ekremaktaş

Sadece Ateistler Grubu
 • İçerik sayısı

  1.065
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

ekremaktaş Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Male

Güncel Profil Ziyaretleri

614 profil görüntüleme
 1. bilmem
 2. ama tarih boyunca tanrının ismini ve özelliklerini değiştirenlerin hep inananlar olduğunu görüyoruz
 3. Sadece aynı forumda yazdığın için onlarla buluşmak mantıksız. Ama forumun bazı üyeleriyle skype/messenger gibi instant messaging üzerinden muhabbet kurduysan, bir süre sonra onlarla buluşabilirsin. forum -> im -> gerçek hayat üzerinden bir sürü insanla buluşmuşumdur ama öyle üç beş ayda değil. samimiyet olması lazım biraz. mesela bu forumda haci ile cigi buluşabilir ha ha ha
 4. Vay be adam biliyormuş. Tiyatro, kontrollü diye boşa denmiyor.
 5. 15 temmuz'da gördüğümüz bir avuç avanak mı gladyo yani? Türkiye'de Amerikan gladyosu var buna "eyvallah" ama otel adresini esnafa soran, cnntürk'te gazetecilerle yumruklaşan, köprünün bir başını tutup öbürünü boş bırakan, "biz darbe yapıyoruz" diye bağırırcasına uçakları ankara üzerinde boş boş dört döndüren, koskoca tankları sivillere kaptıran bu aveller mi gladyo, anlamadım. 15 temmuzdan sonrası daha da kötü.
 6. leonardo18 atıldı atılalı ismi "leon" ile başlayan troller dönemi başladı
 7. bi mücadele sporuna kaydol
 8. öyleyse neden nato'nun hiçbir kademesinden tek bir ses çıkmıyor? en büyük ordularından birinde olan biteni sessizce izliyorlar mı yani?
 9. Beni en çok rahatsız eden şu: Hayır bunu bir de 50 yaş üstü okumuş, atatürkçü, elit insanlar paylaşıyor bir de. Yav 40 sene boyunca duymadığınız söz, cemaat-akp kavgasından sonra mı peydah oluverdi? Ne hikmetse tarih de tam 17 Aralık. Adeta bir peygamber, bir kahin gibi Atatürk tam gününde yapmış konuşmayı. Bak sen Sonra 17 Aralık tarihini 7 Aralık olarak değiştirdiler. Şuna bir de kitapta yazılmış gibi font vermişler: Bir konuşmanın bölümüymüş. Hangi konuşma diyorum, bilen yok. Biri "nutukta geçiyor" dedi, attım bendeki nutuğun fotoğrafını, dedim sendeki sayfa kaç, ses seda çıkmadı. Ahaha. Bizim tayfa da az mal değil yani.
 10. minoxil forte 5% var onunla çıkar biraz
 11. DİKTATÖRLÜK YASAYLA KURULMAZ SİLAHLA KURULUR Bugün Halk Oylamasında Hayır diyen bir kesimin en önemli yanılgısı, diktatörlüğün yasayla geleceğini sanmasıdır. Oysa dünyada yaşanan bütün tecrübelerde diktatör silahla gelmiştir ve ondan sonra yasasını getirmiştir. Seçimle de gelse, diktatörlük kuracak olanların ilk işi silah hakimiyetini sağlamak, kendi ordusunu ve polisini kurmaktır. Diktatörlüğün anayasa düzeni, silah üstünlüğü sağlandıktan sonra gelir. Türkiye’de diktatörlük için silahlı kuvvet yoktur. Eğer birisi diktatörlük peşindeyse, onun Anayasaya değil, silahlı kuvvete ihtiyacı olur. Ancak diktatörün emrine girecek bir silahlı kuvvet yok. Ve mümkün olmayan olasılıklar üzerine siyaset kuranlar, ancak kağıt üzerinde başarılı olurlar. Türkiye, bu vatan savaşı koşullarında sırtında diktatör falan taşımaz. ABD ile savaşanlar diktatör olamaz. Silahsız diktatör olmaz. Hayret kim yazmış bu yazıyı acaba.
 12. böyle dandik bi yazıyı savunmak için hesabını kaybetmene değmezdi.
 13. müslümanlar çok fazla değil ama çok fazla yazıyorlar. ağırlıklı olarak ateist var yine. sen istediğin konuda başlık açıp fikir alabilirsin, müslümanlar pek engel olmaz.