Jump to content

Yurt

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  902
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

Yurt Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

819 profil görüntüleme
 1. ATEİSTLERİN "CEVAP VERİLEMEZ" DEDİKLERİ SORULARIN CEVAPLARI

  Yapıyor yapmaz mı? Hem de onlarca erkekle. Hepsi demiyorum ama önemli bir kesim yapar. Cinsel yolla bulaşan hastalıklar, boşanmalar, aldatmalar tavan yapmış durumda. Tabi özgürlük deyince batı kültürünün etkin olduğu batı dünyasından bahsediyorum. Arap palavraları ve şeriatı beni ilgilendirmez ama öyle özgürlükle falan da aile ortamı pek kalmaz.
 2. Şarap Ve Yararları

  Zararlı http://www.bbc.com/turkce/haberler-dunya-43751396
 3. Insanoglu tek bir kulture mi uyarlaniyor?

  ''uluslararası havalimanı'' gibi
 4. Bıktım ezik biri olmaktan.

  Spor salonuna git, ağırlık çalış. Faydası olur.
 5. Türkiyenin ingilizce ile imtihanı

  Bu ortamda ne öğrenilir?
 6. Afrin olayı

  Olay budur. Rusya neden Suriyede ise, ABD nin de orada olmasının nedenleri benzerlik taşır.
 7. Anadolu Türkleri - Türkler, Araplar ve Müslümanlık Üzerine

  Kürtçe ile farsça ayrı diller.. Türkçe de Kürtçe sözcük yok. İran evet bir bölge adıdır. Zaten benim dediğimle yani asırlarca Türklerin yönetmiş olması ve o bölgenin yarısına yakınının Türk olmasıyla çelişmiyor. Osmanlı devletinin resmi dili Türkçe dir. Aynen bu şekilde geçer. Evet Farsça Selçuklu dan beri bilim edebiyatta kullanılır ama halkla Türklükle bunun alakası yok. Farsça kelimelerin olması da sorun değil zaten. Farsça nın içinde de bir o kadar Türkçe kelime vardır. Gayet doğaldır.
 8. Kadınlar bu hareketi niçin yapıyor?

  Malı ortaya koyuyor işte ne olacak başka.
 9. Anadolu Türkleri - Türkler, Araplar ve Müslümanlık Üzerine

  Bak Alman istihbaratçı Udo Steinbach ne diyor. Bu adam eski akp sevicilerinden. Bu fikirler nerelerden geldi son on yıldır anlarsın. “Sorun, Atatürk’ün bir Paşa fermanıyla yarattığı yapay bir ürün Türk devleti ve Türk Ulusudur. Sorun, Kemalizm ve Kemalizmin ulusçuluk ve laiklik ilkeleridir. Sorun, uyduruk, zorlama ve yapay Türk ulusudur. Böyle bir ulus yoktur. Olmadığını, Türkiye’de yaşayan Kürt-Türk, Müslüman-Laik, Alevi-Devlet çatışmalarında görmekteyiz. Bu uyduruk ulusu Atatürk nasıl kurdu? Önce Ermenileri yok ettiler, sonra da Rumları. Kürtleri şu güne kadar neden yok ettiler bilinmez.”
 10. Anadolu Türkleri - Türkler, Araplar ve Müslümanlık Üzerine

  Öyle bir realite yok. Kafamıza kuma gömdüğümüz de yok. İran kültürü yaşanıyor diyorsun İran'ın neredeyse yarısına yakının Türk olduğunu biliyor musun? İran'ı asırlarca yönetenlerin Türkler olduğundan haberin var mı? Kürt kültürü nedir? Türkçeye kaç tane Kürtçe kökenli sözcük geçmiş? SIFIR. Hangi kültür?
 11. Anadolu Türkleri - Türkler, Araplar ve Müslümanlık Üzerine

  Olum siz piyangodan mı çıkıyorsunuz başımıza içinde Türk geçen her konunun altına gelip Türk yok diyorsunuz yıllardır. Cins misiniz? Genetik Türklük seviyemizi de çıkarmış maşallah. Bizans, irani kültürü yazmış bir de bilmediği şeylerle yorum yapıyor.
 12. Allah sadist mi ?

  Evet. Kendi yarattığı insanları din adına birbiriyle savaştırıp, sonra da 30-40 yıllık dünya hayatı için sonsuz cehennem cezası veriyor.
 13. Çiftlik Bank ve koyunlar

  Sözde faşizmden rahatsız olanlara bak beğenmediği görüş olunca hemen defol git çekiyorlar. Sen defol git. Burası liboş forum değil. Afrin olayı başlığında da Kürtçülüğe prim veren yazılarını okudum. Sonra gelip burada Turancılıktan şikayet ediyorsun. Sanki ülkede Turancılık yapılıyor böyle bir gündem varmış gibi.
 14. Erkek Hakları Aktivistleri ve Red Pill Teorisi

  Aslında benim de bu konuları araştırmam yeni sayılır. En çok hukuk sistemindeki haksızlıklar dikkatimi çekmişti. Zaten bu Men's Rights olayı da boşanma davalarında erkeklere zarar veren kararlar yüzünden çıkmıştır.
 15. Erkek Hakları Aktivistleri ve Red Pill Teorisi

  En önemlisi nası bir sistemde yaşadığının farkında olmak. İnsanların saçmalıklarına daha az katlanıyorsun. Geçmişte, yıllar önce yaptığın saçmalıklar, kullanmadığın fırsatlar aklına gelince insan eski haline gülüyor.
×