlu bir şekilde öldüler. (birinci biraz debe
 11. fizikalist

  Ölüm

  Hayır sen Noel Babaya inanan küçük çocuk gibisin. Noel Baba bir uydurma. Allah uydurma
 12. fizikalist

  Ölüm

  Ben Allah, Pikaçu, Örümcek Adam, Süpermen, Fantastik Dörtlü, Hulk'a düşmanım.
 13. fizikalist

  Müslümanlıktan Ateistliğe

  Sizin sorununuz bu. Konsept ile amacı karıştırıp duruyorsunuz. Bak, hukukta adam öldürme durumundaki maddelerin olması hukukun bir adam öldürme rehberi olduğu anlamına gelmez. Senin ilk önce bu zihniyetini temizlemen lazım. Pislik yapma.
 14. fizikalist

  Gerçek Müslümanın Özellikleri Nelerdir?

  Nasıl yani? İslamın kuralları olmadan mı?
 15. Dünyadaki islam ve müslüman tablosunu gündeme getirdiğimizde gerçek islam ve gerçek müslüman olmadığı bahanesi herkes tarafından kullanılıyor. Hatta bunu diğer dinlerdekiler de kullanıyorlar. Kötü örneğin gerçek islam ve müslümanlık olmadığını belirtiyorlar. Peki gerçek müslümanlık nedir? Gerçek müslümanın özellikleri nelerdir? Nasıl birisidir gerçek müslüman? Sırtında pelerini ve göğsünde büyük harflerle GM (gerçek müslüman) yazan bir süper kahraman mıdır? Gerçek müslümanın özellikleri nelerdir?
×
×
 • Yeni Oluştur...