Jump to content

denizi bölen musa

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  164
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

1 Takipçi

denizi bölen musa Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Male

Contact Methods

 • Skype
  ernesto-322

Güncel Profil Ziyaretleri

1.361 profil görüntüleme
 1. Bu kadar sallaya bilsem dehşet bi yazar olurdum. Bu senin cahilliginle, bir şey bilmemenle alakalı. Yani o kadar cahilsin ve konu hakkında fikirsizsin ki anlattiklarimin ancak filmlerde olabileceğini düşünüp inanamıyorsun. Araştırmaya epifiz bezinden başla.
 2. Adamım çok merak ediyorsan yaz Google bak. Buraya kadar girip mesaj alabildiğine göre internetin var. Gir bak, modem mi baglayayim evine. Şu kaynak isteyenleri anlayamamisimdir. Len elinin altında internet. Gir Google akademiye bak makalelere, bak videolara. Ben mi söyleyeyim bunları. Aynaya bak aynaya kaynak istiyorsan. Bi konu hakkında bile araştırma yapmaya acizsin hazır istiyorsun. İtaate meyilli olduğunu gösterir bu. Aynaya bak diyorsum kaynak istiyorsan.
 3. ? sana gülüp geçiyorum sadece. Ve konuşma seklinden dolayı seninle uğraşıp kaynak falan gösteremem. Bu en büyük cezam olur. Bilgiye aç olup insan gibi konuşmaya tartışmaya çalışsaydın yardımcı olurdum.
 4. Görevi epifiz bezini kireclendirip insanları daha itaatkar hale getirmek. İkinci Dünya savaşında yapılan aykırı birçok deneyin arasında bu da vardı ve insanları daha komut almaya meyilli hale getirdiği kesfedildiginden beri şebeke sularimizda ve (pardonda orijinal diş macunu haric) bütün dış macunlarinda ve paketlenmiş bütün hazır yiyecekelerde eksik olmuyor.
 5. denizi bölen musa

  Alkol tüketmeli miyiz?

  O zaman tiksinesiye kadar iç. Burda kim ne derse desin bunu ancak yaşayarak anlayabilirsin. Bir kaç defa akşamdan kalma olunca aslında alkolün ne kadar amelelik olduğunu anlarsın yok kusmasi, kafa ağrısı falan. Yaşa, öğren ?
 6. denizi bölen musa

  Alkol tüketmeli miyiz?

  Alkol yikimdan başka hiç bir şey getirmez, az çok fark etmez. Bunu zaten yasal olmasından da anlayabilirsin. Bi maddeye bağımlı olmak istiyorsan esrara bağımlı ol. ;) alkol ottan daha zararlı olmasına rağmen piyasada yasal ve teşvik ediliyor. Halbuki ot halktan gizleniyor çünkü zararı bırak sağlığa nice yararı bile olduğu için. ?
 7. denizi bölen musa

  5 Duyu Dışındakı Dıger Duyular ?

  tam yerine açmışın.Gnoxis'e bi bak derim eğer 'diğer algılar'dan kastın metafizikselse. Bu forumda bu soruya cevap bulacağını zannetmiyorum, belki vitamin'in güzel bi bi cevabı vardır eğer duruyosa hala forumda. bana sorarsan da eğer diğer algı metafiziksel anlamda mevcutsa kesinliklke başka maddelerin etkisi altındayken açılıyor. Örneğin Peyote'de bulunan meskalin yada ayavaska'da bulunan dmt etkisindeyken. doğal olarakta belki rüyalarda yada şizofrenken açılıyordur. Sonuçta rüyada ve şizofren olma durumumda vücud doğal olarak dmt salgılar ve bu da algı kapılarını aralayabilir. Huxley'in
 8. denizi bölen musa

  DMT ruh molekülü

  İlk konuna rağmen gayet güzel bir paylaşım :) Deneyimledin mi peki hiç DMT'yi
 9. denizi bölen musa

  Kızım oldu 13 gün önce isim bulamadık hala

  al benden de bi Türk ismi; Tomris.. çok harika bi isim Tarihte bilinen ilk kadın hükümdar, KPSS çalışanlar bilir hahaha
 10. denizi bölen musa

  Mevlananin kara sevdalandigi terki diyar eder

  Her şeyi geçtim Mevlana müzesini Japonlar daha çok ziyaret ediyor, bende bunu anlamamışımdır. İnternette de pek tatmin edici bi bilgi bulamadım
 11. denizi bölen musa

  Tavsiyelerinizi bekliyorum

  garantiye bakma. Bi kere türkiyedesin garanti diye bşy yok. şahsen özel eğitimdeyim bu sene son ve senin gibi garanti olduğu için yönlendirildim değilse şimdi veterinerlik okuyodum mis gibi yani istediğim bölümlerden biri ve severek yapacağımı düşündüğüm bi bölümdü. Ama şuan pişmanım işi kıvırırım, yaparım o ayrı ama daha az severek yapacağım ve bu işi ömrün boyunca yapıcaksın. şimdi mezun olur olmaz biyoloji öğretmenliği okumayı planlıyorum, atanmak için bu bölümden istifa falan ederim. Garanti arıyosan özel eğitime gel psikolojiden daha garanti ama tavsiyem severek yapacağını düşündüğün b
 12. hadi ya bi link atsana mübarek görelim neymiş sorular
 13. denizi bölen musa

  Artık dayanacak halim kalmadı

  Evinde yaşamak zorunda değilsin. Herkesin ailesiyle ilgili sorunları vardır bu aile kavramının aslında o kadar masum olmadığını hatta bana kalırsa iğrenç olduğunu gösterir. Öylesine de olsa git şehir dışında oku, ayrı eve çık, arkadaşların da kal bi yere gidemiyosan ne biliyim. Evde durma bu kadar rahatsızsan çünkü kendini yıpratırsın
 14. denizi bölen musa

  Hangi hap?

  Bence Extacy
 15. denizi bölen musa

  Müzikle veda edelim

  Rap severler için Hopsin'den bendede
×
×
 • Yeni Oluştur...