Jump to content

Türk Torunu

Üyeliği Sonlandırılmış Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  3.023
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

5 Takipçiler

Türk Torunu Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Ötüken

Güncel Profil Ziyaretleri

2.868 profil görüntüleme
 1. http://m.youtube.com/watch?v=h_kqchnmfno
 2. Sizin o yok saydığınız, saçma bulduğunuz milliyetçilik var ya o işte Atatürk'ün en önemli ikinci ilkesi. Kendinizi kandırın durun kafanızda yarattığınız hayali Atatürk'ü sevin. Gerçek Atatürk ile yüzleşmeyin. Son diyeceğim bu.
 3. Özür mözür dilemiyorum kimseden.
 4. Hala anlamadı millet. Ben bu başlıkta Aleviliği hedef almadım. Genelleme yapmadım. Alevi olmayanları düşman olarak gören, hayatı Sünni düşmanlığı üzerine kurulu olanları hedef aldım. Kılıçdaroğlu gibi kemalist görünümlü Atatürk düşmanlarını hedef aldım. Y-CHP-HDPKK zihniyetini hedef aldım. Bunları bir arada tutan güç Alevi mezhepçiliği değildir de nedir?
 5. Türk Torunu

  Yasin Börü ölümsüzdür

  Bu başlıkta benim ironi yaptığımı anlamadın mı? Yasin Börü terörist midir bilmiyorum, konu hakkında fazla bilgi sahibi değilim. Ama Atatürk düşmanı, şeriatçı bir aileden geldiğini biliyorum. Burada senin gibilerin iki yüzlülüğünü göstermek istedim. Eğer derdiniz gerçekten çocukların ölmesi olsaydı Yasin Börü için de Berkin kadar üzülür, onun için de besteler yapardınız. Heykelini dikerdiniz. Ama sizin derdiniz çocukların ölmesi değil işte, PKK'lıların ölmesi. Sırf PKK sempatizanı olduğu için üzülüyorsunuz Berkin Elvan'a. Ben Yasin Börü için şehit, kahraman falan da de
 6. Nasıl alakası yok? Ekmeleddin Atatürk düşmanı bir Fetoşçuk değildir de nedir? Parti nasıl bu hale geldi, kim bu hale getirdi?
 7. Atarsan at Haci zaten senin Fetoş'a barışçıl bir insan demenden aklı yerinde bir insan olmadığını anlamıştım. Darbe girişimini Fethullah yapmadı, Kemalistler yaptı demiştin. Sen kanıt gösterdin mi bunun için?
 8. Kanıtlarım işte o fotolar, yan yana gelen Apo ve Atatürk resimleri, Seyit Rıza denen çapulcu için üzülenler onun resmiyle eylem yapan CHP'li vekil, Türklüğü anayasadan çıkaracağız diyen Kılıçdaroğlu, parti içindeki Sezgin Tanrıkulu gibi şerefsizler, Berkin Elvan'a şehit-kahraman diyenler vs kısaca Y-CHP-HDP zihniyeti bunlar yeterli kanıt değil mi? Kılıçdaroğlu bir yerde Dersimliler cumhuriyete Atatürk'e çok bağlıdır demişti 1 Kasım'da Tunceli'nin oy oranlarına bakın bakalım nasıl? FETÖ de HDP de en az AKP kadar Atatürk düşmanıdır. Bunlarla yan yana gelmiş, ittifak kurmuş olan Y-CHP
 9. Senin "Alevilik hümanist bir din değildir, Aleviler Alevi olmayanları sevmezler, aralarına almazlar" ve hatta "Alevilik de sapık bir inançtır" gibi şeyler söylediğini hatırlıyorum. Alevicilik derken Alevi ümmetçiliği demek istedim. Yani Alevi olanları üstün, dost ve kardeş olarak görmek. Nasıl Siyasal İslamcılar kendilerinden olan herkesi kardeş, olmayanları da düşman olarak görüyorsa bu mezhepçilerin düşünce yapısı da aynen böyle.
 10. Haci neden bu kadar sinirlendin sen zaten sevmezdin Alevileri? Ben bu başlıkta genelleme yapmadım, Aleviler kötüdür demedim. Sadece Alevicilik kötüdür dedim. Hiçbir yerde de okumadım bunları kendi düşüncelerim bunlar.
 11. Sen de Müslümanlar gibi lafı çarpıtma şöyle. Ben Alevilik bir tehlikedir demedim, düzgün oku yazdığımı. Alevi mezhepçiliği bir tehlikedir dedim. Tıpkı siyasal İslamcılık, ümmetçilik gibi Alevicilik de bir tehlikedir. Bir avuç çapulcu da değiller. Milliyetçiliğe düşman olan, HDPKK'yı seven birçok Alevi var. Bunların Kemalizm ile hiçbir alakaları yok. Y-CHP'liler için de geçerli bu. Onların da umrunda değil Atatürk falan. Tek dertleri Sünnilerin ezilmesi. Milliyetçiliği falan zerre kadar önemsemiyorlar. Onlara göre milliyetçilik boş, ilkel bir düşünce. Atatürk Sünni kökenli bir a
 12. Türk Torunu

  Yasin Börü ölümsüzdür

  Ya hiç anlamıyorum sizde hiç mi vicdan yok? Ne olursa olsun çocuk sonuçta bu çocuk.
 13. Türk Torunu

  Kızım oldu 13 gün önce isim bulamadık hala

  Ayça, Gökçe, Gökçen, Ayşen, Aybige vs bunlar da olabilir.
 14. Türk Torunu

  Kızım oldu 13 gün önce isim bulamadık hala

  Al işte sen sabah akşam burada İslam'ı eleştirip durmuyor musun? Müslümanların sırf Kuran'da geçiyor diye kızlarına koyduğu, "üzerimize" anlamına gelen aptalca bir ismi tavsiye ediyorsun burada da. Bu ne çelişki?
 15. Türk Torunu

  ATEİST TÜRKÇÜ OLURDA , ATEİST ÜLKÜCÜ OLAMAZ.

  İyi o zaman kendi çocuğunun rızkını da git başka çocuklara harca.
×
×
 • Yeni Oluştur...