Jump to content

agnostikman34

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  53
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

agnostikman34 Hakkında

 • Derece
  Advanced Member
 1. agnostikman34

  mehdimi üstündür yoksa muhammedmi???

  bu dediğin ayrı bir tartışma konusu. bu zamana kadar mehdi>muhammed diyen olmamıştı. caner taslaman, mehmet okuyan, bayındır vb. kişilere sormak lazım. o zaman mehdi gelince ona inanırsak sorun kalmayacak bizim için. ne de olsa daha büyük.
 2. agnostikman34

  Kuran'ın toplanması

  Osman etraftaki tüm kuranları yaktırıp elindeki kuranı çoğalttırarak dağıttı.
 3. Yobaz haklı. kendileri pedofili oldukları için bari kızlarımıza sulanmayalım diyerek bu düşünceye sahip olmuş gavad.
 4. " Deccal dünyada 40 gün kalacak, bir günü 1 yıl gibi, diğer 1 günü 1 ay gibi, diğer 1 günü 1 hafta gibi, ve geri kalan diğer 37 gün bizim normal günlerimiz gibi olacak.” (Hadisi Tirmizi " Bu dedir allah (?) aşkına nasıl bir fantezi yapmış araplar. birgün 1 yıl 1 hafta 7 yıl salla dur atış serbest...
 5. agnostikman34

  Dinsiz şehir ve semt tavsiyeleri..

  Kırklareli ve Edirne unutulmuş sanırım. Buraların çoğu deist takılır ve iyidir.
 6. necibin oğlu buna hakaret emiş, bu da necibe yerleştirmiş cemaat-akp kavgası gibi.Şarlatanın biri kısaca https://www.youtube.com/watch?v=4zxesALltI0
 7. agnostikman34

  toplu taşımada dini vaaz

  Arkadaşıtebrik ediyorum. Öyle yada böyle tepki vermiş. Bu itlere tahammül ettikçe hep bir tık öteye taşıyacaklar misyonerlik hareketlerini.
 8. agnostikman34

  Cübbeli En Bilgili ve En Kıvırmayan Alim'dir

  Ama bence cihat konusunda kıvırıyor. Azıcık ışidvari görüşlerini ortaya çıkarırsa tam müslüman olacaktır allahın izniyle.
 9. agnostikman34

  Ateistten milliyetçi olmaz iddiası

  Benim milliyetçiliğim Atatürk milliyetçiliğidir. Milliyetçilikten kastımız kafatasçılık olmamakla birlikte ülkemizin ve milletimizin iyi konumda olması için pozitif ayrımcılık yaparak kendi insanıma öncelik vermemdir. Genel çerçevede sen evrensel düşünüyor olsan da dünya genel çerçeveye bakmıyor maalesef. Yani dünya henüz o durumda değil. O yüzden ütopyayla değil de gerçeklerle yaşamak isteyenler için bu iş böyledir.
 10. agnostikman34

  Ateistten milliyetçi olmaz iddiası

  Senin beyninin büyük olduğunu profil resminden anlamalıydım. Ama geniş çaplı düşüneceğim diye ülkendeki liderleri es geçip tamamen farklı bir kültüre ait adamlara biat etme bence. Seninde arapçıl muhammed hayranı insanımızdan farkın yok. Senin milliyetçiliğe baktığın pencereyle benim baktığım pencere tamamen farklı. Sanırım sana bunu anlatmak cübbeliyi dinsiz yapmaktan daha zor.
 11. agnostikman34

  Muhammed Efsanesinin Doğuşu

  cübbeli detaylı şekilde anlatıyor masalı http://www.haberturk.com/video/haber/izle/hz-muhammedin-dunyaya-gelisi/108878
 12. agnostikman34

  Ateistten milliyetçi olmaz iddiası

  Milliyetçi ateist, agnostik vs. bal gibi olur. Akrabasını daha çok seven ateist yok mu?Hümanist olmak herkesi eşit sevmek midir? Sen anneni mi daha çok seversin şu kadını mı sorusuna ateist ne cevap verir. Haa sen dersen ki şu kadınla annemi aynı derece severim, o senin problemin. Milliyetçiliğinde anne, eş, dost sevgisinden farklı bir yanı yok. Çünkü vatanım varsa ben ve aliem var, vatan yoksa onlar da yok!
 13. agnostikman34

  PKK'lı Edip Yüksel

  @yeterartık1 cevabını almıştır sanırım. teşekkürler tolonbey!
 14. agnostikman34

  Ateist-Teist Yanılgılar

  Benim anlamadığım nokta neden ahlak kavramını reddetmek ateizmin ön koşularından biriymiş gibi sunuluyor. Bir takım masallara inanmadık ve ateist olduk. Ahlak ve namus kavramlarının dinlerden geldiğini düşünmüyorum. Sadece uyanık dinler bu kavramları sahiplendi. Mesela kimilerine göre insanın 4 karı alması da ahlaksızlık? Demek ki dinin her kuralı çoğu kişiye göre ahlaki olmayabilir. Dinden bir haber müslüman bile bunu ahlaksızlık olarak görebilir farkında olmadan. Nolan bu konuda aşırı materyalist düşünüyor ve duygu aile ve toplum gibi kavramları birer araç gibi görüyor. Böyle bir yaşam sürm
 15. adamlar haklı. kadının insan olduğuna dair ellerinde kaynak yok. bu zamana kadar köle cariye olarak görmüşler
×
×
 • Yeni Oluştur...