Jump to content

Yurt

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  910
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

Yurt Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

1.635 profil görüntüleme
 1. Yurt

  Kültürel "Irkçılık"

  Bal gibi de trolluğunu yaptın. Her türlü bel altı şeyi denedin sünnetsizden kıllıdan zenciye kadar geldi konu Böyle yazınca biraz komik oldu ama öyle. Zaten en baştan bu konuya alakasızca kadın muhabbetiye girmenden belliydi. Dediğim gibi sen trollsun.
 2. Yurt

  Kültürel "Irkçılık"

  Ulan salak aynı videonun Türk erkeklerine sorulmuş olanı da var siyahi bir kadınla sevgili olur musunuz diye ara bul. Siyahi insanların yaptığı basit bir roportaj bu TR de ırkçılık var mı acaba siyahiler hakkında akıllarınca bunu ölçmeye çalışıyorlar. 100 kişiye sorarsın 50 si cevap bile vermez geri kalanından işine gelen cevapları videoya koyarsın. Olmazsa birilerini oynatırsın youtube anket videoları bu şekilde işler. Kadınların yarısı ingilizce konuşuyor zaten ne kadar kofti bir video olduğunu oradan anla. Ne manyakça youtube halk röportajları, anketleri var sanırsın TR değil bamb
 3. Yurt

  Kültürel "Irkçılık"

  Ayyuka çıkan konu yok. Hangi motivasyonla yazdın o saçmalıkları bilmiyorum ama ülke gerçekleriyle, sosyolojisiyle uzaktan yakından alakası yok. Erkekler kıllardan kurtulmaya çalışıyor, ülkenin eskort fahişesi bile elit bey (kıllı olmayan ) arıyor. Bence senin hayat boyu edindiğin istatistiklerden çok fantezilerin var. Büyük ihtimal konuya bozuldun Türk kadınını için işine katarak bel altı vurmaya çalıştın.
 4. Yurt

  Kültürel "Irkçılık"

  Olum bu kadar saçmalamayı nasıl başarabiliyorsun? Nasıl bir iç dünyan var? Konuyu nereye çektin? Özellikle ''sahip olduğundan daha fazla kıl kısmı''
 5. Yurt

  Kültürel "Irkçılık"

  Sana, ailene ve milletine zarar veren, yaşam şartlarını kötü etkileyen hiç bir kültürü sevmek zorunda değilsin.
 6. Yurt

  Çok yalnızım kimsem yok

  Kız arkadaş mı o da nesi?
 7. Yurt

  İkinci tura İnce mi yoksa Akşener mi kalmalı?

  Meral Akşener. Tayyib İnce' nin aday olmasından gayet mutlu. Ak medya İnce'ye doğru düzgün sataşmıyor bile. Tayyip için rakip Akşener idi. CHP tayfası gene ne yaptı etti işi karıştırdı. Bak yukarıda biri hala HDP ile AKP yi geçebileceğini düşünüyor. HDP ile yan yana gelerek seçim kazanamazsınız, bu ülkeyi yönetemezsiniz hala anlamadınız.
 8. Yurt

  Sosyalizm Hakkında Bir Soru

  Başlamış gene ''ezilen halk'' palavraları. İslamcılıkdan beteri de var o da sosyalizm. Sokayım sosyalizme.
 9. Yapıyor yapmaz mı? Hem de onlarca erkekle. Hepsi demiyorum ama önemli bir kesim yapar. Cinsel yolla bulaşan hastalıklar, boşanmalar, aldatmalar tavan yapmış durumda. Tabi özgürlük deyince batı kültürünün etkin olduğu batı dünyasından bahsediyorum. Arap palavraları ve şeriatı beni ilgilendirmez ama öyle özgürlükle falan da aile ortamı pek kalmaz.
 10. Yurt

  Şarap Ve Yararları

  Zararlı http://www.bbc.com/turkce/haberler-dunya-43751396
 11. Yurt

  Insanoglu tek bir kulture mi uyarlaniyor?

  ''uluslararası havalimanı'' gibi
 12. Yurt

  Bıktım ezik biri olmaktan.

  Spor salonuna git, ağırlık çalış. Faydası olur.
 13. Yurt

  Türkiyenin ingilizce ile imtihanı

  Bu ortamda ne öğrenilir?
 14. Yurt

  Afrin olayı

  Olay budur. Rusya neden Suriyede ise, ABD nin de orada olmasının nedenleri benzerlik taşır.
 15. Kürtçe ile farsça ayrı diller.. Türkçe de Kürtçe sözcük yok. İran evet bir bölge adıdır. Zaten benim dediğimle yani asırlarca Türklerin yönetmiş olması ve o bölgenin yarısına yakınının Türk olmasıyla çelişmiyor. Osmanlı devletinin resmi dili Türkçe dir. Aynen bu şekilde geçer. Evet Farsça Selçuklu dan beri bilim edebiyatta kullanılır ama halkla Türklükle bunun alakası yok. Farsça kelimelerin olması da sorun değil zaten. Farsça nın içinde de bir o kadar Türkçe kelime vardır. Gayet doğaldır.
×
×
 • Yeni Oluştur...