Jump to content

Tetrahedron

Sadece Ateistler Grubu
 • İçerik sayısı

  1.711
 • Katılım

 • Son ziyaret

Tetrahedron kullanıcısının paylaşımları

 1. Tetrahedron

  Barbaros Şansal...

  Ülkeye kedi boku kadar faydası olmayan insanların yaptığı linç girişimine gelsin bu fotoğraf. Kimse kimseyi kandırmasın adamın ne demek istediğini hepimiz çok iyi biliyoruz. Barbaros Şansal bize ülkenin ne hale geldiğini çok keskin bir çizgiyle göstermiştir. Bu sebeple hırsız ve tecavüzcüye gösterilen iyi niyet ona gösterilmemiştir. Taksim gezisinde en başta olan ve Türkiyeyi pek çok vatan sever diye geçinen insandan daha fazla vatan sever biridir. Dağdaki çobanla benim oyum bir mi diyen Aysun Kayacıyı daha sonraki zamanlarda nasıl haklı gördüysek ki ben o an haklı olarak bulmuştum. Bir gün iş işten geçtiğinde Şansalı da haklı görecek çok insan olacaktır.
 2. Tetrahedron

  Ben neden varım ?

  Peki bir robot a yapay bir zeka verirsek o da kendisini sorgularda niçin varim derse nasil bir cevap bulabilir?
 3. Tetrahedron

  Ben neden varım ?

  Var olduğuna emin misin?
 4. Tetrahedron

  AKP-Gülen Savaşımının Neresinde Saf Tutmalıyız?

  Böyle özel tim mi olur. Ben bile ormanda 10 gün yaşardım gelenleri tek tek indirdim.
 5. Tetrahedron

  AKP-Gülen Savaşımının Neresinde Saf Tutmalıyız?

  Senin pek çok konuda fikirlerine katılıyorum. Bu darbe olayının iç yüzünü yakında öğreniriz veya hiç gerçeği bilemeyeceğiz. Bu feto olayısa burada bitmez Atatürkcu girişim ise artık o sayfa kapanmış olur.
 6. Tetrahedron

  AKP-Gülen Savaşımının Neresinde Saf Tutmalıyız?

  Ben akp kendi bile yaptırmış olabileceğini düşünüyorum.
 7. Tetrahedron

  AKP-Gülen Savaşımının Neresinde Saf Tutmalıyız?

  Peki neden başarısız bir darbe yaptılar. Bu öğürülmüş olmalı yaverler kadar herşeyin içindeyken uzununu böyle ellerinden kaçırmış olmaları komik. Birde ormana kaçan özel tim dedikleri 2 gün sonra bisküvi alırken yakalanıyor lan bunlar yılan böcek yiyerek aylarca ormanda yaşıyor diyorlardı. Ölüm makineleri deniyordu tüm eşyalarını daha ilk günden ormana atmışlardı.
 8. Tetrahedron

  Kuranın Degistirilmesi? (Soru)

  Kuran değiştirilemez çünkü çok saçma yerine herangibi bir masal kitabı konulamaz. Düşünüyorum da yüzüklerin efendisi yok yok o bile daha gerçekçi. Kuran tüm masal kitaplarını sollar geçer. Sahi ya onu insan yazmış olamaz ???
 9. Tetrahedron

  AKP-Gülen Savaşımının Neresinde Saf Tutmalıyız?

  Darbeler boş bir andan faydalanarak gelirler. Dediğin gibi Hitler yenilmiş bir ülkeye umut olarak geldi Atatürk de aynı yoksa 600 senelik Osmanlıyı kim yıkabirdi. Yıkılmış bir ülkeden istifade ederek başa geliniyor adam iyi ise ülke feraha sapık ise boka batıyor. Şuan ki darbe hükümet i güçlendirmekten başka bir işe yaramadı. Niçin ve hangi sebeple yapıldı o da muamma. Bence
 10. Tetrahedron

  Resimler - Karikatürler - jpg formatında yazılar...

  https://youtu.be/fs5-2xz_kUMTürkiye'yin şuan ki durumu
 11. Tetrahedron

  Darbenin B planı

  Bu böyle kolay bitmez. Kadar basit olamaz. Umarım yanılırız ama çok büyük bir oyu oynanıyor. Savaşa milleti hazırlıyorlar psikolojik olarak.
 12. Tetrahedron

  15 Temmuz Darbe Teşebbüsünü Kimler Yaptı?

  “Şimdi abi, bu darbeyi aslında gizli bir dini tarikat yaptı. Ama televizyonda okuttukları bildiri laikleri ayartmak için Atatürk filan diyordu. Ha, kimse yemedi o ayrı. Laikler hiç yemedi. Laikler aslında zaten hiçbir zaman yememişti de... Hükümet yemişti. Kandırıldık dediler zaten. Hatta hükümetle sıkı fıkı dosttu bunlar, sonra düşman oldular. Yok, komployla vatanseverleri hapse atınca düşman olmadılar, düşmanlık daha sonra. Abim bi dinle ya, kafanı vermiyorsun! Şimdi efendim bunlar çok önceden, “Darbe yapacaklar” diye bir sürü çakı gibi demokrat insanı hapse attılar, yerine kendileri geçtiler ya... Hani hükümeti kandırdıktan sonra? Anladın? Sonra da işte kendileri darbenin en pisini yaptılar. Niye yakalanmadılar deme, bu gizli örgüt sadece orduda değil, böyle devletin herrr yerinde yuvalanmış. Mesela SAT komandosunun imamı BDDK’dan çıktı. Evet, bankacılık denetleme kurulu. Ne alakası var deme yav, hiçbir şeyin alakası yok gibi görünüyor ama her şey birbiriyle alakalı. Hayır, paranoyak değilim, normal insanım, sen dinle! Şöyle ki... bunlar şeye benziyor... Yok dünya tarihindeki hiçbir şeye benzemiyorlar aslında. Kendilerini gizleyip, takma isimlerle filan haberleşiyorlarmış. Mesela tarikat şeyhleri bunlara gizli işaret olarak üstü F’li 1 dolarlar vermiş. Abim alık alık bakma suratıma. Neyse işte bunlar delirip darbe yaptılar. Sonra halk tişörtle, terlikle filan sokağa çıktı, bunlara karşı durdu. Evet biz öyleyizdir, sen onu anlayamazsın. Sonra, bunlar insanları makineliyle taradı. F-16’lar şehirlere saldırdı, Meclis’i bombaladı. Evet yav aa kesin bilgi, gördüm çünkü, gözümlen gördüm! Sonra mı?... Sonra işte şimdi bütün ülke birlik oldu! Evet, dün kafamıza bomba yiyorduk, bugün gelecekten çok umutluyuz! Çünkü biz böyleyizdir. Ne var? Anlamadın mı? Dur, bir daha anlatacağım o zaman...” Gürse Birdel.
 13. Tetrahedron

  Ateistler-Uğrunda Ölecek Bir Değerimiz Var mı?

  bir bütün halinde insanlığımız yunsun, arınsın diye duru pınarlarda alın terinin namusu kurtulsun diye kurtulsun diye sıcak somun acı soğan ve çiçekli basmalar ahdettik vefa ettik kelle koyduk ölen ölür dostlar düşmanlar heyy kalan sağlar.
 14. Tetrahedron

  15 Temmuz Darbe Teşebbüsünü Kimler Yaptı?

  Tümgeneral Mehmet Dişli: Komutanım şu evrakı imzala. Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar: Ne belgesi manyak mısınız lan siz. Dişli: Seni Genelkurmay başkanı yapacağız Akar: Ben zaten genelkurmay başkanıyım. Gen.Kur. 2. Başkanı: Ne oluyor burada? Dişli: Darbe oldu 2. Başkan: Ne darbesi lan? Dişli: Ne bileyim, öyle bir söylenti var. Akar: Nasıl söylenti var. bana evrak imzalatıyordun. Dişli: Bana imzalat dediler. 2. Başkan: Kim dedi? Dişli: Bilmiyorum, tanımıyorum. Akar: Ne olacak o zaman? Dişli: Biz sizi bir tutuklayalım, sonra bakalım. Akar: Sıkmazsan şerefsizsin. Dişli: Neden sıkayım? 2. Başkan: Darbe var ya... Dişli: Ne darbesi, kim yapmış? Akar: Manyak mısınız siz lan? 1. Yaver: Herkes yere yatsın, Akıncılar'a götüreceğim sizi Akar: Neden? Yaver: Darbe var. 2. Başkan: Kim yapmış? Yaver: Neyi kim yapmış? Akar: Darbeyi. Yaver: Ne darbesi? Dişli: En iyisi Akıncılar'a gidelim. Akar: Öztürk Paşa da oraya gitsin. Yaver: O orada zaten. 2. Başkan: O mu yapmış darbeyi? Yaver: Ne darbesi, darbe mi olmuş? Akar: Kalkın Akıncılar'a gidelim, yoksa kendimi keseceğim. AKINCILAR Öztürk Paşa: Komutanım hayırdır. Akar: Ne hayırdır? Öztürk: Ne işiniz var Akıncılar'da? Akar: Siz getirdiniz ya. Öztürk: Biz neden getirtelim sizi? Akar: Darbe olmuş ya. Öztürk: Ne darbesi? Akar: Ebenin.. Neyse, sen ne arıyorsun burada? Öztürk: Darbecileri ikna etmeye siz gönderdiniz ya. Akar: İşte darbe diyorsun, kim yapmış? Öztürk: ne darbesi Akar: Allah'a imanı olan biri beni vursun. İmam: Sonra kanlı darbe yaptılar desinler demi, yemezler. Akar: Sen kimsin ulan? İmam: Ben Hava Kuvvetleri imamı. Akar: Tamam sakinim... Öztürk Paşam diğer paşalar nerede? Öztürk: Düğündeler hocam. Akar: haberleri yok mu? Öztürk: Neden haberleri yok mu? Akar: Yok bir şey Öztürk yok bir şey. Öztürk: Komutanım birazdan diğer paşaları da getirecekler düğünden. Akar: Kim getirecek? Öztürk: Darbeciler. Akar: Öztürk buradan sağ çıkalım seni, Dişli'yi ve o yaveri, bu imamın evinde... Tövbe tövbe. Öztürk: Yav Yaşar sen ne arıyorsun burada? 2. Başkan Yaşar Güler: Zorla beni buraya getirdiler. Öztürk: Kim getirdi? 2. Başkan: Darbeciler. Öztürk: Darbe mi yapmışlar? Dişli: Ya birileri bir şeyler yapıyor ama kimse bilmiyor ne olduğunu. Yaver: Ya komutanım... Ne oldukları belli olmayan adamları en yakınlarına getiriyor bizim komutanlar, sonra ne oldu... Akar: O 1 dolarlar ne? İmam: Büyüden korusun diye. Akar: Bu kim lan? Yaver: Valla biz komutan diyoruz, ama bazıları imam diyor. Ben de anlamadım, ne olduğu belli değil. 2. Başkan: Komutanım TV'lerde darbe olmuş diyorlar. Dişli: Darbe mi? Kim yapmış? Yaver: Allah memleketi korusun. Ne adamlar var ya, resmen ülkeye ihanet... Akar: Ulan buradan bir sağ çıkayım ben..."
 15. Tetrahedron

  TÜRKİYE'DE DEMOKRASİ YALANI

  Bu darbe hikâyesiyle kahraman ilan edilen halk bir level daha atlayıp tayip in askerleri haline gelmiş hatta emir olmaktan hoşlanmislardir. Düşünen bir toplum olsaydı bu yüzkarası beceriksiz bir adamı sorgulandı. Tayio oturduğu yerden başkomutan oldu halkın gözünde
 16. Kendi dinine yabanci tek toplum Türkiye. Cenazesine yabancı.
 17. Tetrahedron

  TÜRKİYE'DE DEMOKRASİ YALANI

  Seküler bir yapıya dönüşe bilmek için bu halkla bu mümkün degil. Türkiye nin tayip sorunu degil halk sorunu var.
 18. Tetrahedron

  Resimler - Karikatürler - jpg formatında yazılar...

  Yeni fotolar bekliyorum
 19. Tetrahedron

  Tanrı "1" tane olabilir mi?

  Tanrılar çıldırmış olmalı
×
×
 • Yeni Oluştur...