Jump to content

hz. nuh

Üyeliği Sonlandırılmış Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  9
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

hz. nuh Hakkında

 • Derece
  Newbie

Güncel Profil Ziyaretleri

173 profil görüntüleme
 1. hz. nuh

  Forumun terbiyesiz yöneticileri

  Yahu sen ne kişiliksiz bir adammışsın... Sana öbür forumda da bu forumda da kapak yaptım, forumlara artık uğrayamaz dedim, sen bir süre sonra gelip, hiç bir şey olmamış gibi pişkin pişkin bunları yazabiliyorsun. Sen önce şuradaki laflarımı bir hazmet, ondan sonra yazarsın:
 2. hz. nuh

  Goethe'nin Muhammed şiiri.

  Sen apaçık söylenenleri anlamazken imâyı mı anladın?
 3. hz. nuh

  Forumun terbiyesiz yöneticileri

  Bu patavatsız tavrın bende tereddüt oluşturuyor. Sadece laf çakıp gideyim diyordum ama acaba şu püsküllü şımarıkla uğraşsam mı diye düşünmeden edemiyorum. İşim gücüm var, aklımı çelme. Zamanım değerli. Onu hakketmiyorsun. 17 yıldır hiç bir adamlık öğrenemeyen birine zaman ayırıp onu adam etmeye çalışmak doğru bir karar olur mu?
 4. hz. nuh

  Goethe'nin Muhammed şiiri.

  Sen bu pervasızca şımarıklığa alışmışsın, diğer yöneticiler ve üyeler de bunu içlerine sindiriyorsa sorun yok gibi gözüküyor. Ama bunu senin için bir sorun hâline getirebilirim Hayır, bu sana bir tür hakaret etme biçimiydi.
 5. Keyfî olarak forumdan adam atar, forum kurallarında yazılı olmayan madde uydurup üye yasaklar; kendi ayrılan üyeyi bile hızını alamayıp ayrıca atar, arkasından bir sürü laf eder. Bunun adı yönetici... En çok küfür ve hakaret eden bazı üyelere dokunulmaz. Ama hiç hakaret etmeyen üyeler eğer muhalif düşünceleri savunuyorsa forumdan atmak için üzerine gidilir, kendi isteğiyle gitmesi telkin edilir, olmazsa sudan bahanelerle üye atılır. Bunu yapan yönetici... Forumda insanların değerlerine laflar edilir. O değerler ayaklar altına alınıp pislik muamelesi yapılır. Bunu da ateistlik namına yaparlar. Böyle ucube bir ateistlik ancak bizim fikir fukarası ülkemize özgüdür. Bunu dayatan da forumun bu zihniyetteki yöneticileri... Rezil rüsva bir forum burası. İnsanların iyi niyetini suistimal eden, farklı düşüncelere tahammül gösteremeyen, insanlara saygı duymayan, kendine de saygı duymayan, seviyesiz yöneticilerin hakimiyetindeki bir forum. İçinde bulunduğu şu pespaye durumu fazlasıyla hakkediyor. Buna sebep olanlar da bu forumun terbiyesiz yöneticileri ve onların korumasındaki seviyesiz üyeleri...
 6. hz. nuh

  Goethe'nin Muhammed şiiri.

  Bu terbiyesiz adamın bu terbiyesiz kadından birkaç basamak daha seviyesiz olduğunu anlamıştım. Doğruymuş... Baksanıza, ayrılıp gitmiş adamın arkasından esrar kullandığını ileri sürebiliyor. Kadın ise hiç olmazsa az da olsa bir rahatsızlık duyup mesajı silinmesi için raporlamış. Ama forum yönetimi da investor denilen adamlar aynı seviyede olduğu için olsa gerek, mesajı silmemiş...
 7. hz. nuh

  Goethe'nin Muhammed şiiri.

  Zenci fobisi iliğine işlemiş senin. MAL lafı da en çok senin gibilere yakışır. Giden adamın arkasından bu ne utanmaz sözler böyle!.. Bir de kalkmış adamın yaşını konu ediniyorsun. Bu cümlelerin olgun bir adam olmadığını gösteriyor.
 8. hz. nuh

  Goethe'nin Muhammed şiiri.

  Adam zaten kendisi gidiyor. Sen bir de hangi akılla onu forumdan atıyorsun? Üstelik bir de kendisi ayrılmış bir üyenin arkasından laf ediyor!..
 9. hz. nuh

  Goethe'nin Muhammed şiiri.

  Yönetici mi, yoksa mahalle zorbası mı, belli değil! Hangi kurala göre forumdan üye atıyorsun?
×
×
 • Yeni Oluştur...